Početna stranica Početna stranica > Cvijeće - Forum o cvijeću > Cvijeće foto... > Moj grad u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Argentina
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Argentina

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 454647
Korisnik
Poruka
Alic-Tadic View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 13 Studeni 2011
Lokacija: Argentina
Status: Offline
Bodovi: 15
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Alic-Tadic Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Ožujak 2013 u 01:41

Hola Adriana, muy lindas fotos...... especialmente la que estás con Brany, lindo recuerdo de cumpleanos, te extrano..nos vemos pronto, saludos

Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Alic-Tadic View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 13 Studeni 2011
Lokacija: Argentina
Status: Offline
Bodovi: 15
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Alic-Tadic Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Ožujak 2013 u 01:43
Ah , soy Betty ( sabes que no me acuerdo la clave y entre con otra)
Na vrh
dr.žislav View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 24 Listopad 2011
Status: Offline
Bodovi: 1117
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dr.žislav Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Lipanj 2014 u 08:30
Vrijeme je da nastavim izvještaj o Argentini i našim argentincima. 
U Hrvatsku su nam došli Mabel i Davor.


Nakon dočeka na aerodromu feštu smo nastavili kod Bebe i Franceka

Na vrh
dr.žislav View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 24 Listopad 2011
Status: Offline
Bodovi: 1117
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dr.žislav Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Lipanj 2014 u 08:33
Drugi dan smo nastavili kod mene. Za Mabel i Davora uspio sam sačuvati malo sudžuka i buđole.


Pridružili su se Domo i Višnja

Na vrh
dr.žislav View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 24 Listopad 2011
Status: Offline
Bodovi: 1117
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dr.žislav Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Lipanj 2014 u 08:41
Ubrzo nakon dolaska u Hrvatsku Davor i Mabel su neko vrijeme obilazili Europu; Firenza, Rim, Pariz, Zurich i slično, ali kada smo ih pitali koje im se mjesto najviše svidilo, odgovor je bio Lič!

U Liču sam im omogućio da osjete zemlju. Davor mi je pomagao posaditi krastavce, a da bi sve bilo po Argentinski, jedan radi (Davor), a dva gledaju Beba i Hrvoje, koji je za svaki slučaj stavio ruke u džepove da ne bi slučajno trebao raditi.

Na vrh
dr.žislav View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 24 Listopad 2011
Status: Offline
Bodovi: 1117
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dr.žislav Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Lipanj 2014 u 08:42
Za Mabel smo našli još malo šumskih jagoda u mom vrtu.

Na vrh
dr.žislav View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 24 Listopad 2011
Status: Offline
Bodovi: 1117
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dr.žislav Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Lipanj 2014 u 08:43
Evo i malo cvijeća iz mog vrta, za one koji misle da u mom vrtu nema cvijeća, a ipak je ovo cvjetni forum. Ima samo jedan problem, nemam pojma koji je ovo cvijet, pa bi molio nekoga da mi napiše.

Na vrh
dr.žislav View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 24 Listopad 2011
Status: Offline
Bodovi: 1117
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dr.žislav Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Lipanj 2014 u 09:21
Boravak gostiju u Gorskom kotaru iskoristili smo za kraći obilazak. Prvo na Kupu.

Na vrh
dr.žislav View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 24 Listopad 2011
Status: Offline
Bodovi: 1117
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dr.žislav Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Lipanj 2014 u 09:23
Onda na Zeleni vir



Na vrh
dr.žislav View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 24 Listopad 2011
Status: Offline
Bodovi: 1117
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dr.žislav Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Lipanj 2014 u 09:24
Za kraj obilaska ostavio sam posjet Etnografskoj zbirci u Liču.

Na vrh
dr.žislav View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 24 Listopad 2011
Status: Offline
Bodovi: 1117
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dr.žislav Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Lipanj 2014 u 09:27
Za večeru smo priredili kotlovinu. Glavni je bio susjed Mladen, a čak je i Hrvoje izvadio ruke iz džepova.

Na vrh
dr.žislav View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 24 Listopad 2011
Status: Offline
Bodovi: 1117
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dr.žislav Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Lipanj 2014 u 09:28
Nije moglo proći bez zajedničke.

Na vrh
anabistrica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
4. Najljepši vrt - prijatelj životinja

Pridružen: 09 Studeni 2011
Lokacija: Marija Bistrica
Status: Offline
Bodovi: 4011
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anabistrica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Lipanj 2014 u 23:30
Vidla sam novi post pa si mislim nije valjda Drži opet u Argentini, a kad tamo, Argentinci došli k nama. Vjerujem da će se vratiti doma puni dojmova kad ih provedeš posvuda. Ako dođete u Zagorje, navratite do nas.
Pitaš za svoj cvijetak u vrtu, to je zečić. A onu sliku u Zelenom viru s lopuhima, pokvarili ste s hlačama. Kad ste već ubrali listove, trebali ste biti hrabri.
Lepe ti je Zagorje zelene
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Lipanj 2014 u 23:46
Lijepo je vidjeti vesele ljude iz daleke zemlje, kad smo mi uvijek za veseljeClap divna priroda, imao si šta pokazati, slažem se s anabistricom za lopuhe, a cvijeće je zijevalica
Na vrh
Carol View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
1. Najljepši vrt - Zima 2013/14

Pridružen: 14 Lipanj 2011
Lokacija: Zagorski breg
Status: Offline
Bodovi: 2208
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Carol Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Lipanj 2014 u 23:36


Super da su gosti iz daleka stigli i do nas, al su neke fotografije i u meni probudile uspomene, Zeleni vir. Moram ga opet posjetiti, tam sam bila jaaaako davno. Lopuhi, i ja sam razočarana .
Vu plavem trnaci mi hiža stoji

od zelenih veja je videti ni..
Na vrh
Silvy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 28 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2406
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Silvy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Veljača 2016 u 19:08
Svratila da vidim ima li šta novog, kad ono kasnim godinu i pol.
Drago mi je da su Mabel i Davor obišli G. kotar i Evropu.
Ali uz kotlovinu, mmm...
Slike sve govore.
Puno pozdrava Liču i Argentini.
:-*
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 454647
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,227 sekundi.