Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Kad se male ruke slože...
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Kad se male ruke slože...

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1819202122>
Korisnik
Poruka
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Listopad 2014 u 18:17
Zgodna je, zar ne, a pogledajte kako je tek unutra lijepo sređena, udoban krevet s predivnom posteljinom pokraj krasnog kredenca:








...ja volim brege zelene, na njima kleti drvene, ja volim Zagorje moje, najlepše na svijetu...

zagreb
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Listopad 2014 u 18:18
Draga Sara, dugo me nije bilo na ovoj temi. Sve sam detaljno pregledala i mogu samo reći da ste se naradili, a ovo što vidim za svaku je pohvalu - totalna preobrazba u cvjetnu divotu. Sve se krasno razraslo, rascvjetalo, bujno je i zdravo, rapsodija raznolikog cvijeća... Ma, jednom riječi - ljepota! smile169
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Listopad 2014 u 18:25
Bunar, vrt i kompletno dvorište Etno kuće cijelo je ljeto i početak jeseni obilovalo mnogim događajima:



I ovim je lijepim mladencima fotkanje u vrt ispred Etno kuće bilo neobično zanimljivo:




...ja volim brege zelene, na njima kleti drvene, ja volim Zagorje moje, najlepše na svijetu...

zagreb
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Listopad 2014 u 18:29
U vrtu su se naslikavale najljepše čičke snaše:






...ja volim brege zelene, na njima kleti drvene, ja volim Zagorje moje, najlepše na svijetu...

zagreb
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Listopad 2014 u 18:32
Početkom školske godine mnogi su školski razredi razgledali kuće i vrt:



nema ljepše uspomene od fotografije:




...ja volim brege zelene, na njima kleti drvene, ja volim Zagorje moje, najlepše na svijetu...

zagreb
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Listopad 2014 u 18:39
Posljednja aktivnost vrijednog Stipe je bila organiziranje fotografiranja za kalendar za sljedeću godinu,  a težak izbor najboljih i najljepših fotki tek mu predstoji...evo samo nekoliko slika iz mojeg izbora:

pranje rublja starinskim načinom na obali čičkog jezera:



stara krušna peć za pečenje kruha:













...ja volim brege zelene, na njima kleti drvene, ja volim Zagorje moje, najlepše na svijetu...

zagreb
Na vrh
Andina View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
Najljepši vrt pod kišom 2014

Pridružen: 31 Srpanj 2011
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 3306
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Andina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Listopad 2014 u 22:32
Kako mi je drago što se ideja o etno kući i dalje razvija! Bravo, bravo i još jednom bravo! Htjela sam i ja tamo doći sa svojim razredom, ali su nas spriječila nova pravila o terenskoj nastavi. Nadam se da ćemo to ipak ostvariti dogodine. 

Stara-nova kućica s brojem 82 izvrsno se uklopila u cjelinu. Vidi se da mještani svesrdno podupiru ovaj projekt i da su se već identificirali s njim. Tvoje sličice, Sara, to dokazuju. Ova zadnja ti je fenomenalna! 
Je li to brugmansije još uvijek cvatu?
“Cvijeće su riječi koje čak i malo dijete može razumjeti”.
Artur C. Coxe (američki svećenik i pjesnik)
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Listopad 2014 u 22:55
krasno živi etno selo smile55
ova slika pranja rublja na starinski način je pre-pre dobrasmile186
Na vrh
lucy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 02 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2541
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lucy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Listopad 2014 u 23:29
Lijepa događanja u etno kući. Bome neće biti lako odabrati fotografije za kalendar kad svaka odiše posebnošću i nekom davnom vremenu, načinu života i običajima koje nastojimo sačuvati.
Sutra je novi dan.
Na vrh
rajski vrtovi View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Srpanj 2014
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 1789
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rajski vrtovi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Listopad 2014 u 09:33
Tema mi je pravo otkriće, a kad se pregleda od početka do kraja, ne možeš a ne osjećati pravo ushićenje. Ovaj make over je toliko impresivan i podsjetio me baš na onu bajku o pepeljugi. Samo što ovo nije bajka,  etno kućica doista postoji i kako vidim još dugo će mamiti ljepotom kako one najmlađe tako i one starije. Svim sudionicima u ovom projektu iskrene čestitke na ideji, trudu, kreativnosti i mislim da nema veće nagrade nego vidjeti kako vrt postaje kulisa za mnoge lijepe fotografije. Clap
"I budi kao ruža koja daje miris svima, a ne samo dobrima, ili drvo koje daje hlad i onome koji želi da ga posječe." M.Selimović
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Listopad 2014 u 17:31


Slobodna sam najaviti jesensko uređivanje vrta, a samim tim vas pozvati da se uključite u akciju... ukoliko imate viškova proljetnica, bilo lukovica, bilo sadnica i ukoliko ih želite donirati vrtu  pridružite nam se u pripremama...naravno, ukoliko imate i vremena i volje priključite se i samim poslovima...
Za početak, imam  na "skladištu" spremljeno lukovica narcisa koje je još ljetos poslala naša aralija...

...ja volim brege zelene, na njima kleti drvene, ja volim Zagorje moje, najlepše na svijetu...

zagreb
Na vrh
blue sky View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje blue sky Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Listopad 2014 u 23:05
Sara stvarno je krajni učinak predivan a cvijeće buja od tolike pažnjeSmile ,vidim da će kalendar biti prekrasan zato veliko Bravo za sve što se događa oko etno kuće i kudovih aktivnostismile55
Na vrh
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Listopad 2014 u 20:25
Dugo nisam bila na ovim stranicama i ostala sam ugodno iznenađena onim kako sad izgleda.A slike za kalendar????Ne znam koja mi je ljepša.Prekrasan primjer kako jedna lijepa akcija uspije zahvaljujući trudu nekoliko ljudi,naravno i svih onih uključenih u akciju posredstvom njih.I kod mene ima viškova.
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Listopad 2014 u 07:07
Originalno poslano od člana Camellia Camellia napisao:

Dugo nisam bila na ovim stranicama i ostala sam ugodno iznenađena onim kako sad izgleda.A slike za kalendar????Ne znam koja mi je ljepša.Prekrasan primjer kako jedna lijepa akcija uspije zahvaljujući trudu nekoliko ljudi,naravno i svih onih uključenih u akciju posredstvom njih.I kod mene ima viškova.


Unaprijed zahvaljujem na tvojim viškovima draga Camellia, samo pričuvaj još neko vrijeme dok akcija kreneSmile
...ja volim brege zelene, na njima kleti drvene, ja volim Zagorje moje, najlepše na svijetu...

zagreb
Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Listopad 2014 u 14:56
Ovakav "šporet" je i našu sobu zagrijavao kada sam bila 5 godina a to je bilo prije više pd pola stoljeća... Zvali smo  ga "fijaker"....

Još da kažem da sam s uživanjem pregledala ove stranice.....


Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Listopad 2014 u 20:03
Pratim, pratim bit će i nešto još lukovicaClap
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Listopad 2014 u 22:14
Koja transformacija. Prekrasno, čestitam svima!Clap Osim vrta oduševio me i interijer, lijepo je vidjeti ovako uređen prostor i sve one stare stvari koje nas vraćaju u djetinstvo. smile55
život je more
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Listopad 2014 u 09:12
Originalno poslano od člana aralija aralija napisao:

Pratim, pratim bit će i nešto još lukovicaClap


...hvala draga aralija...
...ja volim brege zelene, na njima kleti drvene, ja volim Zagorje moje, najlepše na svijetu...

zagreb
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Listopad 2014 u 09:14
Originalno poslano od člana Lantana Lantana napisao:

Koja transformacija. Prekrasno, čestitam svima!Clap Osim vrta oduševio me i interijer, lijepo je vidjeti ovako uređen prostor i sve one stare stvari koje nas vraćaju u djetinstvo. smile55


...hvala ti, draga Lantana...i tvoje cvijeće je ove sezone ukrašavalo ovaj vrt
...ja volim brege zelene, na njima kleti drvene, ja volim Zagorje moje, najlepše na svijetu...

zagreb
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Listopad 2014 u 09:17
Originalno poslano od člana blue sky blue sky napisao:

Sara stvarno je krajni učinak predivan a cvijeće buja od tolike pažnjeSmile ,vidim da će kalendar biti prekrasan zato veliko Bravo za sve što se događa oko etno kuće i kudovih aktivnostismile55


...puno ti hvala, draga blue sky...nećemo zaboraviti da si ti prva poklonila i poslala biljke za ovaj vrt...nadam se da će biti prilike da ga i posjetiš sljedeće sezone...pusa
                                                        
...ja volim brege zelene, na njima kleti drvene, ja volim Zagorje moje, najlepše na svijetu...

zagreb
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1819202122>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,250 sekundi.