Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Kad se male ruke slože...
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Kad se male ruke slože...

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1718192021 22>
Korisnik
Poruka
Andina View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
Najljepši vrt pod kišom 2014

Pridružen: 31 Srpanj 2011
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 3306
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje Andina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Srpanj 2014 u 23:38




“Cvijeće su riječi koje čak i malo dijete može razumjeti”.
Artur C. Coxe (američki svećenik i pjesnik)
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Andina View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
Najljepši vrt pod kišom 2014

Pridružen: 31 Srpanj 2011
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 3306
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje Andina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Srpanj 2014 u 23:40




“Cvijeće su riječi koje čak i malo dijete može razumjeti”.
Artur C. Coxe (američki svećenik i pjesnik)
Na vrh
Andina View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
Najljepši vrt pod kišom 2014

Pridružen: 31 Srpanj 2011
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 3306
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje Andina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Srpanj 2014 u 23:41




“Cvijeće su riječi koje čak i malo dijete može razumjeti”.
Artur C. Coxe (američki svećenik i pjesnik)
Na vrh
Andina View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
Najljepši vrt pod kišom 2014

Pridružen: 31 Srpanj 2011
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 3306
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje Andina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Srpanj 2014 u 23:44




“Cvijeće su riječi koje čak i malo dijete može razumjeti”.
Artur C. Coxe (američki svećenik i pjesnik)
Na vrh
Andina View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
Najljepši vrt pod kišom 2014

Pridružen: 31 Srpanj 2011
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 3306
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje Andina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Srpanj 2014 u 23:46




“Cvijeće su riječi koje čak i malo dijete može razumjeti”.
Artur C. Coxe (američki svećenik i pjesnik)
Na vrh
Andina View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
Najljepši vrt pod kišom 2014

Pridružen: 31 Srpanj 2011
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 3306
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje Andina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Srpanj 2014 u 23:48




“Cvijeće su riječi koje čak i malo dijete može razumjeti”.
Artur C. Coxe (američki svećenik i pjesnik)
Na vrh
Andina View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
Najljepši vrt pod kišom 2014

Pridružen: 31 Srpanj 2011
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 3306
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje Andina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Srpanj 2014 u 23:53



To je sve. Nema više! Big smile
“Cvijeće su riječi koje čak i malo dijete može razumjeti”.
Artur C. Coxe (američki svećenik i pjesnik)
Na vrh
lucy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 02 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2541
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lucy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Srpanj 2014 u 00:35
Jako lijepo uređen okoliš etno kuće. Gledajući fotografije rekla bih da je njegovo uređenje trajalo nekoliko godina. Puno je lijepih detalja i predmeta koji su svoje davno odvozili, a danas zadivljuju s novom dodijeljenom ulogom. Dirljiva je priča o tome kako je ovaj vrt nastao. Jako mi je žao što za ovu akciju nisam saznala na vrijeme. Nadam se da će biti prigode. Lijep pozdrav svim sudionicima.
Sutra je novi dan.
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Srpanj 2014 u 09:00
...lijepe fotke Andina...da, jučer smo Andina i ja bile na lijepom malom izletu, baš nam je bilo dobro, popile kavu, popričale s dragim ljudima, pregledale i malo sredile vrt, pravile u glavama planove za jesen i preseljenje biljaka, pa čak i za sljedeću sezonu...
Nadam se da će svi koji će na fotkama prepoznati svoje biljke biti zadovoljni kako one izgledaju u ovom krasno vrtu i da će nam se opet priključiti svojim donacijama za sljedeću sezonu...dakle, ne bacajte svoje viškove, spremajte za ovaj lijepi vrt...veliki pozdrav svimaSmile...
...ja volim brege zelene, na njima kleti drvene, ja volim Zagorje moje, najlepše na svijetu...

zagreb
Na vrh
Pinus View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 30 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 4559
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Pinus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Srpanj 2014 u 09:20
Kako ste samo  lijepo uredili dvorište i vrt ove kučice!  Svaka Vam čast.

 

Na vrh
Anastazija_ View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
1. Najljepši vrt - Proljeće 2014

Pridružen: 09 Lipanj 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 6004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anastazija_ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Srpanj 2014 u 10:32

Nemrem vjerovat kak je sve naraslo i popunilo praznine!
U mom vrtu trebaju proći godine da mi se biljke ovako rašire.
Stvarno ste majstorski to odradili i sad vam biljke taj trud i brigu vraćaju svojom ljepotom  Clap.
U životu nije važno koliko puta padneš , već koliko si se puta spreman dignuti.
Na vrh
Andina View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
Najljepši vrt pod kišom 2014

Pridružen: 31 Srpanj 2011
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 3306
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Andina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Srpanj 2014 u 22:34
Najveću zaslugu za ovako lijep napredak biljaka ima baka koja je u vrtu svaki dan, plijevi, zalijeva, gnoji i brine se za to cvijeće s puno ljubavi. Martika pomaže kad god može pa je i ona zaslužna za ovu ljepotu. Stipo je zaslužan za kvalitetnu crnicu kojom je nasuo gredice i uz takvo tlo i takvu brigu cvijeće jednostavno mora bujati. Zato, u prvom redu, njima treba upuititi sve čestitke i pohvale. Ima tu još mještana koji dođu, razgledaju, donose cvijeće, savjetuju, pomažu... Naravno, bez donacija naših cvjetnih prijateljica ovo ne bi ovako izgledalo. Još jednom, hvala CIF-ovke i CIF-ovci! Big smile
Mislim da je Stipina ideja o uređenju etno kuće i njezinog okoliša uvelike utjecala na sve stanovnike Novog Čiča jer sad, uz KUD, imaju još nešto čime se mogu ponositi. Rekli su nam da su već više puta bili u novinama, da se o njima priča posvuda... Baš mi je drago zbog toga! 
“Cvijeće su riječi koje čak i malo dijete može razumjeti”.
Artur C. Coxe (američki svećenik i pjesnik)
Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Srpanj 2014 u 23:09

     @    Retriver Sara

            Draga , ti stvarno mozes biti ponosna , jer ti si ta koja je sve to "zakolala" ,
            radne akcije dirigirala , cvijece sakupljala i divnu ekipu slozila , ekipu koja je
            ovaj san ostvarila !

                                                                    smile55
Na vrh
lucy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 02 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2541
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lucy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Srpanj 2014 u 00:25
Originalno poslano od člana gute Fee gute Fee napisao:


     @    Retriver Sara

            Draga , ti stvarno mozes biti ponosna , jer ti si ta koja je sve to "zakolala" ,
            radne akcije dirigirala , cvijece sakupljala i divnu ekipu slozila , ekipu koja je
            ovaj san ostvarila !

                                                                    smile55

Svaka čast Andina. Ja bih još pohvalila reporterku s terena, Andinu, koja je uspjela slikom i riječju dočarati događaje i emocije svih sudionika u ovoj hvale vrijednoj akciji. Profesionalno odrađeno, čestitam!
Sutra je novi dan.
Na vrh
Andina View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
Najljepši vrt pod kišom 2014

Pridružen: 31 Srpanj 2011
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 3306
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Andina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Srpanj 2014 u 10:55
Naravno, GF, to se podrazumijeva! Bez naše Sarice sve ga ovoga ne bi bilo na CIF-u. Mislim, uredili bi oni i sami taj vrt, ali vjerojatno ne bi izgledao tako kako izgleda, ne bi bilo toliko lijepog cvijeća koje su poslale naše članice i članovi i ne bi bio ovdje na forumu da nije bilo Retriver Sare. Ona je pokretač, organizator, izvođač... Ja je zovem "dobri duh CIF-a". Smile
Lucy, hvala ti, no moja malenkost je samo malo pripomogla.
U svom prijašnjem postu željela sam istaknuti angažman ljudi koji se konstantno brinu da sve ono što su naši članovi i članice poslali lijepo napreduje! Bez njihova truda i brige oko cvijeća sve ostalo bilo bi uzaludno.
“Cvijeće su riječi koje čak i malo dijete može razumjeti”.
Artur C. Coxe (američki svećenik i pjesnik)
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Srpanj 2014 u 11:23
Bravo cure......bravo Martika, baka, Stipo i svi koje sam upoznala na otvorenju Clap. Veselim se jesenskoj akciji. Organizirat ću opet moje rječanke da pošaljemo što više biljaka, vidim da ovdje u Čiču biljke imaju "kraljevski" tretman Big smile.

Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
lucy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 02 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2541
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lucy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Srpanj 2014 u 23:36
Originalno poslano od člana lucy lucy napisao:

Originalno poslano od člana gute Fee gute Fee napisao:


     @    Retriver Sara

            Draga , ti stvarno mozes biti ponosna , jer ti si ta koja je sve to "zakolala" ,
            radne akcije dirigirala , cvijece sakupljala i divnu ekipu slozila , ekipu koja je
            ovaj san ostvarila !

                                                                    smile55

Svaka čast Andina. Ja bih još pohvalila reporterku s terena, Andinu, koja je uspjela slikom i riječju dočarati događaje i emocije svih sudionika u ovoj hvale vrijednoj akciji. Profesionalno odrađeno, čestitam!
Tek sad sam primijetila da sam napravila pogrešku u prvoj rečenici koja treba glasiti: Svaka čast Retriver Sara. Zato sam i citirala gutee Fee koja je u cijelu akciju upućenija od mene i slažem se s njom da Retriver Sara može biti jako ponosna na sebe kao i svi sudionici, ali netko treba sve to osmisliti, organizirati, pratiti...
Sutra je novi dan.
Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Srpanj 2014 u 07:08
Volim šetati po ovom vrtu... Ima zaista puno lijepoga.....
Zanima me koja je ovo velika biljka?


Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
Andina View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
Najljepši vrt pod kišom 2014

Pridružen: 31 Srpanj 2011
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 3306
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Andina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Srpanj 2014 u 08:34
Milice, to ti je brugmansija koju je donio jedan mještanin. On joj redovito otkida donje listove i pazi na pravilan rast. Navodno, cvjeta žutim cvjetovima.
“Cvijeće su riječi koje čak i malo dijete može razumjeti”.
Artur C. Coxe (američki svećenik i pjesnik)
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Listopad 2014 u 18:13
Prošlo je skoro tri mjeseca od zadnjih aktivnosti na ovoj temi i krajnje je vrijeme da čujemo i vidimo novosti oko Etno kuće. Kišno i toplo ljeto je pogodovalo posađenim biljkama kako u rastu tako i produženoj cvatnji pa je vrt sredinom listopada bujan i rascvjetan.
Najveća je novost da se naša Etno kuća i vrt uz nju pretvara u jedan veliki etno kompleks. Naime, prije nekoliko tjedana u dvorištu je "nikla" još jedna stara i mala hižica s kućnim brojem 82:









meni je prekrasna, a vama?




...ja volim brege zelene, na njima kleti drvene, ja volim Zagorje moje, najlepše na svijetu...

zagreb
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1718192021 22>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,250 sekundi.