Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Kaktusi i ostale biljke
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Kaktusi i ostale biljke

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 7172737475 77>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
blue sky View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje blue sky Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Ožujak 2014 u 21:34
divna šetnja tvojim vrtekom smile199u kojem je proljeće već dobrano ušetalo i lijepo ga obojalosmile64
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Glikica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 6512
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Glikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Ožujak 2014 u 21:35
Iako sam već sve to vidjela "tamo", evo da te i ovdje pohvalim: divota !
...i kad poželiš se ravnice, dođi u Vinkovce...
Na vrh
@kaktus View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 14 Svibanj 2013
Lokacija: markovac našičk
Status: Offline
Bodovi: 2374
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje @kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Ožujak 2014 u 22:04
Koja prekrasna divota, uživala sam gledajući slike
Razum nam može reći što trebamo izbjegavati,
ali samo nam srce kaže što moramo učiniti.(Joubert)
Na vrh
sanja9802 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 276
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sanja9802 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Ožujak 2014 u 09:49
Prekrasno ti je dvorište, a kaktusi su naravni za 100.
Pozdrav!
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Ožujak 2014 u 10:22
osim kaktusa prekrasni sukulentiTongue kućica za spremanje kaktusa i cvijeća je vrlo korisna, svaka čast TMsmile58 sviđa mi se predivna palma kod vas u dvorištusmile120
Na vrh
miska View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Travanj 2013
Lokacija: Kvarner
Status: Offline
Bodovi: 8574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miska Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Ožujak 2014 u 21:16
Prekrasno dvorište,kaktusi,travnjak,
svo cvijeće,ali ona palma obara s nogu i najlipši je ukras u tvom vrtu 
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Ožujak 2014 u 21:36
Nisam ni očekivala manje od ovoga jer kod tebe i ne može biti drugačije, sklad i ljepota eto to je to.....
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
sanja9802 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 276
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sanja9802 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Travanj 2014 u 20:20

mislim na ovaj lila cvijet

Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Travanj 2014 u 20:43
Prošetala i uživala! smile76
Na vrh
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Travanj 2014 u 21:34
Stvarno ti je prekrasan vrt,baš za uživanje.Kaktusi su ti posebna priča zato su i zaslužili zimovalište.
Na vrh
OSica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 30 Svibanj 2012
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1105
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OSica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Travanj 2014 u 12:51
Sve je krasno.Trebala bi mi posuditi tu osobu koja je napravila te stalke za cvijeće.Imam muža ali.....
Na vrh
belica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Ožujak 2012
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 2763
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje belica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Travanj 2014 u 07:41
Čula sam iz prve ruke Wink da je vrt tip top, slike već hvalila i pregledavala, ali draga nekako su mi tu ipak preglednije, valjda zato što su veće. I znaš ti da ja volim tvoj mali raj, zajedno s tobom sam uživala dok si ga dizala, pa je i užitak gledati ga kako buja.
belica,zagreb
Na vrh
kamenjar View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 10 Svibanj 2011
Lokacija: Vir
Status: Offline
Bodovi: 3340
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamenjar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Travanj 2014 u 20:46
svima hvala na hvali i pohvali,pusu ostavljam svim mojim šetačima


































pas je jedino živo biće koje te voli više od samoga sebe ...



Vir
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Travanj 2014 u 21:28
Uživala sam šetajući ovom tvojom ljepotom. Puno puta sam zastala zadivljeno promatrajući, a ponajviše, ovaj puta, ispred divne palme
Na vrh
kacunak View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Kolovoz 2013
Lokacija: BiH
Status: Offline
Bodovi: 1086
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kacunak Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Travanj 2014 u 23:26
Ovako su mi oci ispale!     Sta reci osim-prelijepo!
Moram prokomentarisati onu palmu u dvoristu, to lijepo drvo, kao mala kad odem na more i vidim ga tamo, uvijek sam ga zvala ananas drvo i donosila grancice kuci za uspomenu LOL
Na vrh
ajama View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Siječanj 2012
Lokacija: slavonija,
Status: Offline
Bodovi: 5957
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ajama Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Travanj 2014 u 20:52
 da me netko tjera da odlučim što je ljepše teško bi.neznam da li su ljepše vrtne biljke,kaktusi,sukulenti ili sve zajedno
-poslije igre i kralj i pijun idu u istu kutiju-
Na vrh
kamenjar View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 10 Svibanj 2011
Lokacija: Vir
Status: Offline
Bodovi: 3340
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamenjar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Travanj 2014 u 22:26
dragi moji necu vis esadit,od sad cu uzivat u vasim vrtovima (rekla žaba da neće u vodu pa hoppp) al zaista ispucala sam limit za ovu godinu i ako hocu jesti (lako za mene,al obitelj ne smije ispastat zbog moje bolesti :) onda moram stat na loptu malo...svima vama hvala na setnji jer mi puno znacite i vi i vase rijeci..evo malo starih slikica i noviteta iz filip jakova
menta u pitaru je,necu da mi zauzme cijeli vrt


po neznam koji put mini karanfili,imam ih 3 a kupila sma ih za ovo vrijeme bar 5


heuchera nova


pelagonija nova


ostic


ljepotanko


























neki senecio


smrdljivko












to su bili noviteti


pas je jedino živo biće koje te voli više od samoga sebe ...



Vir
Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Travanj 2014 u 22:34
Imas ti , draga , lijepu zbirku !
                                                                       
Na vrh
kamenjar View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 10 Svibanj 2011
Lokacija: Vir
Status: Offline
Bodovi: 3340
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamenjar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Travanj 2014 u 22:35
sad malo iz mog vrta










































stigo mi paket i od drage slavujke pa sma danas imala lijepoga posla







samo dio biljki od slavujke ,ostale nisam slikala zurila sma da ih posadim prije kise ,a kise nije ni bilo,prevarila me :)



pas je jedino živo biće koje te voli više od samoga sebe ...



Vir
Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Travanj 2014 u 22:51
A ja se pozurila , uvjerena da sam sve vidjela !
Ovo "plavilo" me zasjenilo , obozavam ga !
                                                                                                   
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 7172737475 77>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,313 sekundi.