Početna stranica Početna stranica > Cvijeće - Forum o cvijeću > Sobne cvjetajuće biljke
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Tradescantia - Zebrina
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Tradescantia - Zebrina

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 34567 11>
Korisnik
Poruka
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Siječanj 2012 u 09:17
OtokThumbs%20UpBaš su ti lijepe i ljetna i zimska slika.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
kikach View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 19 Lipanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 497
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kikach Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Siječanj 2012 u 18:00
pozdrav svima! evo i mojih
 
 
i cvetek ljubičasteSmile
 
 
još dvije cekam da mi malo narastu..
 
Na vrh
Maggie View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 07 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 243
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Maggie Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Siječanj 2012 u 18:06
Kikach, super su


 smile113
Na vrh
kikach View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 19 Lipanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 497
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kikach Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Siječanj 2012 u 18:07
dlakavica se i meni pocela sušiti, nisam znala da je to normalno..sad mi je lakseTongue
otok, tvoja zelena sa hrpom pupova je bas prekrasna..jel su joj to bijeli cvjetovi?
Na vrh
kikach View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 19 Lipanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 497
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kikach Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Siječanj 2012 u 18:08
hvala ti maggieSmile
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Siječanj 2012 u 19:04
Originalno poslano od člana kikach kikach napisao:

dlakavica se i meni pocela sušiti, nisam znala da je to normalno..sad mi je lakseTongue
otok, tvoja zelena sa hrpom pupova je bas prekrasna..jel su joj to bijeli cvjetovi?


Cvjetovi zapravo jesu bijeli iako zbog onih listića ispod njih djeluju malo ružišasto
Lošinj

Ne bojim se juga, ne bojim se bure, ne bojim se neba, dubine ni dna
Podivljali valovi me uzalud jure, na krilima vjetra poletjet ću ja...
Na vrh
kikach View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 19 Lipanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 497
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kikach Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Siječanj 2012 u 19:10
bas je divna..Smile
Na vrh
enrikova nona View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 6269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje enrikova nona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Siječanj 2012 u 14:53
dlakavica

a zebrina u vodi procvjetala
<ako nekom das ribu nahranit ces ga jednom, ako ga naucis loviti ribu nahranit ces ga zauvijek> narodna
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Siječanj 2012 u 18:19
lijepa ti je dlakavicaThumbs%20Up
Na vrh
Belina View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 26 Siječanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3901
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Belina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Siječanj 2012 u 07:27
Kao što piše MARI 5510,
Krasne su vam te dlakavice,sve su prekrasneClap
"Mića rožica" sa otoka Krka - Omišalj
Na vrh
kamenjar View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 10 Svibanj 2011
Lokacija: Vir
Status: Offline
Bodovi: 3340
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamenjar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Siječanj 2012 u 19:46
sve tradenscanije su mi lijepe,imam ih mislim 6 razliciti ,al ono sto mene zanima trenutno je dlakavica..prvi put je ima i sad vidim da joj je stabljika sva uvenula ,e sad mene zanima jeli ona izniče iz zemlje ili sta ...na nekim stabljikama ima podmladak a neke  su totalno osusene 
Na vrh
enrikova nona View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 6269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje enrikova nona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Veljača 2012 u 20:35
evo i ove vrste
<ako nekom das ribu nahranit ces ga jednom, ako ga naucis loviti ribu nahranit ces ga zauvijek> narodna
Na vrh
kamenjar View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 10 Svibanj 2011
Lokacija: Vir
Status: Offline
Bodovi: 3340
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamenjar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Veljača 2012 u 00:47
meni se ta smrzla vani,nisam je unosila u kucu :( 
Na vrh
natalija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Prosinac 2007
Lokacija: zadar
Status: Offline
Bodovi: 5452
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje natalija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Veljača 2012 u 08:23
Originalno poslano od člana kamenjar kamenjar napisao:

meni se ta smrzla vani,nisam je unosila u kucu :( 


i moja na balkonu, ali ne gubim nadu jer mi je lani ostala vani, u dvoru i sva otišla
nisam je dirala do proljeća i ponovno je izbila iz korjena, nadam se da će i ove sezone
Na vrh
enrikova nona View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 6269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje enrikova nona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Veljača 2012 u 10:43
poslat ću vam ja kad malo otopli
<ako nekom das ribu nahranit ces ga jednom, ako ga naucis loviti ribu nahranit ces ga zauvijek> narodna
Na vrh
AnaOs View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 10 Siječanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 16
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje AnaOs Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Veljača 2012 u 12:19
Zahvaljujem još jednom forumašici na zebrini... nekako mi je slaba došla, posadila sam odma u zemljicu i sad čekam da vidim napredak, sva je mekana još i slaba i nekako se bojim da mi ne ode ://
Na vrh
Haggkvist View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2012
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 4
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Haggkvist Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Veljača 2012 u 20:51
Ovo je čudo, tražio sam na netu kako se zove ova biljčica i evo, našao nakon dugo vremena traženja
Na vrh
Haggkvist View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2012
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 4
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Haggkvist Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Veljača 2012 u 20:57
Originalno poslano od člana AnaOs AnaOs napisao:

Zahvaljujem još jednom forumašici na zebrini... nekako mi je slaba došla, posadila sam odma u zemljicu i sad čekam da vidim napredak, sva je mekana još i slaba i nekako se bojim da mi ne ode ://



Možda bi bilo bolje da si je stavila u vodu
Na vrh
AnaOs View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 10 Siječanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 16
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje AnaOs Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Veljača 2012 u 21:03
Dobrodošli :))) Zebrina je super, hrpa malih listića i jako jako jako sam sretna :)))
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Veljača 2012 u 11:53
Originalno poslano od člana kamenjar kamenjar napisao:

sve tradenscanije su mi lijepe,imam ih mislim 6 razliciti ,al ono sto mene zanima trenutno je dlakavica..prvi put je ima i sad vidim da joj je stabljika sva uvenula ,e sad mene zanima jeli ona izniče iz zemlje ili sta ...na nekim stabljikama ima podmladak a neke  su totalno osusene 

kamenjar, nemoj bacat tegli, trebala bi potjerati ako nisi previše zalijevala!

 

...ja volim brege zelene, na njima kleti drvene, ja volim Zagorje moje, najlepše na svijetu...

zagreb
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 34567 11>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,203 sekundi.