Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt > Moj povrtnjak
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - moj vrt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


moj vrt

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 5678>
Korisnik
Poruka
lorica10 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 21 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 740
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lorica10 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Travanj 2012 u 10:29
Originalno poslano od člana anabistrica anabistrica napisao:

Kak ti rabarbara već cvate! Moja tek tjera listove, ali možda zato jer sam je presađivala. Nije mi draga jer ima zelene stapke, a ne crvene. Kak ti je povrtnjak, jesi sve posijala/posadila?
 
 
 
posađen je samo krumpir još prije 3 tjedna, a ovo ostalo nastupa danas popodne i do kraja ovog tjedna
Ruka koja daje uvijek je iznad one koja prima.

Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Travanj 2012 u 10:58
Moja rabarabara isto cvjetala ali sam otkinula cvijet da se ne crpi. Lorice, ako želiš sačuvati sjeme, onda ga ostavi dok ne bude zrelo ( dok se ta stapka na kojoj je sjeme osuši, onda je sjeme zrelo) a ako ne želiš sjeme, odmah ga kidaj čim se pojavi da ti ne crpi biljku.
Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
lorica10 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 21 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 740
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lorica10 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Travanj 2012 u 11:00
Originalno poslano od člana milica7 milica7 napisao:

Moja rabarabara isto cvjetala ali sam otkinula cvijet da se ne crpi. Lorice, ako želiš sačuvati sjeme, onda ga ostavi dok ne bude zrelo ( dok se ta stapka na kojoj je sjeme osuši, onda je sjeme zrelo) a ako ne želiš sjeme, odmah ga kodaj čim se pojavi da ti ne crpi biljku.
 
 
hvala na savjetovanjuWink
Ruka koja daje uvijek je iznad one koja prima.

Na vrh
lorica10 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 21 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 740
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lorica10 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Svibanj 2012 u 10:09
mahune
 
 
jagode

krastavci
 
 
krumpir
Ruka koja daje uvijek je iznad one koja prima.

Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Svibanj 2012 u 10:12
Bit će opet svega ,domaćega.....
Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
lorica10 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 21 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 740
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lorica10 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Svibanj 2012 u 10:14
Originalno poslano od člana milica7 milica7 napisao:

Bit će opet svega ,domaćega.....
 
 
da, radimo na tome, hvala na posjeti smile78
Ruka koja daje uvijek je iznad one koja prima.

Na vrh
anabistrica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
4. Najljepši vrt - prijatelj životinja

Pridružen: 09 Studeni 2011
Lokacija: Marija Bistrica
Status: Offline
Bodovi: 4011
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anabistrica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Svibanj 2012 u 20:54
Kolki krastavci!!! To je i za kiseljenje? Ja imam kopra ako buš trebala.
Lepe ti je Zagorje zelene
Na vrh
lorica10 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 21 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 740
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lorica10 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Svibanj 2012 u 21:00
Originalno poslano od člana anabistrica anabistrica napisao:

Kolki krastavci!!! To je i za kiseljenje? Ja imam kopra ako buš trebala.
 
da to je za kiseljenje, spočetka nešto i za salatu, budemo se dogovorile....
Ruka koja daje uvijek je iznad one koja prima.

Na vrh
Silvy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 28 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2406
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Silvy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Svibanj 2012 u 01:29
lorice10,
napokon sa užitkom prelistala tvoj povrtnjak od a do ž.
Prava si vrijednica, kako sa povrćem, sada i sa cvijećem. Clap
Uvijek me ovakve slike podsjete na dane kada sam brala "fažol", grašak (a i jela ga onako u berbi), vadila krumpir,...kiselila krastavce, zelene pomidore, zakapala mrkvu u pijesak, ribala i gazila zelje,...
Sada je toga puno manje, ali uvijek idem pomoći mami i tati oko spremanja zimnice.
smile141za vrijedne ruke naše mlade cure. smile79
Na vrh
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Svibanj 2012 u 17:43
A lorice koliko krastavaca!!!!Stvarno puno toga radite,vrijedni ste svi.Posebno mi je lijepo vidjeti tebe tako mladu,a voliš raditi.
Na vrh
lorica10 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 21 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 740
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lorica10 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Svibanj 2012 u 18:22
Silvy i Camellia hvala na posjeti
Ruka koja daje uvijek je iznad one koja prima.

Na vrh
maris40 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 21 Studeni 2011
Status: Offline
Bodovi: 3958
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maris40 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Svibanj 2012 u 09:00
Koliko krastavaca ,moje je nešto pojelo još u klijalištu.
Na vrh
enrikova nona View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 6269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje enrikova nona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Svibanj 2012 u 09:10
od mojih prvih nikao samo jedan, od druge ture "sunčani potok" niklo svako sjeme ima ih kao kod tebe ali ću ih raščupati smile113
<ako nekom das ribu nahranit ces ga jednom, ako ga naucis loviti ribu nahranit ces ga zauvijek> narodna
Na vrh
Ksan View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 29 Siječanj 2012
Lokacija: Baranja
Status: Offline
Bodovi: 1303
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Ksan Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Svibanj 2012 u 12:22
Koliki povrtnjak, biti će tu posla ali i zadovoljstva  Smile
''Nema ljepše nade od one što je nikla iz tuge i nema ljepših snova od onih što ih rađa bol.'' - IVAN CANKAR
Na vrh
lorica10 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 21 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 740
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lorica10 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Lipanj 2012 u 15:50
bob




grah






grašak




krumpir


mahune




olovčice

Ruka koja daje uvijek je iznad one koja prima.

Na vrh
maris40 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 21 Studeni 2011
Status: Offline
Bodovi: 3958
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maris40 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Lipanj 2012 u 18:55
Prekrasno .
Na vrh
lorica10 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 21 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 740
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lorica10 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Lipanj 2012 u 20:03









Ruka koja daje uvijek je iznad one koja prima.

Na vrh
dadinica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2012
Lokacija: Baranja
Status: Offline
Bodovi: 5177
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dadinica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Lipanj 2012 u 20:39
AUH! Bogami krasno rodile, a moga hrušta više nema, raskolio ga grom Ma eto nas k tebi u štetu!
Na vrh
arim View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 16 Ožujak 2009
Lokacija: Vinkovci
Status: Offline
Bodovi: 1377
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje arim Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Lipanj 2012 u 21:47
Vrijednica jedna,koliko posla...prekrasno,uredno,bujno...vidi se sa ljubavlju sve urađeno. Clap
“Život je kao ogledalo: ako mu se namrštiš, namrštiće se i ono tebi; ali ako mu se nasmiješ, uzvratiće ti osmijehom.” – Vilijem Takerej
Na vrh
enrikova nona View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 6269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje enrikova nona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Lipanj 2012 u 21:58
trešnje smile227
<ako nekom das ribu nahranit ces ga jednom, ako ga naucis loviti ribu nahranit ces ga zauvijek> narodna
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 5678>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,328 sekundi.