Početna stranica Početna stranica > Ostale biljne vrste - Forum o biljkama > Začinsko i ljekovito bilje
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Origano
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Origano

 Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
barfuss View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 21 Svibanj 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje barfuss Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Origano
    Objavljeno: 22 Svibanj 2011 u 22:55
prije koji tjedan sam od frenda dobila origano u teglici i bio je tada visok oko 20-ak cm. stavila sam ga na prozorsku klupicu na juznu stranu sobe i u 2-3 tjedna je vise nego duplo narastao. evo i fotke prije tjedan dana snimljene (sad je jos veci)



citala sam nesto po netu da raste jako visoko ako je pregusto zasadjen i da ga treba "prorjediti"... e sad, posto ga ne bih htjela unistiti, jel mi moze netko pomoci oko tog "prorjedjivanja".. da li da mu jednostavno porezem malo grancica iz sredine (onako skroz blizu zemlje)? ili ga treba presaditi pa nekako razdvojiti te grancice (ako je to uopce moguce jer pretpostavljam da sve idu iz nekog zajednickog korijena, mozda i ne)?

e da jos nesto... cini mi se da ce uskoro procvjetati jer se na vrhovima svih grana formiraju kao neki mali zeleni pupoljci (mozda je samo novo lisce, ali cini mi se da se radi ipak o pupoljcima) pa da li je dobro rezati ga i dirati sad kad treba procvjetati?

hvala svima unaprijed na savjetima... moj origano ce vam biti zahvalan :)

Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,219 sekundi.