Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Sajmovi i izložbe
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Botanički vrt Zagreb - jesenska prodaja
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Botanički vrt Zagreb - jesenska prodaja

 Odgovori Odgovori Stranica  <1234>
Korisnik
Poruka
dado_84 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Srpanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1031
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dado_84 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Rujan 2012 u 20:31
Hvala Retriver Sari, Baki Bei, Carol i Anabistrici na ugodnom druzenju i za lijepo proveden dan. Hvala RS za strpljenje ;) pogotovo kod pronalaska izlaza iz utroba Importanea :)
Spasimo Hrvatsku kupujmo domaće!
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Rujan 2012 u 21:47
...vidim da si se sretno vratio kući, dragi dado...bio je to baš jedan lijepi dan, posvećen kupovanju i pričama o biljkama, svakodnevnim stvarnostima pa malo avanture u traženju auta u podzemnoj garaži nije bilo na odmet, hehehe...
               Inače, ponuda klasična, ali uvijek se nađe nešto zanimljivog...biljke zdrave i čvrste, dobro ukorijenjene po vrlo, vrlo povoljnim cijenama...bilo je vrtnih fuksija, lavandi, potentila, helianthemuma, raznih salvija, glaucium flavum, ceratostigma, catalpa, rudbekija, ehinacea, lychnisa, dianthusa, nešto kućnog, nešto sukulenata i još nečega čega se ne mogu sjetiti...
...Bile su nam i Andina i gospina trava, ali su nas zbog obaveza morale ranije napustiti...sve u svemu još jedan krasan dan  u društvu ljubitelja cvijećaSmile.
...ja volim brege zelene, na njima kleti drvene, ja volim Zagorje moje, najlepše na svijetu...

zagreb
Na vrh
Baka Bea View Drop Down
Trajnica
Trajnica


Pridružen: 19 Ožujak 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2451
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Baka Bea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Rujan 2012 u 22:15
RS i Dado, hvala na posjeti, iako nisam zbog obveza bila u Botaničkom, lijepo mi je bilo s vama. Zanimljiva su cvjetoljubna druženja.
Na vrh
anabistrica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
4. Najljepši vrt - prijatelj životinja

Pridružen: 09 Studeni 2011
Lokacija: Marija Bistrica
Status: Offline
Bodovi: 4011
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anabistrica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Rujan 2012 u 23:14
Kak su neki pisali da nema baš nekog izbora biljaka na toj prodaji, nisam ni mislila da ću nešto kupiti. Na kraju, dok sam došla do doma, prsti su mi poplavili od težine vrečica.
A i da nisam niš kupila, bila bi zadovoljna jer sam upoznala Dadu i njegovog simpatičnog tatu i lijepo provela prije podne u društvu dragih forumaša.
Lepe ti je Zagorje zelene
Na vrh
Carol View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
1. Najljepši vrt - Zima 2013/14

Pridružen: 14 Lipanj 2011
Lokacija: Zagorski breg
Status: Offline
Bodovi: 2208
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Carol Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Rujan 2012 u 23:34
U Botaničkom vrtu mi je uvijek ugodno provesti vrijeme, a kad se tu nade i nase cvjetno drustvo ugodaj je jos ljepsi.
Biljcice, vec smo rekli, uvijek se nesto nade, pa sam i ja malo popunila svoj cvjetni fond, a i prosirila poznanstva, upoznala naseg cvjetoljupca iz Istre.
Drugi puta kad se parkirate u garazi, u dzep  kamencice, pa ko Ivica i Marica, hehe.
Vu plavem trnaci mi hiža stoji

od zelenih veja je videti ni..
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Rujan 2013 u 21:30





Ovogodišnja jesenska prodaja viškova biljaka u Botaničkom vrtu održat će se u srijedu i četvrtak, 11. i 12. rujna u vremenu od 9 do 17 sati.
...ja volim brege zelene, na njima kleti drvene, ja volim Zagorje moje, najlepše na svijetu...

zagreb
Na vrh
anabistrica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
4. Najljepši vrt - prijatelj životinja

Pridružen: 09 Studeni 2011
Lokacija: Marija Bistrica
Status: Offline
Bodovi: 4011
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anabistrica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Rujan 2013 u 21:24
Onda, nađemo se u srijedu samo ne prerano jer za neke je to dalek put smile115.
Lepe ti je Zagorje zelene
Na vrh
Baka Bea View Drop Down
Trajnica
Trajnica


Pridružen: 19 Ožujak 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2451
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Baka Bea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Rujan 2013 u 22:13
Može. Bilo bi dobro definirati vrijeme i mjesto sastanka.
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Rujan 2013 u 12:22
...Dado, jel dolazišWink?
...nema nikog drugog zainteresiranogConfused?
...ja volim brege zelene, na njima kleti drvene, ja volim Zagorje moje, najlepše na svijetu...

zagreb
Na vrh
anabistrica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
4. Najljepši vrt - prijatelj životinja

Pridružen: 09 Studeni 2011
Lokacija: Marija Bistrica
Status: Offline
Bodovi: 4011
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anabistrica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Rujan 2013 u 21:44
Ma doći će ljudi samo treba definirati vrijeme. Meni bi odgovarala srijeda u 11 sati. Može?
Lepe ti je Zagorje zelene
Na vrh
dado_84 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Srpanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1031
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dado_84 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Rujan 2013 u 23:04
razmisljam i razmisljam, javim sutra. Kak sam ti reko Saro zadnja opcija je bus :)
Spasimo Hrvatsku kupujmo domaće!
Na vrh
Baka Bea View Drop Down
Trajnica
Trajnica


Pridružen: 19 Ožujak 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2451
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Baka Bea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Rujan 2013 u 07:34
Može. Jeste li za srijedu u 11 kod ulaza? Big smile Ako netko dolazi ranije moja vrata su uvijek otvorena.

Daj Dado ne razmišljaj dugo, iskemijaj nešto, čeka te Berkheya LOL 
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Rujan 2013 u 10:17
ajmo definirati onda:



susret u Botaničkom vrtu, srijeda, 11.9.2013. na ulazu u vrt,  oko 11 sati!
...ja volim brege zelene, na njima kleti drvene, ja volim Zagorje moje, najlepše na svijetu...

zagreb
Na vrh
tekel View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 15 Kolovoz 2013
Lokacija: Zg
Status: Offline
Bodovi: 112
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tekel Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Rujan 2013 u 11:16
za one koji dolaze autom,na lokaciji nekadašnjeg paromlina je besplatni parking,pješice do botaničkog ima cca 15 min
Na vrh
dado_84 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Srpanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1031
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dado_84 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Rujan 2013 u 13:39
Bea dolazim :)
Spasimo Hrvatsku kupujmo domaće!
Na vrh
Baka Bea View Drop Down
Trajnica
Trajnica


Pridružen: 19 Ožujak 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2451
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Baka Bea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Rujan 2013 u 13:47
smile105Čarabirala sam s RS, hoće- neće. Baš lijepo Dado da si se odlučio, čekamo te. Znaš li u koje vrijeme, otprilike...
Na vrh
dado_84 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Srpanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1031
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dado_84 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Rujan 2013 u 15:19
Ujutro oko 10 - - 11 mozda i prije ovisi kad krenem :)
Spasimo Hrvatsku kupujmo domaće!
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Rujan 2013 u 23:10
Originalno poslano od člana tekel tekel napisao:

za one koji dolaze autom,na lokaciji nekadašnjeg paromlina je besplatni parking,pješice do botaničkog ima cca 15 min


...hoćemo li imati priliku upoznati našeg "novog" članaEmbarrassed?
...ja volim brege zelene, na njima kleti drvene, ja volim Zagorje moje, najlepše na svijetu...

zagreb
Na vrh
Carol View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
1. Najljepši vrt - Zima 2013/14

Pridružen: 14 Lipanj 2011
Lokacija: Zagorski breg
Status: Offline
Bodovi: 2208
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Carol Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Rujan 2013 u 23:15
Veselim se susretu makar prognoza za sutra i nije bas sjajna.
Vu plavem trnaci mi hiža stoji

od zelenih veja je videti ni..
Na vrh
tekel View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 15 Kolovoz 2013
Lokacija: Zg
Status: Offline
Bodovi: 112
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tekel Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Rujan 2013 u 17:21
evo da se hvalimo sa ulovom sa rasprodaje u botaničkom,iako sam sam sebi obečao da nema kupovine ovima nisam odolio,i još fuchsia magelanica,joj kolko sam je dugo priželjkivao.

http://s1003.photobucket.com/user/tekel_photo/media/kaktusi/DSC06839.jpg. -




Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1234>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,265 sekundi.