Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt > Moj povrtnjak
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - moj vrt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


moj vrt

 Odgovori Odgovori Stranica  123 8>
Korisnik
Poruka
lorica10 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 21 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 740
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lorica10 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: moj vrt
    Objavljeno: 29 Lipanj 2011 u 21:08
pozdrav svima, pozdravljam sve i nadam se da će vam se svidjet moj vrt, ima svašta u njemu, evo stavljam neke sličice...pusa svimasmile79
grah u cvatu




mlada tikvica, al će bit fina bućnica, mljacsmile50



pa malo i puno paradajza



salata koja je već pri kraju




za kraj evo i prvih suncokreta


pozdrav svima, kad vidim da vam se ovo sviđa još ću pokazat slikice


Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Lipanj 2011 u 21:36
Lorica sviđa nam se kako da ne, pogotovo veličina tvojih biljaka. Moje u gorju su pravi kepeci naspram tvojihsmile141
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
lorica10 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 21 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 740
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lorica10 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Lipanj 2011 u 21:51
hvala na posjeti, zaboravila sam napisat da se taj vrt nalazi u prigorju, ispod Sljemena. nema kiše ovih dana, pa je sve jakooo suho, zaista očekujem kišu sutra kako su najavili, da malo povrtnjak dođe k sebismile162
Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Lipanj 2011 u 22:16
Sve ti lijepo raste, bit će uživanje kad budeš brala....
Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
Lovro View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2010
Lokacija: Varaždin
Status: Offline
Bodovi: 4174
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lovro Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Lipanj 2011 u 08:53
Lorice, dobro došla!!!
Tvoji prvi suncokreti...su već velikiiiii....moji prvi su pokošeni Cry, a oni koje sam posijala nakon te "operacije košenja" su tek dva pednja!!!
Nadam se da će mi bar jedan podariti cvjetak!!!

Idem ti dalje škicati paradajz, možda se koji zarumenil!!!

Varaždin, stari moj grad!
Na vrh
lorica10 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 21 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 740
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lorica10 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Lipanj 2011 u 19:32
hvala lovro.
 evo danas smo bili vrijedni pa smo brali bob (domaće sjeme)

evo nekih zrelijih sutra za ručak...



pa malo grah u cvatu



pa malo krumpira



Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Lipanj 2011 u 20:00
To ti zoveš malo krumpira,pa to je cijela njivaClap,lijep,veliki i uredan vrtTongue
Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Lipanj 2011 u 20:28
Kakav je to grah  sa crvenim cvjetićima?
Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
lorica10 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 21 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 740
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lorica10 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Lipanj 2011 u 21:48
pozdrav mali kaktus, ma ima svega kod mene, sve domaće se jede... a krumpir moje omiljeno jelo, na salatu, uz dodatak  čušpajzu, pire, pomfri... sve se to pojede kod meneWink

milice ovaj grah se kod nas u prigorju kaže big grah, neki ga zovu i kokot. po veličini je zaista veliki. ja ga prvenstveno radim samo za salatu...
ovi što cvateju to je jedan red šarenog big graha a jedan red čisto bijelog graha, a ovi lijevo su opet druge vrse. evo slikica

sjeme big graha



kuhani grah

Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Srpanj 2011 u 08:44
Prijavljujem se, ako nije problem , za nekoliko sjemenki toga ogromnoga graha. Baš je poseban.
Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
lorica10 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 21 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 740
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lorica10 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Srpanj 2011 u 10:19
može na jesen. Approve
Na vrh
Cvijetomanijak View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar
*moderator - povrća

Pridružen: 31 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 496
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Cvijetomanijak Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Srpanj 2011 u 17:41
Vrt ti je prekrasan makar je to meni cijela plantaza hehe ,mogu si zamislit kolko posla ima,al kad se to s voljom radi sve je lako,prekrasno je doista,i da i ocekujem i ja kisa malo dalje kraj gorice ali nikako da padne ...
Na vrh
lorica10 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 21 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 740
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lorica10 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Srpanj 2011 u 20:30
evo mojih prvih mahuna





pa tu su i tikvice



bit će ih još, tikvice cvatu



mlada breskva



evo i prvih papričica





Na vrh
lorica10 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 21 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 740
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lorica10 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Srpanj 2011 u 20:33
pozdrav cvjetomanijak, kod mene uopče nije bilo kiše, a već sam posadila i novu salatu, kako bi joj pasalo kišica, al dobro ne možemo protiv prirode.ovak sam ti to ja radila jučer i sad malo prijesmile113.
e pa nije baš gorica daleko, možeš doć na pomoć malo, kad će bit berba bilo kakva. ja ti odmah sve uposlim, jelda kak sam bezobraznaTongue
Na vrh
azriela View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 14 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 384
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje azriela Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Srpanj 2011 u 20:53
baš ti je prekrasan i rodan vrt:)svaka čast na trudu
dosadna ko tekut
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Srpanj 2011 u 21:48
lijepi napredni povrtnjak imašClapClapClap
Na vrh
lorica10 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 21 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 740
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lorica10 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Srpanj 2011 u 22:22
hvala azriela i mari. šaljem vamsmile79
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Srpanj 2011 u 20:29
OOoooogroman vrt imaš a u njemu sve tako bujno, uredno i sve po špagi.  mojoj svekrvi je nešto ove godine napalo mahune i ništa od njih, a tako sam se veselila.Inače i mi sadimo te žute dugačke i pljosnate, one su mi najbolje.
Na vrh
lorica10 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 21 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 740
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lorica10 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Srpanj 2011 u 20:51
hvala proljeće, i ja imam one široke mahune, ove su mi samo na salatu, a one druge kao čušpajz, one tek u 8 mj. rastu, tak da se najprije ovih olovčica zasitim a poslje one prave. pozzSmile
Na vrh
cvijetićljubac View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 18 Srpanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 741
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje cvijetićljubac Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Srpanj 2011 u 11:08
ajme koliko povrća ti imaš ;)))))))
Ovaj me grah i buče osvojio totalno ;)
sva sreća da smo tako blizu ;)))))Embarrassed
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  123 8>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,281 sekundi.