Početna stranica Početna stranica > Cvijeće - Forum o cvijeću > Ukrasne trave i travnjaci
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Ime trave
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Ime trave

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 456
Korisnik
Poruka
belica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Ožujak 2012
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 2763
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje belica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Ožujak 2014 u 06:59
a zna li netko ime ove travice ? molim lijepo




belica,zagreb
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
trava View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 08 Kolovoz 2010
Lokacija: Zadar
Status: Offline
Bodovi: 657
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje trava Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Ožujak 2014 u 15:00
Ha,vjerojatno neki cyperus,treba vidjeti cvijet pa će se bolje znati.Po listu sliči na echinatus?
Na vrh
muhlenbergia View Drop Down
Trajnica
Trajnica


Pridružen: 18 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 2241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje muhlenbergia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Ožujak 2014 u 15:32
Listovi sliče na vrtnu tradescantiu.
From the earth we come to the earth we return in between we garden
Na vrh
belica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Ožujak 2012
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 2763
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje belica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Ožujak 2014 u 06:54
Trava... malo sam googlala... nisam našla da je imalo sličnoConfused
Muhlenbergia, to sam nekako čak i pomislila da bi moglo biti, ali isto nisam baš sigurna, ustvari najbolje je pričekati da vidim ovaj cvijet što se priprema pri dnu biljke.
belica,zagreb
Na vrh
lucy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 02 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2541
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lucy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Svibanj 2014 u 00:41
Danas sam na placu kupila nekoliko teglica trave optička vlakna. Pregledavajući ove stranice najviše su mi se svidjele viseće košare u kojima trave zablistaju u svoj ljepoti. Mene zanima kombinacija s drugim cvijećem. Može li mi netko pomoći savjetom?
Sutra je novi dan.
Na vrh
AdrijanaM View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 11 Svibanj 2014
Lokacija: Čakovec
Status: Offline
Bodovi: 384
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje AdrijanaM Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Listopad 2015 u 17:35
Dobila sam sjemenke ove trave , ali ne znam ništa o njoj . Dali je trajnica ili ne. Posijala sam je na proljeće u teglice pa zatim posadila u vrt. dali netko zna koja je to trava i kako je održati za drugu godinu.
http://www.cvijet.info/slike_cvijeca/ukrasna_trava/trave/82073.aspx -
http://www.cvijet.info/slike_cvijeca/ukrasna_trava/trave/82074.aspx -
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 456
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,281 sekundi.