Početna stranica Početna stranica > Ostale biljne vrste - Forum o biljkama > Začinsko i ljekovito bilje
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Jiaogulan (ljekovita biljka iz Kine)
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Jiaogulan (ljekovita biljka iz Kine)

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 234
Korisnik
Poruka
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Veljača 2014 u 22:08
Miro gdje to ima za kupiti? Baš je zanimljiva biljkaWinkWink...
sutra je novi dan
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Mira K View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 16 Rujan 2009
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 5574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira K Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Veljača 2014 u 01:02
Rijeka

Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Veljača 2014 u 01:17
Originalno poslano od člana Mira K Mira K napisao:

Jagoda imaš odovor u ovoj temi:
 
 



Hvala na informaciji Miro. Pogledala sam na akcijama. Vjerujem da ćeš ti sigurno prije prolaziti onuda, pa onda kupi za tebe i mene...WinkWinkWink
sutra je novi dan
Na vrh
zdravko View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 07 Kolovoz 2014
Lokacija: split
Status: Offline
Bodovi: 1
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zdravko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Kolovoz 2014 u 08:29
poštovani
kako mogu dobiti sjeme ili stabljku
Na vrh
sreckoka View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 07 Kolovoz 2014
Lokacija: dubrovnik
Status: Offline
Bodovi: 1
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sreckoka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Kolovoz 2014 u 14:30
Mira, molim Vas da mi napišete gdje kod nas ima za kupiti sjeme Jiaogulana?
Najljepše zahvaljujem!
Na vrh
zlaja View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 08 Kolovoz 2014
Lokacija: Banja Luka
Status: Offline
Bodovi: 2
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zlaja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Listopad 2014 u 09:50
Pozdravljam ,zovem se Zlaja
Živim u Banja Luci i veoma me interesuje jiaogulan biljka ali ne znam gdje je mogu nabaviti.
Molim te da mi kažeš ako znaš,kako i gdje mogu nabaviti
Na vrh
zlaja View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 08 Kolovoz 2014
Lokacija: Banja Luka
Status: Offline
Bodovi: 2
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zlaja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Listopad 2014 u 09:54
Pozdravljam ,zovem se Zlaja
Živim u Banja Luci i veoma me interesuje jiaogulan biljka ali ne znam gdje je mogu nabaviti.
Molim te da mi kažeš ako znaš,kako i gdje mogu nabaviti
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Listopad 2014 u 11:58
  
          Svi koji tražite,  sjeme Jiaogulana ima za kupiti na Ebay-u..Wink 





Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
Lovro View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2010
Lokacija: Varaždin
Status: Offline
Bodovi: 4174
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lovro Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Travanj 2016 u 21:38
...danas sam si kupila biljku, 20 kn....list je baš slatkasti...
Varaždin, stari moj grad!
Na vrh
lorenco View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 17 Svibanj 2019
Lokacija: zagreb
Status: Offline
Bodovi: 5
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lorenco Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Svibanj 2019 u 17:59
Pozdrav vlasnicima  Jiaogulana   vjerovatno kad vec imate tu biljku da i koristite njezin caj,jednostavno me zanima dali ste osjetili kakve dobrobiti od konzumiranje caja. Vidim piše svašta nešta  a i procitao sam jedan clanak da je prenapuhano njegovo djelovanje  na organizam, dakako da je autor naglasio da je kao kucni ginseng ok.Normalno da na svakoga djeluje drugacije pa bih molio vaša osobna iskustva sa
cajem,jer upravo sam u potrazi na biljcicom zahvaljujem 
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 234
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,227 sekundi.