Početna stranica Početna stranica > Cvijeće - Forum o cvijeću > Cvijeće foto... > Moj grad u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Argentina
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Argentina

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 23456 47>
Korisnik
Poruka
dr.žislav View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 24 Listopad 2011
Status: Offline
Bodovi: 1117
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dr.žislav Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Studeni 2011 u 13:20
Joj što sam ljut. Od sada svaki cvijet jedan post.

Santa Rita
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
dr.žislav View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 24 Listopad 2011
Status: Offline
Bodovi: 1117
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dr.žislav Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Studeni 2011 u 13:23
Abutilón iz obitelji Malvaceae
Na vrh
dr.žislav View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 24 Listopad 2011
Status: Offline
Bodovi: 1117
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dr.žislav Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Studeni 2011 u 13:27
Bandera espanola
Na vrh
dr.žislav View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 24 Listopad 2011
Status: Offline
Bodovi: 1117
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dr.žislav Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Studeni 2011 u 13:29
Klivija je kod nas sobna biljka, a ovdje vidite i sami...
Na vrh
dr.žislav View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 24 Listopad 2011
Status: Offline
Bodovi: 1117
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dr.žislav Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Studeni 2011 u 13:33
Palmica Chamadorea elegans

Na vrh
dr.žislav View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 24 Listopad 2011
Status: Offline
Bodovi: 1117
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dr.žislav Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Studeni 2011 u 13:36
Još jedna palma koja rasti i kod nas Cycas revoluta
Na vrh
dr.žislav View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 24 Listopad 2011
Status: Offline
Bodovi: 1117
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dr.žislav Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Studeni 2011 u 13:41
Euryops
Na vrh
dr.žislav View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 24 Listopad 2011
Status: Offline
Bodovi: 1117
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dr.žislav Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Studeni 2011 u 13:47
Una de gato (prijevod bi mogao biti “mačja kandža”, ali nisam siguran)
Na vrh
lana2 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
DONATOR

Pridružen: 21 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 4717
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lana2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Studeni 2011 u 13:49
Prekrasna reportaža nama daleke zemlje. Vjerujem da kao i većina forumaša neću tamo otići pa mi je stoga ova tema dodatno zanimljiva. Uživala sam u krasnim fotkama i detaljnim opisima te s nestrpljenjem čekam sljedeće tvoje javljanje.
Na vrh
dr.žislav View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 24 Listopad 2011
Status: Offline
Bodovi: 1117
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dr.žislav Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Studeni 2011 u 13:51
Geranija malvón
Na vrh
dr.žislav View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 24 Listopad 2011
Status: Offline
Bodovi: 1117
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dr.žislav Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Studeni 2011 u 13:51
Jedna orhideja
Na vrh
dr.žislav View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 24 Listopad 2011
Status: Offline
Bodovi: 1117
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dr.žislav Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Studeni 2011 u 13:55
A od ova dva cvijeta ne znam ime. Ako netko zna molim, za pomoć.


Na vrh
Nataly View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2009
Lokacija: Lič
Status: Offline
Bodovi: 2666
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Nataly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Studeni 2011 u 14:12

Ti si ljut? Teško mi je to zamisliti..

Od svih slika najduže sam se zadržala na onoj gdje su Clivie, super izgledaju kad ih je puno.


Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Studeni 2011 u 14:42
Izvrsne fotografije. Clap Boja bugenvilie Santa Rita je fantastična.

Ovaj narančasti cvijet je gazania.
život je more
Na vrh
Adriana-seka View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 10 Studeni 2011
Lokacija: Argentina
Status: Offline
Bodovi: 3
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Adriana-seka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Studeni 2011 u 20:42
Zahvaljujem svima sto ste se javili i pisali tako ljepo o mom vrtu, specijalno Drzi, sto takve krasne fotgrafije slika.Uzivam u prirodi i biljkama ,tako da nije mi tesko pratit mog bratica da upozna malo , ovu velku Argentinu, a u isto vrijeme da mogu mu uzvratit u maloj mjeri, sto su natrag 36 godina , skupa sa mojim dragim pok.STRIKOM STEFOM,  omogucili da boravim 8 mjeseci u njihovoj kuci ,svugdje su me vodali , da upoznam KRASNI RODITELJSKI KRAJ, koji VOLIM , ne samo ja , nego smo uspjeli skupa sa mojim muzem , pok.SRECKOM, prenesti nasoj djeci, koji naravno kao i ja,su rodeni u Argentini .
Nemojte se ljutiti ako cesto se ne javljam , htjela bi da Drza sto vise upozna, ja radim , kuca je velka, a decki Branimir (21),Damian(20), i Pedro(16) cim se probude samo pitaju ,# que comemos ...#  sta ce mo jest....
Ljepi pozdrav svima  
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Studeni 2011 u 20:51
Bravo za prekrasne fotke, dobrodošla nam i ti Andriana-seka, nadam se da ćeš se ipak koji puta javiti, kad već imaš carstvo cvijeća da nas koji puta i sama razveseliš fotkama.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Studeni 2011 u 20:56
Drago mi je da si se i ti javila Adriana-seka,tvoj bratić stavlja prekrasne fotke,a mi možemo uživati u njima.Imaš prelijep vrt i bilo bi šteta ne vidjeti ga,makar i preko slika.
Nigder lepše kak je vu Međimurju
kam se zglednem ružice mi cvetaju.
Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Studeni 2011 u 21:54
Pozdrav, Adriana- seka, dobro došla na ove stranice, jako lijepo da si se pridružila ovoj cvijetnoj družini. Uz lijepe slike cvijeća ćemo bolje upoznati daleku zemlju....
Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
dr.žislav View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 24 Listopad 2011
Status: Offline
Bodovi: 1117
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dr.žislav Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Studeni 2011 u 23:08
Bio sam ljut i to jako, a kad me već ne možeš takvoga zamisliti zamisle me onakvog kakvog možeš.

Clivie su ocvale prije nego što sam došao, pa sam stavio sliku koju je slikala Seka.
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Studeni 2011 u 06:27

Lijep pozdrav Seki i dobrodošla na naš forum!

Dr.Žislave, baš me veseli da s nama ove ljepote dijeliš, a i rado ću čitati Meridijane znajući da na tvoje slike mogu naići. (Ne brini, mislim da će svi razumijeti da to nije reklama nego smo i mi kao i CiF ponosni što si i naš član)
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 23456 47>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,313 sekundi.