Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Zanimljivosti o cvijeću i biljkama > Literatura o cvijeću i biljkama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - dobra literatura
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


dobra literatura

 Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka Obrnuti redoslijed
Dorotea View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 25 Studeni 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 56
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Dorotea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: dobra literatura
    Objavljeno: 03 Prosinac 2007 u 16:19
Ja se sjecam kad je moj pok. dida bio pretplacen na "Jutro" koje je dolazilo jednom tjedno ili mjesecno vise se ne sjecam, bas je bilo dobrih savjeta za poljoprivrednike.
U ono vrijeme su se tek pocele pojavljivati kokos palme -znate ono kad kokos viri iz zemlje pa dugo lisce...i ja postavila pitanje kako da sama uzgojim takvu palmu (jer je onda to bilo jako skupo u cvjecarnama a ne ko sad) i kazu oni meni: najbolje da to prepusteite strucnim rukama,tu su potrebni spec. uvjeti bla bla, bas mi je bilo krivoCry
http://venus.hooxs.com/portal.htm
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
tibor View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 726
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tibor Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Studeni 2007 u 13:40
Takodjer,prva liga jesmile186
Na vrh
TeaK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 12 Rujan 2007
Status: Offline
Bodovi: 3272
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TeaK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Studeni 2007 u 19:14
Originalno poslano od člana jelsa jelsa napisao:

Tomislave,obično se kaže koliko para toliko muzike.Preporučio bi ti enciklopediju" VRT". Napisana je od strane Kraljevske asocijacije hortikulturista i prevedena od strane Mozaik knjige.Vrhunska knjiga za hobiste u kojoj se može nači za svakog po nešto.Preporučio bi je svima/ali "pjeva" stotinjak eura/


u potpunosti se slažem.
Na vrh
jelsa View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 64
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jelsa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Studeni 2007 u 19:07
Tomislave,obično se kaže koliko para toliko muzike.Preporučio bi ti enciklopediju" VRT". Napisana je od strane Kraljevske asocijacije hortikulturista i prevedena od strane Mozaik knjige.Vrhunska knjiga za hobiste u kojoj se može nači za svakog po nešto.Preporučio bi je svima/ali "pjeva" stotinjak eura/

Ažurirao jelsa - 29 Studeni 2007 u 19:08
Na vrh
tibor View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 726
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tibor Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Studeni 2007 u 23:38
Tomislave,
Dobro nam dosao..
Ima svega na ovoj stranici,a ako te nesto posebno interesira tu smo,samo pitajEmbarrassed
 
 
Na vrh
aglaja View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 11 Listopad 2007
Status: Offline
Bodovi: 561
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aglaja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Studeni 2007 u 16:42
Tomislave, imas ovde na forumu pod 'Sajmovi, izlozbe ili okupljanja' temu 'Literatura o cvijecu'. Tu ces naci mnostvo knjiga o cvecu koje clanovi foruma imaju i preporucuju (i kritikuju ).

Poz.
Aglaja
Na vrh
AB100 View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 08 Studeni 2007
Status: Offline
Bodovi: 120
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje AB100 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Studeni 2007 u 16:30

mogu ti samo reći za one koje je ja imam meni su jako pomogle to su ti knjige gospodarskog lista  imaš za kućno balkonsko cvijeće vrtno i ruže možeš ih potražiti na stranici gospodarski listHug

AB100
Na vrh
Tomislav View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 14 Studeni 2007
Status: Offline
Bodovi: 4
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tomislav Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Studeni 2007 u 11:32
da li ko zna oje dobre knjige o cvijecarstvu??moze i na engleskom...
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,203 sekundi.