Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Sajmovi i izložbe
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Botanički vrt Zagreb - jesenska prodaja
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Botanički vrt Zagreb - jesenska prodaja

 Odgovori Odgovori Stranica  <1234>
Korisnik
Poruka
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Rujan 2013 u 19:56
tekel i kod mene situacija ista,puna kutija prekrasnih sukulenata,a i nešto trajnica.Ja sam jako zadovoljna kupovinom i susretljivošću osoba koje su nam sve to prodale.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Carol View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
1. Najljepši vrt - Zima 2013/14

Pridružen: 14 Lipanj 2011
Lokacija: Zagorski breg
Status: Offline
Bodovi: 2208
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Carol Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Rujan 2013 u 22:54
Osim bilja, bez kojeg se iz Botanickog ne moze izac, jer se uvijek nade nesto cega nemamo, upoznali smo i naseg novog clana tekela. Nadam se da ce se dugo druziti sa nama na Forumu i razmjeniti sa nama iskustva.
Sve je jos dodatno upotpunjeno informacijama nase Bee (do kraja mojeg zivota necu imati pola njenog znanja o biljkama), i odlicne bucnice kojom nas je docekala u svom domu.
Vu plavem trnaci mi hiža stoji

od zelenih veja je videti ni..
Na vrh
anabistrica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
4. Najljepši vrt - prijatelj životinja

Pridružen: 09 Studeni 2011
Lokacija: Marija Bistrica
Status: Offline
Bodovi: 4011
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anabistrica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Rujan 2013 u 23:05
Bio je to jedan prekrasno proveden dan
Lepe ti je Zagorje zelene
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Rujan 2013 u 10:51
...slažem se s Anom, zaista lijepo proveden danSmile...upoznali smo našeg novog člana simpatičnog tekela, došao nam je Dado kojeg svi volimo uvijek vidjeti, kupili puno lijepih biljaka po povoljnoj cijeni i posađenih u kvalitetnu zemlju pa onda nastavak druženja u vrtlariji Bake Bee i još, još puno krasnih biljaka i prefina bučnica, hvala Bea, prava si majstorica za bučnicuClapClap, zanimljivih knjiga i poučnih razgovora...
...a sada izvještao o shopingu:
U Botaničkom nisam previše kupovala, Hawortia jedna, bijeli Centranthus, Alyssum argenteum, Glaucium flavum i još jedna biljka nemrem se sjetiti koja, ali nju sam nažalost, negdje zametnula, ako je zabunom završila kod nekog nek mi se javi, a možda sam je i tamo ostavilaConfusedAngry i kod Bake Bee jedna Berkheya...da ljudi, BB ima nove Berkheye, ostalo je još nekoliko komada pa svi koji volite lijepe a nezahtjevne biljke, navalite što prije dok još imaWink. I od Dade nekoliko biljaka sam kupila, lijepe lavande i predivni australski ružmarin, Westringia...biljka me odmah osvojila čim sam je ugledala, hvala ti Dado što si mi ju preporučio!
Već se veselim proljetnoj prodajiSmile!
...ja volim brege zelene, na njima kleti drvene, ja volim Zagorje moje, najlepše na svijetu...

zagreb
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Rujan 2013 u 10:53
Originalno poslano od člana tekel tekel napisao:

evo da se hvalimo sa ulovom sa rasprodaje u botaničkom,iako sam sam sebi obečao da nema kupovine ovima nisam odolio,i još fuchsia magelanica,joj kolko sam je dugo priželjkivao.



...tekel, lijepu hrpicu si na kraju (s)kupioWink...



...ja volim brege zelene, na njima kleti drvene, ja volim Zagorje moje, najlepše na svijetu...

zagreb
Na vrh
tekel View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 15 Kolovoz 2013
Lokacija: Zg
Status: Offline
Bodovi: 112
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tekel Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Rujan 2013 u 11:16
11 haworthia na opće oduševljenje mojih ukučana koji su rekli konačno je dovuko nešto bez bodlji
Na vrh
natalija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Prosinac 2007
Lokacija: zadar
Status: Offline
Bodovi: 5452
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje natalija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Rujan 2013 u 11:54
tekel odličan ulov Clap, blaženka i tvoja hrpica lijepo i zanimljivo zvuči

bravo za druženje, jedino žalim što sam (vam) daleko Wink
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Rujan 2013 u 12:17
...evo malo fotkica, nažalost, slikanje je obavljeno prije nego što nam se pridružio tekel:







...ja volim brege zelene, na njima kleti drvene, ja volim Zagorje moje, najlepše na svijetu...

zagreb
Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Rujan 2013 u 14:12
A ostale slike ...slike novih biljčica......
Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Rujan 2013 u 16:14
lijepo vas je vidjeti tako sretne i zadovoljne
Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Rujan 2013 u 18:40
Ja sam mislila da se ide u cetvrtak pa sam u srijedu vec rano u jutro kuhala pekmez od sljiva i tako vam je meni to zadovoljstvo propalo ...... ali drago mi je da je vama bilo lijepo i da ste imali bogati "ulov"  !  Wink
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Rujan 2014 u 09:52
Neslužbeno, samo da se pripremate...čula sam da će jesenska prodaja biti u četvrtak i petak, 11. i 12. rujna 2014. no službeno nigdje još nije objavljeno...
...ja volim brege zelene, na njima kleti drvene, ja volim Zagorje moje, najlepše na svijetu...

zagreb
Na vrh
catalpa View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 16 Srpanj 2014
Lokacija: zagorje
Status: Offline
Bodovi: 1763
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje catalpa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Rujan 2014 u 14:34
Savršeno baš bi bilo lijepo tada idem na slobodne dane i usput u kupovinu. Hvala za informaciju draga nadam se da će tako biti.
Na vrh
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Rujan 2014 u 15:03
U četvrtak mogu,u petak ne.Ako bude ponuda kao i prošle jeseni,bit će super.
Na vrh
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Rujan 2014 u 21:26
Upravo sam pročitala na njihovoj stranici da je rasprodaja cvijeća u srijedu i četvrtak 10. i 11.9. od 9-17.
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Rujan 2014 u 21:37
Zavidim VamCry
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Rujan 2014 u 12:01
ajde da definiramo:




jesenska rasprodaja viška sadnica u Botaničkom vrtu održat će se u srijedu i četvrtak, 10. i 11.rujna 2014. od 9 do 17 sati.
...ja volim brege zelene, na njima kleti drvene, ja volim Zagorje moje, najlepše na svijetu...

zagreb
Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Rujan 2014 u 12:12
Tko bude išao  ,bilo bi lijepo da pokažete što ste kupili.....
Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
catalpa View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 16 Srpanj 2014
Lokacija: zagorje
Status: Offline
Bodovi: 1763
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje catalpa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Rujan 2014 u 20:41
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Rujan 2014 u 18:42
...nisam išla, kiša je lijevala cijele dane...
...ja volim brege zelene, na njima kleti drvene, ja volim Zagorje moje, najlepše na svijetu...

zagreb
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1234>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,266 sekundi.