Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - tifany-moja zabava
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


tifany-moja zabava

 Odgovori Odgovori Stranica  <1234 20>
Korisnik
Poruka
jani View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 21 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 1559
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Travanj 2011 u 00:37
Jako lijepo i uredno radiš - bravo za novu početnicu (makar se to po radovima ne bi reklo) .....Clap
Dobro nam došla!
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
nada-m View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1087
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nada-m Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Travanj 2011 u 12:38
ako su ovo početnički radovi, mogu zamisliti šta nas čeka , kad više neće biti početnički.
Na vrh
Slavica 08 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 05 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1317
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Slavica 08 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Travanj 2011 u 13:21
ma ideja ti je vrhunska!oduševila si me-jesu li ono pravi puževi?
Na vrh
DANIKA View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2010
Status: Offline
Bodovi: 37
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje DANIKA Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Travanj 2011 u 13:40
radovi su ti odlični samo naprijedClap
Na vrh
tifany View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 27 Ožujak 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tifany Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Travanj 2011 u 14:09
Originalno poslano od člana Slavica 08 Slavica 08 napisao:

ma ideja ti je vrhunska!oduševila si me-jesu li ono pravi puževi?
da Slavice pravi pravcati puževi,išla sam tražiti šparoge u šumu pa umisto šparoga ubrala puževe heheheWink
Na vrh
valliSa View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 19 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 719
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje valliSa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Travanj 2011 u 14:44
jako lijepo i nimalo početnički......dobro nam došla :) smile73
Na vrh
tifany View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 27 Ožujak 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tifany Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Travanj 2011 u 14:51
Na vrh
tifany View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 27 Ožujak 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tifany Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Travanj 2011 u 14:59
Na vrh
Bonsai... View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 12 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 30
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Bonsai... Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Travanj 2011 u 16:14
   tifani super,odusevilo mesmile126
Na vrh
jani View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 21 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 1559
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Travanj 2011 u 16:59
Jako je medeno.....je li ovo neka vrpca uz rub tegle?
Na vrh
tifany View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 27 Ožujak 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tifany Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Travanj 2011 u 21:50
Originalno poslano od člana Bonsai... Bonsai... napisao:

   tifani super,odusevilo mesmile126
oduševilo te???blago tebi,a ja sve mislim kako da cijelu prepravim Stern%20Smile
Na vrh
tifany View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 27 Ožujak 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tifany Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Travanj 2011 u 21:51
Originalno poslano od člana jani jani napisao:

Jako je medeno.....je li ovo neka vrpca uz rub tegle?
nije vrpca nego ista salveta,malo se slabo vidi...Smile
Na vrh
sanja 1734 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 302
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sanja 1734 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Travanj 2011 u 09:05
Tifani pošalji mi na pp br telefona kad si iz Šibenika pa se možemo viditi i čuti i razminiti jedna s drugom bilo šta šta nas zanima. Maredelmare kaže, ona je iz Trogira da je sajam u Trogiru od 19-21.5. Prijaviti se može do 20.4.
Ako koga zanima, javite se na pp-pošaljite vašu mail adresu, proslijedit će nam mail s više informacija
Na vrh
tifany View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 27 Ožujak 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tifany Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Travanj 2011 u 13:49

evo pronašla san svoje stare radove od fima,ne znan di da ih stavim pa evo za sada neka budu tu

Na vrh
tifany View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 27 Ožujak 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tifany Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Travanj 2011 u 13:52
još malo
Na vrh
tifany View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 27 Ožujak 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tifany Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Travanj 2011 u 13:55
Na vrh
tifany View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 27 Ožujak 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tifany Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Travanj 2011 u 13:57
i još ovo i dosta za danas
Na vrh
Gogs View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 11 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1484
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Gogs Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Travanj 2011 u 12:14
a ovo su početnički radovi ????? Bravo, nastavi tako dalje !
Na vrh
tifany View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 27 Ožujak 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tifany Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Travanj 2011 u 12:22
da,početnički ,to sam radila prije par godina sas više ne ,
čini mi se da nije u modi više nakit od fima
Na vrh
maredelmare View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Prosinac 2009
Status: Offline
Bodovi: 1310
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maredelmare Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Travanj 2011 u 14:13
Svaka čast za urednost koja ne priliči jednoj početnici- bar kod mene nije bilo tako... a i sada znam zabrljavit
Ako si sad ovako uredna, šta će tek bit za neko vrijeme?!
Što se tiče nakita od fima, nasmijala sam se- i ja sam ga dosta radila kad je već prolazila fimo faza.
Za radove koje imaš a nisu salvetna, možeš otvoriti galeriju u "Raznim hobijima"-di inače ima super galerija, al su slabo posjećene , ili u temi "Izrada nakita.." (tako nekako...hm..?), ovisno o tome što budeš radila
Pusti ko listak neka te mota taj ludi polet, vihor lud. Leti ko lišće što vir ga vije, za let si dušo stvorena.

Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1234 20>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,266 sekundi.