Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Jokrajnik- moj vrt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Jokrajnik- moj vrt

 Odgovori Odgovori Stranica  123 4>
Korisnik
Poruka
jokrajnik View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan


Pridružen: 22 Travanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 42
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jokrajnik Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Jokrajnik- moj vrt
    Objavljeno: 09 Svibanj 2011 u 08:08
Evo,
dakle, kako sam već rekao dolazim iz jednog mjesta u Zagorju, moje dvorište se sastoji od jednog travnjaka, sa malim kamenjarem, jednog relativo velikog povrtnjaka i na jednom dijelu će se uskoro pojaviti terasa..
evo, to je to za početak, slike su u nastavku..:)

Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
jokrajnik View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan


Pridružen: 22 Travanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 42
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jokrajnik Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Svibanj 2011 u 08:11


















Na vrh
jokrajnik View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan


Pridružen: 22 Travanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 42
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jokrajnik Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Svibanj 2011 u 08:13


















Na vrh
antonija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Travanj 2010
Lokacija: župa dubrovačka
Status: Offline
Bodovi: 5001
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antonija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Svibanj 2011 u 08:19
bravo, već vidim da je ovo vrt sa puno prostora a samim tim i puno potencijala.
jučer je samo san,a sutra samo vizija: no ako danas živiš dobro, svako jučer postaje san o sreći, a svako sutra vizija nade. Stoga se pobrini za danas.

Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Svibanj 2011 u 08:27
Prvo pa muškoWink. Ne mislim na tebe nego na tvoj kamenjar... ja sam inače zavidna svima koji ga imajuWink... a tvoj je..Thumbs%20Up..
Inače već vidim da ćemo se nagledati lijepih cveteka kod tebe... dobrodošao u cvjetno društvoBig%20smile.
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Svibanj 2011 u 08:44
želim ti lijepu dobrodošlicu jokrajnikSmile!
Krasan prostor s puno mogućnosti, lijepo okruženje, lijep kamenjar, napupani božuri, ma kud hoćeš ljepše...
lijepi pozdrav
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Svibanj 2011 u 09:01
Želim ti dobrodošlicu. Slikaj božure kad procvjetaju.
Na vrh
Baka Bea View Drop Down
Trajnica
Trajnica


Pridružen: 19 Ožujak 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2451
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Baka Bea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Svibanj 2011 u 09:38
Dobrodošao Jo i puno uživajući smile161 imaš krasan grunt i volje. Treba ti još samo steći iskustva. Nije dobro biljke saditi bez ikakvog reda i logike, kao što svi radimo kao početnici. Prvo moram utvrditi hoće li te dobronamjerna kritika uvrijeditiLOL , pa vadi oni "pisanu travu" iz kamenjara, prerast će ti sve alpine i nećeš je se moći riješiti osim da vadiš kamen po kamen i sve preštihaš i presložiš. Posadi je uz neki zid ili grm crvenog lišća i svako malo pobacaj bar pola na kompost.
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Svibanj 2011 u 10:24
potencijala ima svakako, ali i ma tu i već razbujalih ukorijenjenih biljaka, perunike, zimzelen, bižur, jako lijepoClapClapThumbs%20Up
Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Svibanj 2011 u 10:48
Koji čudan nick i lijepi vrt.Jedna primjedba:osobno ne volim automobilske gume u vrtu.Čak niti kad su pofarbane.Mislim da im je mjesto u reciklaži.
 Dobrodošao! smile99
Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
Baka Bea View Drop Down
Trajnica
Trajnica


Pridružen: 19 Ožujak 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2451
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Baka Bea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Svibanj 2011 u 11:13
Slažem se, Kiki-ko. Nisam htjela navaliti sa savjetima. Vinka bi bila ljepša bez tog dodatka. Izvrstan je pokrivač tla za sjenovita mjesta, lijepa po zimi jer je vazdazelana, zanimljiva u cvijetu  ako je prebujna, podnosi rez.
Na vrh
jokrajnik View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan


Pridružen: 22 Travanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 42
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jokrajnik Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Svibanj 2011 u 11:34
Hvala svima na dobrodošlici..

Svaki savjet, primjedba ili bilo kaj sličnoga je uvijek dobrodošlo, jer mislim da trebam još puuuno uučiti, pa zato samo navalite:)

Baka Bea, kaj se tiče one trave, budem ju premjestio, ali trebao bi smjestiti u taj dio kamenjara neku višlju biljku, a ne znam koju..

kaj se tiče guma, ja bi ju rado maknuo, ali kokoši imaju ponekad pristup u taj dio dvorišta, pa je prošlu godinu to završilo tako kaj je zimzellen nestao:)
Na vrh
Cikas View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 20 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 499
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Cikas Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Svibanj 2011 u 13:56
Bravo, obilje cvijeća, kamenja i širine!
Baška Voda
Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Svibanj 2011 u 12:41
Dijete samo hrabro i slušati pametne tete s foruma i vrtek bude super.
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Svibanj 2011 u 13:02
jokrajnik dobrodošao, drago mi je da si nam odlučio pokazati svoj vrt i dvorište Thumbs%20Up ovaj savjet za pisanu travu je jako dobar, meni niče na istom mjestu koliko god ju čupala Unhappy može ju zamjeniti neka manje agresivna travica 
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Svibanj 2011 u 13:28
Još jedan vrt sa puno potencijala, a za promjenu, o njemu se brine muškarac!!smile218Da je barem više takvih!!
Oduševila me tvoja tamnoplava perunika, baš je upečatljivo lijepa!!!

Srdačnu dobrodošlicu ti želim, i ugodno druženje sa nama!!!
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
Perla View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
DONATOR

Pridružen: 22 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1296
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Perla Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Svibanj 2011 u 19:29
Evo, osvanuo tvoj vrt na CIF-u. Thumbs%20Up
Lijepo je da su tvoji pvi pokušaji i promašaji dani na uvid posebno spretnim vrtlarima na forumu.
Kad se malo ohrabriš, biti će tu i biljaka i savjeta.

Slažem se s Kiki-ko i Bakom Beom, Bilo bi bolje da žicu oko kamenjara i gumu za čuvanje vinica upotrebiš za ograđivanje koka. LOL
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Svibanj 2011 u 20:18
Dobro došao Jokrajnik i dugo se družio s nama.
Na vrh
Belina View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 26 Siječanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3901
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Belina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Svibanj 2011 u 20:45

Dobro došao u društvo cvijećoljubaca,

Vidim da imaš puno mjesta u vrtu,
,i da voliš kamenjare,za to ti treba strpljenja i ljubavi,
posadi si hoste,to su ti lijepi ukrasi u okolini.
 
Mislim na tebesmile230.
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Svibanj 2011 u 21:00
Dobrodošao u cvjetno društvo. I ja sam početnica sa svojim cvjetnim gredicama, a ti imaš tako puno prostora i volje, a to je najvažnije. Bit će lijepo pratiti i promatrati tvoj vrt u nastajanju Thumbs%20Up.. Thumbs%20Up..
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  123 4>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,391 sekundi.