Početna stranica Početna stranica > Cvijeće - Forum o cvijeću > Cvijeće foto... > Moj grad u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Argentina
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Argentina

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 4344454647>
Korisnik
Poruka
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Ožujak 2013 u 18:24
Lijepo vas je pratiti uz krasne opise i slike
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
sarajka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 28 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3644
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarajka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Ožujak 2013 u 13:44
divna je reportaža,bez obzira što sam to sve vidjela iz tvog ugla slikanja je kao da vidim nešto novo,pozdrav za sve puttnike,ja ću se javnut sa slikama  kad ozdravimsmile92
Na vrh
anabistrica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
4. Najljepši vrt - prijatelj životinja

Pridružen: 09 Studeni 2011
Lokacija: Marija Bistrica
Status: Offline
Bodovi: 4011
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anabistrica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Ožujak 2013 u 15:17
Pratim i ovaj dio putopisa, a ekipi želim sretan povratak 
 
smile113
Lepe ti je Zagorje zelene
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Ožujak 2013 u 09:48
Opet jedan krasan nastavak tvoje priče. Drago mi vas je vidjeti u društvo vaših najdražih i naše Sarajke i prisjetiti se mjesta gdje smo ekipno šetali i uživali. Svima jedan veliki pozdrav i dobru zabavu na povratku u Lič.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Alic-Tadic View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 13 Studeni 2011
Lokacija: Argentina
Status: Offline
Bodovi: 15
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Alic-Tadic Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Ožujak 2013 u 17:12
Bas uzivam svama !
Na vrh
Alic-Tadic View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 13 Studeni 2011
Lokacija: Argentina
Status: Offline
Bodovi: 15
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Alic-Tadic Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Ožujak 2013 u 17:16
Krasno mi je vidit svoje tete i sestre !!
Na vrh
Alic-Tadic View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 13 Studeni 2011
Lokacija: Argentina
Status: Offline
Bodovi: 15
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Alic-Tadic Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Ožujak 2013 u 17:17
Volim vas !
Na vrh
dr.žislav View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 24 Listopad 2011
Status: Offline
Bodovi: 1117
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dr.žislav Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Ožujak 2013 u 23:01
Umorni i šmrcavi,nakon sedam dana, 1.700 pređenih kilometara, svakodnevnog buđenja prije 6 ujutro, ali sretni i zadovoljni, puni dojmova vratili smo se u Zagreb.

U svoje ime i u ime Seke, Bebe, Branimira i Mare zahvaljujem svim dobrim ljudima na gostoprimstvu i ljubavi koju su nam pružili. Također zahvaljujemo svima koji nas prate putem ovog foruma. Danas sam preumoran za nastavak reportaže, ali sutra je novi dan, a materijala za reportažu ima napretek i jedva čekam nastavak priče.

Za danas stavljam jednu sliku koju sam naslovio:Pozdrav iz Fužina.

Na vrh
Alic-Tadic View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 13 Studeni 2011
Lokacija: Argentina
Status: Offline
Bodovi: 15
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Alic-Tadic Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Ožujak 2013 u 23:12
Hvla tebi na turneji i dobro nam dosli u Zgb.Zagrljaj iz Argentine !
Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Ožujak 2013 u 08:24

Hvala ti Držislave na ovoj lijepoj reportaži sa tvojom sekom !!!  Vjerujem da van je bilo predobro, jer slike upravo to pokazuju !!  Kako smo mi bili puni dojmova iz Argentine tako će se i seka sa kčeri vratiti puna dojmova iz Bosne i Hercegovine ali i Hrvatske !!

 

Ovu sliku moram ponoviti, slapovi u Jajcu me uvijek oduševe, a ovaj plato je fantastičan !!  Šteta kaj se niste slikali na njemu !!  Al nešto morate ostaviti za neki drugi put !!
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
Nataly View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2009
Lokacija: Lič
Status: Offline
Bodovi: 2666
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Nataly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Ožujak 2013 u 10:29

Prekrasna je ova slika Seke i Bebe na Vrelu!

Na vrh
dr.žislav View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 24 Listopad 2011
Status: Offline
Bodovi: 1117
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dr.žislav Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Ožujak 2013 u 12:50
Originalno poslano od člana Free Free napisao:


Ovu sliku moram ponoviti, slapovi u Jajcu me uvijek oduševe, a ovaj plato je fantastičan !! Šteta kaj se niste slikali na njemu !! Al nešto morate ostaviti za neki drugi put !!


Na platou još traju radovi, tako da se ne može doći na njega. Vjerojatno će biti otvoren za sezonu, a ja se nadam da ću ponovi biti tamo i samo za tebe napraviti par slika.
Na vrh
Mira K View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 16 Rujan 2009
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 5574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira K Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Ožujak 2013 u 13:58
Prekrasna reportaža, lijepe slike poznatih mjesta, Jajce je sada  još ljepše..
Putnicima Seki, Bebi, Branimiru i Mari tebi  
Puno pozdrava smile113
Rijeka

Na vrh
dr.žislav View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 24 Listopad 2011
Status: Offline
Bodovi: 1117
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dr.žislav Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Ožujak 2013 u 20:37
Malo se izgubio kontinuitet našeg putovanja pa je vrijeme da vratim stvari na svoje mjesto. U mojoj reportaži stali smo u Etnografskom muzeju samostana Rami-Šćit.
Nakon Rame, budući da se noć već polako spuštala, a osim noći počeo je padati i snijeg, mi već pomalo umorni i podosta gladni najkraćim putem smo se uputili u Livno.

U Livnu nas je dočekala sestrična Mirna.


Cure su se odmah primile pripreme večere.


Nakon večere okupili smo se oko peći i razgovarali do duboko u noć.
Na vrh
dr.žislav View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 24 Listopad 2011
Status: Offline
Bodovi: 1117
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dr.žislav Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Ožujak 2013 u 20:42
U četvratk ujutro Livno je osvanulo pod snijegom,


a to je za nas gorane domaća atmosfera.
Na vrh
dr.žislav View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 24 Listopad 2011
Status: Offline
Bodovi: 1117
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dr.žislav Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Ožujak 2013 u 20:46
U snijegu je najviše uživala Seka, koja je posljednji put vidjela snijeg prije 10 godina.



Nije mogla sjediti u kući već je odmah ujutro istrčala van i odšetala do Dumana - izvor rijeke Ričine. Rijeka doslovno izvire iz stijene.


Ričina teće kroz grad, puna je pastrva, a u ovo doba godine puna je vode.
Na vrh
dr.žislav View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 24 Listopad 2011
Status: Offline
Bodovi: 1117
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dr.žislav Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Ožujak 2013 u 20:49
Kasnije, kada smo se svi okupili krenuli smo put groblja da se podjestimo na naše predtke. Ovo je grobnica našeg pradjeda i prabake (Ivo i Kata), te neke od njihove djece, snaha i unuka.

Na vrh
dr.žislav View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 24 Listopad 2011
Status: Offline
Bodovi: 1117
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dr.žislav Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Ožujak 2013 u 21:18
Livanjsko groblje smješteno je na lokaciji Gorica, gdje se nalazi istoimeni franjevački samostan



Pogled s kora na unutrašnjost samostanske crkve Svetog Petra i Pavla iz 1854. godine.
Na vrh
dr.žislav View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 24 Listopad 2011
Status: Offline
Bodovi: 1117
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dr.žislav Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Ožujak 2013 u 21:30
U i uz samostan nalazi se Franjevački muzej i galerija Gorica Livno, koja djeluje kao kompleksna ustanova u kojoj se čuva kulturno-povijesna baština od prapovijesnih razdoblja do novijeg doba.

Posebno mjesto zauzima Galerija slika Gabrijela Jurkića iz koje donosim nekoliko slika.







Na vrh
dr.žislav View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 24 Listopad 2011
Status: Offline
Bodovi: 1117
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dr.žislav Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Ožujak 2013 u 21:33
U dvorištu muzeja smješten je dio arheološkog postava. Meni je za oko zapao ovaj vodovod iz 1. stoljeća.



Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 4344454647>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,203 sekundi.