Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Zanimljivosti o cvijeću i biljkama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Vrtlarica
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Vrtlarica

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 345
Korisnik
Poruka
makk View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1162
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje makk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Ožujak 2013 u 15:38
Ja sam ovih dana pogledala nekoliko emisija na YouTube i meni je emisija prilično dosadna.
Očekivala sam malo više informacija, a pogotovo nešto novo.
Ono što sam vidjela i čula je poznato 90% gledalaca.
     (")
    (\|/)
   __L_
   \___/http://cvjetnaoaza.blogspot.com
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
dado_84 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Srpanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1031
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dado_84 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Ožujak 2013 u 23:41
sad sam pogledao zadnju emisiju i eto bas ostao razocaran...pocela je reciklaza starih priloga. Umjesto da prica o samoniklim cvatucim biljkama koje sada cvijetaju, o kukurijecima o zimskim cvatucim grmovima, kako ocistiti i podjeliti trajnice o orezivanju, posjeti nekom internacionalnom sajmu (koji sada ne fali) itd  eto prilog o tamo nekim alojama u vec prikazanom vrtu...mislim da bi se mogla malo ugledati na engleski Gardeners World ili cak na slovenske emisije o vrtlarstvu.
Spasimo Hrvatsku kupujmo domaće!
Na vrh
anabistrica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
4. Najljepši vrt - prijatelj životinja

Pridružen: 09 Studeni 2011
Lokacija: Marija Bistrica
Status: Offline
Bodovi: 4011
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anabistrica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Ožujak 2013 u 23:29
Dado, sigurno si primjetio da se često koristi isti materijal u više emisija po sistemu isti trošak, više emisija, više novca.
Mene osobno smeta to što Kornelija ili priča ili radi, ne može jedno i drugo, a kamo li pričati strastveno ko C. Klein ili A. Titchmarsh. To je njoj očito nedostižno. Osim toga, jako je samodopadna pa često ima kadrova u kojima samo šeće i glumi model. Nije da ne izgleda dobro ali ipak bi cvijeće odnosno povrće o kojem je emisija trebalo biti u prvom planu.
Lepe ti je Zagorje zelene
Na vrh
natalija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Prosinac 2007
Lokacija: zadar
Status: Offline
Bodovi: 5452
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje natalija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Ožujak 2013 u 07:39
ma potpuno se slažem sa svime već napisanim, a pogotovo da emisija ima puuuno praznog hoda
Na vrh
agava1504 View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 24 Siječanj 2013
Lokacija: Moslavina
Status: Offline
Bodovi: 204
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje agava1504 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Ožujak 2013 u 09:13
potpuno se slažem s vama..bez obzira što sam tek početnik..i trebalo bi me zanimati sve od početka, ipak ovo ponavljanje, i kako kaže anabistrica glumljenje modela je ipak previše..i inače fali nekih boljih emisija o povrtlarstvu i cvijećarstvu..nekako mi se čini da smo mi nekako zakinuti, po tom pitanju...o uređenju doma, ima svako malo neka emisija, kao da balkoni i vrtovi nisu dio doma...
Na vrh
Baka Bea View Drop Down
Trajnica
Trajnica


Pridružen: 19 Ožujak 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2451
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Baka Bea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Ožujak 2013 u 09:52
Ako već plaćamo pretplatu i mnogo puta gledamo reprize svakakvih žanrova, onda bih radije gledala izvrsne serije BBC-a o vrtlarenju, vrtnom uređenju poput Mali gradski vrtovi, strastno objašnjavanje Carol Klein ili Dona Montya, A. Titchmarsha i ostalih. Bile bi zanimljivije i onima koji ih nisu mogli gledati, a ne bi bilo suvišno odgledati ih još i nekoliko puta. Sadržajne su, edukativne, zanimljive, bez praznog hoda i umjetničkih dojmova. Cijenim nečiji trud i ne mislim da je lako napraviti takvu emisiju, ali malo više cvjetnih sadržaja, kuhanja ima u svim mogućim izvedbama na TV, čemu još i u Vrtlarici.
Na vrh
natalija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Prosinac 2007
Lokacija: zadar
Status: Offline
Bodovi: 5452
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje natalija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Ožujak 2013 u 13:33
Originalno poslano od člana Baka Bea Baka Bea napisao:

Ako već plaćamo pretplatu i mnogo puta gledamo reprize svakakvih žanrova, onda bih radije gledala izvrsne serije BBC-a o vrtlarenju, vrtnom uređenju poput Mali gradski vrtovi, strastno objašnjavanje Carol Klein ili Dona Montya, A. Titcshmarsha i ostalih. Bile bi zanimljivije i onima koji ih nisu mogli gledati, a ne bi bilo suvišno odgledati ih još i nekoliko puta. Sadržajne su, edukativne, zanimljive, bez praznog hoda i umjetničkih dojmova. Cijenim nečiji trud i ne mislim da je lako napraviti takvu emisiju, ali malo više cvjetnih sadržaja, kuhanja ima u svim mogućim izvedbama na TV, čemu još i u Vrtlarici.


da, pitam se kome još nije poznat onaj njen kotlić...
 vrtlara, a . titcshmarsha, sam onomad snimala na video kazete, da imam vremena i sad bi ih rado prevrtila
Na vrh
makk View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1162
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje makk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Ožujak 2013 u 00:16
Originalno poslano od člana natalija natalija napisao:


Originalno poslano od člana Baka Bea Baka Bea napisao:

Ako već plaćamo pretplatu i mnogo puta gledamo reprize svakakvih žanrova, onda bih radije gledala izvrsne serije BBC-a o vrtlarenju, vrtnom uređenju poput Mali gradski vrtovi, strastno objašnjavanje Carol Klein ili Dona Montya, A. Titcshmarsha i ostalih. Bile bi zanimljivije i onima koji ih nisu mogli gledati, a ne bi bilo suvišno odgledati ih još i nekoliko puta. Sadržajne su, edukativne, zanimljive, bez praznog hoda i umjetničkih dojmova. Cijenim nečiji trud i ne mislim da je lako napraviti takvu emisiju, ali malo više cvjetnih sadržaja, kuhanja ima u svim mogućim izvedbama na TV, čemu još i u Vrtlarici.
da, pitam se kome još nije poznat onaj njen kotlić...  vrtlara, a . titcshmarsha, sam onomad snimala na video kazete, da imam vremena i sad bi ih rado prevrtila

Natalija i ja imam snimljene emisije od Titcshmarsha i mnoge druge, gledala sam ih nekoliko puta u toku zime i nikad mi nije bilo dosadno. "Vrtlaricu" sam pogledala jednom i to mi je dovoljno.
     (")
    (\|/)
   __L_
   \___/http://cvjetnaoaza.blogspot.com
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Siječanj 2014 u 10:26
konačno nešto bar malo zanimljivije:

http://www.hrt.hr/enz/vrtlarica/
...ja volim brege zelene, na njima kleti drvene, ja volim Zagorje moje, najlepše na svijetu...

zagreb
Na vrh
viridarivm View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 22 Studeni 2010
Status: Offline
Bodovi: 224
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje viridarivm Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Veljača 2014 u 10:06
Originalno poslano od člana makk makk napisao:

Originalno poslano od člana natalija natalija napisao:


Originalno poslano od člana Baka Bea Baka Bea napisao:

Ako već plaćamo pretplatu i mnogo puta gledamo reprize svakakvih žanrova, onda bih radije gledala izvrsne serije BBC-a o vrtlarenju, vrtnom uređenju poput Mali gradski vrtovi, strastno objašnjavanje Carol Klein ili Dona Montya, A. Titcshmarsha i ostalih. Bile bi zanimljivije i onima koji ih nisu mogli gledati, a ne bi bilo suvišno odgledati ih još i nekoliko puta. Sadržajne su, edukativne, zanimljive, bez praznog hoda i umjetničkih dojmova. Cijenim nečiji trud i ne mislim da je lako napraviti takvu emisiju, ali malo više cvjetnih sadržaja, kuhanja ima u svim mogućim izvedbama na TV, čemu još i u Vrtlarici.
da, pitam se kome još nije poznat onaj njen kotlić...  vrtlara, a . titcshmarsha, sam onomad snimala na video kazete, da imam vremena i sad bi ih rado prevrtila

Natalija i ja imam snimljene emisije od Titcshmarsha i mnoge druge, gledala sam ih nekoliko puta u toku zime i nikad mi nije bilo dosadno. "Vrtlaricu" sam pogledala jednom i to mi je dovoljno.
Potpisujem. Nisam skužio za ove engleske emisije, bile su na hrt? onda mi je žao da sma propustio. Ugl gledam ih na youtube, Love yopur garden, living in an english cottage itd. Vrtlaricu sam jucer gledao jer sam naišao, nisma ni znao da to još ide. ugl priča o pikiranju povrća na nivou vrtića ( vjerujte tete u vrtiću brže odrade tu temu sa klincima ), skupi rekviziti, pečenje patliđana na fensi roštilju...za plakati...
Život započinje danom kada zasadiš svoj vrt
Na vrh
Andina View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
Najljepši vrt pod kišom 2014

Pridružen: 31 Srpanj 2011
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 3306
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Andina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Rujan 2014 u 23:15
Za one koji još ne znaju: Na HRT2 subotom oko podneva ide serija How to Be a Gardener, Alana Titchmarsha. Nažalost, to sam tek danas (prekasno) saznala. Ubuduće snimam svaku epizodu.
“Cvijeće su riječi koje čak i malo dijete može razumjeti”.
Artur C. Coxe (američki svećenik i pjesnik)
Na vrh
Anastazija_ View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
1. Najljepši vrt - Proljeće 2014

Pridružen: 09 Lipanj 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 6004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anastazija_ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Listopad 2014 u 10:09

Andina hvala ti na informaciji. Bez tebe to vjerojatno ne bi nikad ni skužila, jer u to vrijeme nikad ne gledam TV.
U životu nije važno koliko puta padneš , već koliko si se puta spreman dignuti.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 345
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,313 sekundi.