Početna stranica Početna stranica > Cvijeće - Forum o cvijeću > Cvijeće foto... > Moj grad u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Argentina
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Argentina

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 44454647>
Korisnik
Poruka
dr.žislav View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 24 Listopad 2011
Status: Offline
Bodovi: 1117
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dr.žislav Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Ožujak 2013 u 21:36
U muzeju se također može razgledati postav zbirke oružja i vojne opreme. Izdvojio sam sliku paradnog noža..



.. i Thompsona

Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
dr.žislav View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 24 Listopad 2011
Status: Offline
Bodovi: 1117
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dr.žislav Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Ožujak 2013 u 21:37
U etnografgskoj zbirci najviše su mi se dopale ove naušnice.

Na vrh
dr.žislav View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 24 Listopad 2011
Status: Offline
Bodovi: 1117
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dr.žislav Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Ožujak 2013 u 21:38
Nakon muzeja krenuli smo u šetnju gradom.

Na vrh
dr.žislav View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 24 Listopad 2011
Status: Offline
Bodovi: 1117
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dr.žislav Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Ožujak 2013 u 21:44
Kad smo već bili u gradu nismo mogli da ne posjetimo neke naše rođake.

Ušli smo u zlatarsku radnju Brace Popovića (predzadnji s desne strane). Uz Bracu stoji moj stric (izvanji) Damir Smiljan Tadić. Na svu sreću s nama nisu bile neke moje dobre prijateljice s CIF-a, pa smo zlatarsku radnju napustili vrlo brzo.

Na vrh
dr.žislav View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 24 Listopad 2011
Status: Offline
Bodovi: 1117
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dr.žislav Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Ožujak 2013 u 21:48
Potom smo otišli do Damirove supruge, moje strine Katice, koja je javni bilježnik (ili notar kako se naziva u BiH).

Napravili smo zajedničku sliku u njenom uredu, a ja ću opet ponoviti tko se sve nalazi na slici. S lijeva na desno: Nina Tadić (kći Damira i Katice), Damir Smiljan Tadić, Mara Tadić, Katica Tadić, Adriana Seka Tadić i Miriam Beba Tadić.
Na vrh
dr.žislav View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 24 Listopad 2011
Status: Offline
Bodovi: 1117
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dr.žislav Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Ožujak 2013 u 21:51
Nastavili smo šetnju korzom i uslikali se ispred kuće u kojoj su živjeli naš djed i baka sa svojom djecom, od kojih navodim Stanka - Sekin i Bebin otac, te Stipo, njegov brat a moj otac.

Na vrh
dr.žislav View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 24 Listopad 2011
Status: Offline
Bodovi: 1117
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dr.žislav Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Ožujak 2013 u 21:53
Na početku korza postavljen je obelisk koji označava 1000 godina od krunidbe kralja Tomislava. Seka se slikala uz njega da se vidi da i Livno, kao i Buenos Aires ima svoj obelisk.



Uz dnevnu sliku donosim i ovu noćnu sliku obeliska. Mislim da je bolja.
Na vrh
dr.žislav View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 24 Listopad 2011
Status: Offline
Bodovi: 1117
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dr.žislav Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Ožujak 2013 u 21:57
Večer smo proveli kod Smiljana i Katice, čija je kuća pomno uređena.



Osim kuće imaju i prekrasan vrt. Sva sreća da sam sačuvao sliku vrta koju sam napravio prije par godina kako bi vam mogao dočarati ono o čemu govorim.

Na vrh
dr.žislav View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 24 Listopad 2011
Status: Offline
Bodovi: 1117
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dr.žislav Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Ožujak 2013 u 21:59
Naravno da završetak posjete nije mogao proći bez zajedničke fotke.



Ovime završavam za danas. Nastavak slijedi prekosutra, jer sutra je Sekin 60. rođendan i bit će veliko slavlje kod mene u kući.
Na vrh
Mira K View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 16 Rujan 2009
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 5574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira K Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Ožujak 2013 u 13:10
Kako si nas obavjestio da Seka dans ima rođendan, neznam gdje bih joj čestitala pa ću ovdje.

 

Draga Adriana – Seko, žao mi je da te nisam upoznala, sve jedno,   od srca  Ti  želim  sretan  jubilarni rođendan!

 

 
Rijeka

Na vrh
Nataly View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2009
Lokacija: Lič
Status: Offline
Bodovi: 2666
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Nataly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Ožujak 2013 u 13:41

Seka, sretan Ti rođendan! Vjerujem da su se domaćini potrudili da ti ovu proslavu pripreme najbolje što mogu i da će ti ovaj dan ostati zauvijek u sjećanju.




Na vrh
sarajka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 28 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3644
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarajka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Ožujak 2013 u 14:16
dragoj Seki sretan od srca rođendan želi Ramiza i Zijad

Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Ožujak 2013 u 19:15
Uz prekrasnu reportažu koju nam podariste i od mene iskrene čestitke za jubilarac a godine neću spominjati
 
 
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
dr.žislav View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 24 Listopad 2011
Status: Offline
Bodovi: 1117
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dr.žislav Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Ožujak 2013 u 19:52
Jučer, na Josipovo, proslavili smo rođendan Adriane Jozefe Tadic de Majer, ili ti naše Seke.

Seka je blistala cijelu večer, a paparaziu su je stalno oblijetali.

Na vrh
dr.žislav View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 24 Listopad 2011
Status: Offline
Bodovi: 1117
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dr.žislav Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Ožujak 2013 u 19:55
Namjerno neću napisati koji je rođendan proslavila, ali samo da znate da su torte nosile posebno odabrane i obučene hostese, te da je ulazak torti u glavnu salu trajao 15 minuta. Toliko je torti bilo.



Na vrh
dr.žislav View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 24 Listopad 2011
Status: Offline
Bodovi: 1117
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dr.žislav Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Ožujak 2013 u 19:56
Mislim da je Seki bilo posebno drago što je uz nju za ovaj rođendan bio i njen najstariji sin Branimir.

Na vrh
dr.žislav View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 24 Listopad 2011
Status: Offline
Bodovi: 1117
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dr.žislav Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Ožujak 2013 u 19:58
Za sutra najavljujem nastavak putopisne reportaže po Bosni i Hercegovini. Sutra je na redu Hercegovina, točnije Međugorje i Mostar.
Na vrh
Adriana-seka View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 10 Studeni 2011
Lokacija: Argentina
Status: Offline
Bodovi: 3
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Adriana-seka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Ožujak 2013 u 21:16
Svima od srca zahvaljujem na cestitkama za moj 60 rodendan.
Ostace mi u sjecanju kao KRASN , POSEBAN I NEZABORAVAN RODENDAN.
Naravno da cijela obitlj je omogucila da se ovaj moj SAN ostvaruje , ali posebno hocu zahvaliti Drzislavu i mojoj sestri Bebi koji su to tako lijepo organizirali .Fiesta bila je FANTASTICNA ,VOLIM VAS PUNO.
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Ožujak 2013 u 08:43
Originalno poslano od člana dr.žislav dr.žislav napisao:

Na početku korza postavljen je obelisk koji označava 1000 godina od krunidbe kralja Tomislava. Seka se slikala uz njega da se vidi da i Livno, kao i Buenos Aires ima svoj obelisk.



Uz dnevnu sliku donosim i ovu noćnu sliku obeliska. Mislim da je bolja.

ne bi znala da nisi objavioClap
AdrianaSeka sve najbolje za rođendansmile73
Na vrh
Silvy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 28 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2406
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Silvy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Ožujak 2013 u 21:31
dr.žislave, hvala ti što dijeliš sa nama putovanje sa svojim rodbinom. Tongue
Seki, Mari, Bebi i ostaloj rodbini želim lijepe i nezaboravne trenutke sa tobom, kao vodičem i putopiscem.
Lijepim slikama sarajke, njenog vrta i Sarajeva prisjetio si me na prakrasno druženje.
Ovim putem želim Sretan rođendan Seki, da je prate sreća i zdravlje uz njene najmilije. smile78



Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 44454647>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,213 sekundi.