Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage uputstva i savjeti
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - pick point tehnika vezenja
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


pick point tehnika vezenja

 Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
altea View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 04 Travanj 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 14
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje altea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: pick point tehnika vezenja
    Objavljeno: 18 Travanj 2011 u 06:47
molim Vas ako tko ima kakvih šema za pick point rad da mi pošalje na vuksanic@gmail.com , teško dolazim do takvih radova pa ako možete pomagajte
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Tatjana_bg View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 19 Ožujak 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 268
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tatjana_bg Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Travanj 2011 u 07:58
Originalno poslano od člana altea altea napisao:

molim Vas ako tko ima kakvih šema za pick point rad da mi pošalje na vuksanic@gmail.com , teško dolazim do takvih radova pa ako možete pomagajte
bar pokazi kako to izgleda
Na vrh
altea View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 04 Travanj 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 14
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje altea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Travanj 2011 u 09:15
Na vrh
cleopatra View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 320
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje cleopatra Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Travanj 2011 u 06:34
Ako je to rađeno koncom, tada ti je postupak takav da si isprintaš motive koje želiš i tada staviš motiv na papir na kojem želiš napraviti sliku te rubove motiva pikaš iglom , ali tako da ti dođu preko oba papira, tako da ti na drugome papiru ostanu obrisi motiva, i kad si gotova s time uzmeš iglu i konac i provlačiš ih kroz rupe koje si napravila..i kad završiš dobijaš sliku.nadam se da sam pomogla ako je to uopće to.
Na vrh
Tatjana_bg View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 19 Ožujak 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 268
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tatjana_bg Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Travanj 2011 u 14:11
ova tehnika se zove drugacija,imas ovde da vidis kako se radi SEME I IZRADAako treba pomocc kazi samo
Na vrh
altea View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 04 Travanj 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 14
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje altea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Travanj 2011 u 22:51
meni su rekli da se tako zove taj bod ali nema veze naučila sam raditi ali mi treba šema možda gospe ili sl. a ova stranica je super hvala ti
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Travanj 2011 u 10:06
Možda ti ovo bude upotrebljivo

www.advanced-embroidery-designs.com/html/21291.html

(gospa)

Probaj potražiti pod embroidery designs ili embroidery patterns
Na vrh
lilana View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2010
Lokacija: Yemen
Status: Offline
Bodovi: 32
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lilana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Travanj 2011 u 20:06
Imas i na sajtu stranamasterov.ru idi na tehnike pa izonitb
Na vrh
altea View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 04 Travanj 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 14
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje altea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Travanj 2011 u 22:35
Hvala vam puno ste mi pomogle, sretan Uskrs svima
Na vrh
Tatjana_bg View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 19 Ožujak 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 268
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tatjana_bg Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Travanj 2011 u 12:09
Originalno poslano od člana lilana lilana napisao:

Imas i na sajtu stranamasterov.ru idi na tehnike pa izonitb
za one koje neznaju čirilicu
IZONIT
Na vrh
altea View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 04 Travanj 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 14
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje altea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Travanj 2011 u 07:29
gdje se može kupiti papir-karton za paspatue da mogu sama izrezati za slike
Na vrh
mirjana4 View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 01 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 1
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mirjana4 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Svibanj 2011 u 16:08
evo i ja da se predstavim na ovom forumu jako mi je drago da vam se sviđa moj blog,ako  nekoga nešto zanima  tu sam za pomoći
Na vrh
altea View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 04 Travanj 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 14
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje altea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Svibanj 2011 u 16:54
Mirjana, blog vam je divan zato sam te slike i pokazala za primjer što je pickpoint jer nisam imala svoju sliku na mobitelu ali ako mi uspije stavljam zadnju napravljenu. Pozdrav  
Na vrh
altea View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 04 Travanj 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 14
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje altea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Svibanj 2011 u 18:16
Originalno poslano od člana altea altea napisao:

Mirjana, blog vam je divan zato sam te slike i pokazala za primjer što je pickpoint jer nisam imala svoju sliku na mobitelu ali ako mi uspije stavljam zadnju napravljenu. Pozdrav  
Na vrh
anatt View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 03 Prosinac 2012
Lokacija: Slovenia
Status: Offline
Bodovi: 1
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anatt Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Prosinac 2012 u 15:21
Molim vas ako mozete da i meni posaljete na razne.zadeve85@gmail.com hvala ako mozete;+)
Na vrh
a.s. marija View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 09 Prosinac 2012
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje a.s. marija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Prosinac 2012 u 15:12
Poštovana,
Voljela bih ako imate koju stranicu na latinici, neznam čirlilcu a vidim da ima mnogo lijepih slika.
hvala.
Na vrh
daniela1111 View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 28 Prosinac 2012
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje daniela1111 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Prosinac 2012 u 15:04
pozdrav...nedavno sam se počela baviti pickpoint tehnikom pa bi te molila ako ima tko kakvu shemu i upute za sve one zavijutke Wink ...baš bi se htjela usavršiti... hvala , danielaClap
   moj mail: daniela.jalsovec1111@gmail.com Tongue

Na vrh
daniela1111 View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 28 Prosinac 2012
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje daniela1111 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Prosinac 2012 u 19:20
pozdrav Big%20smile ...ako mi možeš poslati kakve sheme i tehnike pickpointa bila bi ti prezahvalna Clap ,,,daniela1111
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,156 sekundi.