Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Savjeti
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Gradnja staklenika
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Gradnja staklenika

 Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
snješkica View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 05 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 55
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje snješkica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Gradnja staklenika
    Objavljeno: 21 Lipanj 2011 u 23:38

Za početak se unaprijed ispričavam ako slična tema postoji ili ako je na pogrešnom mjestu...mlada sam naučit ću Embarrassed

Mene zanima kao što tema kaže gradnja staklenika, imam terasu nekih 10-15m2 koja hitno zahtjeva prekrivanje zato što je pad napravljen tako da voda curi u zidove na kući, prvo je u planu bio samo krov dok MM nije palo na pamet da bi mogli napraviti neku prostoriju u kojoj bi mi prezimljavalo cvijeće. Zamislite samo taj pogled sa ulice, vani snijeg a moje se cvijeće zeleni Cool. To je prostorija koja nema grijanje i cijeli dan je izložena suncu (može se ubaciti neka grijalica po potrebi) samo neznam kako zidvi moraju biti, da li je dovljno da su zidovi od posebne plastike ili baš moraju biti pvc (to mi se čini malo preskupo). Netko će mi možda reći da sam na krivom forumu, ali ipak bi ja to radila za cvijeće, pa sam pomislila da je netko slično možda radio pa da me savjetuje. Na internetu nisam ništa našla, a informacije mi trebaju...Živim u Slavoniji ako netko zna neku firmu koja se time bavi Wink 
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Lipanj 2011 u 09:29
za ovako nesto malo treba "inprovizirana"firma.
jer firme koje rade profesionalne staklenike ovako nesto nemaju u ponudi.
 
 
najbolja solucija je da se napravi od pvc stolarije, moja susjeda ima nesto tako napravio i jako lijepo izgleda. skupo je ali je efikasno i kuca predivno izgleda.
 
druga solucija je napraviti konstrukciju od zeljeza i onda to ustakliti. znatno jeftinija ali treba dva majstora nesto malo vise zivaca... i slabija je izolacija- sto zanci u pocetku jeftinije a kasnije skluplje jer se gube vece kolicine energije
Na vrh
snješkica View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 05 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 55
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje snješkica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Lipanj 2011 u 14:56
aministrator hvala ti puno na odgovoru, sad barem znamo odakle krenuti...
Na vrh
Olja View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 13 Siječanj 2011
Lokacija: Yugoslavia
Status: Offline
Bodovi: 842
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Olja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Lipanj 2011 u 14:40
snjeskica,kad krenu radovi slikaj da zajedno uzivamo!
Na vrh
snješkica View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 05 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 55
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje snješkica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Lipanj 2011 u 17:14

kad krenu i ako krenu obavezno ću vas obavještavati...baš smo se i ja i suprug zagrijali za tu ideju pa se nadam da će se i ostvariti...

Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,234 sekundi.