Početna stranica Početna stranica > Ostale biljne vrste - Forum o biljkama > Povrće
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - što je sad dobro saditi?
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


što je sad dobro saditi?

 Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
bunarićka View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 05 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 22
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bunarićka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: što je sad dobro saditi?
    Objavljeno: 28 Srpanj 2011 u 09:17
dakle, na mjestu koje mi je ostalo prazno nakon što sam pobrala neke kulture htjela bih posaditi još nešto?
prvi put u životu se bavim vrtlarenjem pa nemam iskustva, ako me netko može uputiti gdje bih našla korisne informacije bilo bi super!
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Božikovine View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 28 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 13142
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Božikovine Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Srpanj 2011 u 09:20
Navedi što si pobrala jer "nešto" nemože iza "nečega".
Na vrh
gospina trava View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 5954
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gospina trava Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Srpanj 2011 u 10:54
matovilec, endiviju, mahune, grah, zimsku salatu, jagode i nek me netko nadopuni.....
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Srpanj 2011 u 11:05
radić,crnu rotkvu...
Nigder lepše kak je vu Međimurju
kam se zglednem ružice mi cvetaju.
Na vrh
bunarićka View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 05 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 22
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bunarićka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Srpanj 2011 u 13:13
svaka čast, brzi ste Heart
pobrala sam salatu i kapulicu
 
Na vrh
inaja View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 16 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 1007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje inaja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Kolovoz 2011 u 13:58
špinat
Na vrh
Mihaela View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 08 Kolovoz 2007
Status: Offline
Bodovi: 401
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mihaela Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Kolovoz 2011 u 17:36
S obzirom da sam i ja pocetnik i u istoj sam fazi da nadopunim...na placu jos mozes kupiti presadnice poriluka,zimskog kelja i kupusa.Od zacinskog bilja ti jos ide origano,mazuran,kopar metvica.
Na vrh
black View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 27 Listopad 2011
Status: Offline
Bodovi: 61
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje black Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Listopad 2011 u 07:31
A ima li sad nešto za posaiti ,,,, osim luka i salata ?
Sigurno je kasno za sve ? Na kontinentu ?
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Listopad 2011 u 08:53
Ako imaš gdje naći presadnice celera,on isto može preživjeti zimu.Ja ga obično posijem u proljeće,pa taman u to doba presađujem,no ove godine ga nisam imala jer sjeme nije uopće niknulo.
Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
black View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 27 Listopad 2011
Status: Offline
Bodovi: 61
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje black Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Listopad 2011 u 11:21
Imam celer i peršin ,,,, ostavila sam sve u zemlji ( valjda će preživiti ) , ostavila sam i mrkvu u zemlji jer je ostala mala pa nemam šta vaditi ,,,, gadna je suša kod nas ove godine ,,,, Zna li netko ? Ona biljka koju zovu - Vegeta ( ljupčac ) -osušila mi se sada , pa me zanima ; hoće li opet niknuti nagodinu ? Tek sam ju dobila ove godine pa nemam iskustva s njom ?
Na vrh
gospina trava View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 5954
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gospina trava Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Listopad 2011 u 11:31
Svake jeseni se ljupčacu nadzemna stabljika posuši, a u proljeće izraste nova. Najbolje uspjeva u hladovini ili poluhladovini
Na vrh
black View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 27 Listopad 2011
Status: Offline
Bodovi: 61
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje black Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Listopad 2011 u 13:36
Onaj tko se ne usudi dirati trnje - neka nikad ruža ne poželi !
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,375 sekundi.