Početna stranica Početna stranica > Cvijeće - Forum o cvijeću > Cvijeće foto... > Moj grad u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Turska:skitam se i snimam vrtove i cvjeće
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Turska:skitam se i snimam vrtove i cvjeće

 Odgovori Odgovori Stranica  <1234 15>
Korisnik
Poruka
hamara View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 25 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3204
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hamara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Studeni 2011 u 13:22
pri posjetu izaradi predmeta od koze sam iz pristojnosti prisustvovala modnoj reviji, pa evo...
 
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
hamara View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 25 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3204
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hamara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Studeni 2011 u 13:29
ako sam vam vec pokazala vodopad... preskocite ga
nasi predivni vodici, Tahir i Zeljana, u Hyerapolisu
ruzicnjak na putu do Hyjerapolisa i Pamukkala
ruine grckog grada
Na vrh
hamara View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 25 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3204
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hamara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Studeni 2011 u 14:01
Njemacka poslovica kaze: zucker komm zu letzt... ili secer na kraju, a na ovom putovanju su to nedvojbeno Pamukkale. Na zalost s ovih fotki necete ni priblizno docarati si tu jedinstvenu ljepotu.
Pamukkale i ja
 
Na vrh
hamara View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 25 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3204
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hamara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Studeni 2011 u 14:08
mostic preko kanala termalne vode
mali crni mican pije s nama kavu
a ovako se izgleda nakon 7 hotela, voznje-hodanja u prosjeku 10-12 sati dnevno i prijedjenih cca 2000 km po Antalyji i to s jednom nogom u neupotrebljivom stanju  Wink
ali idem opet prvom prilikom
Na vrh
hamara View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 25 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3204
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hamara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Studeni 2011 u 14:12
obecane su mi jos neke fotke - ako dobijem stavim. ja sam ponijela 2 fotica - i ni jedan punjac Tongue
Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Studeni 2011 u 17:17

Hami, hvala kaj si podijelila slikice svog putovanja s nama!!!  Kao da putujemo s tobom, pardon, kao da smo putovale s tobom!!!

A tvoj izlet iz Antalyje ću pamtiti po CIF-ovoj zastavi koja ti je zaželjela dobrodišlicu, pa po kuli u starom gradu koja je obrasla prekrasnim kaparima i najljepše, Pamukkale, prekrasne kaskade s vodom boje neba!!!
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Studeni 2011 u 17:24
Toooo.To sam čekala: Pamukkale!Big%20smile
Baš si nas lijepo provela!Thumbs%20UpClap
Na vrh
hamara View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 25 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3204
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hamara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Studeni 2011 u 19:04
ma i ja sam jos jednom putovala dok sam stavljala slikice!
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Studeni 2011 u 19:26
I ja sam još jednom putovala. Bila sam u Antalyii već je tome desetak godina.


Oduševile su me tada Pamukkale. Nad tim prizorom zaista zastaje dah.

Hamara je škrta na riječima, pa za one koji ne znaju :
To je kompleks jedinstvenih mineralnih izvora, lokalitet se sastoji od toplih izvora i vapnenca travertina, ima oblik plitkih terasastih bazena nastalih prelijevanjem mineralne vode i taloženjem minerala.
Tu je 17 izvora u kojima je temperatura vode od 35 do 100 stupnjeva.
Na vrh
Belina View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 26 Siječanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3901
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Belina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Studeni 2011 u 19:30
Draga Hamy,
Hvala ti na lijepoj reportaži,Pamukkale su čudo pripode.
Sada sam i to vidjela!Clap
Na vrh
Cimicifuga View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt 2017

Pridružen: 11 Studeni 2009
Lokacija: Velika Gorica
Status: Offline
Bodovi: 5167
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Cimicifuga Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Studeni 2011 u 20:27

Uživala sam putujući sa tobom... na taj način sam nadomjestila sedmodnevni put u Tursku (uključujući Pamukkale) koji sam dobila na poklon, ali sama nisam htjela ići... evo sada sam to učinila sa tobom u društvu...
Na vrh
hamara View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 25 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3204
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hamara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Studeni 2011 u 20:40
hvala curke... i Otok na dopuni. pa da jos kazemo da su bljestavo bijele... ma zbilja jedno od cuda prirode...
Cimi pogrijesila si... u punom busu nisi sama... mi smo isle 3 prijateljice, a vratilo se puno vise prijatelja! 
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Studeni 2011 u 20:44
Krasna reportaža Hamara Clap, čovjek bi odmah poželio sve to vidjeti Wink
život je more
Na vrh
hamara View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 25 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3204
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hamara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Studeni 2011 u 21:06
i vrijedi vidjeti! preporucam svakom tko moze 
Na vrh
tikvić View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2349
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tikvić Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Studeni 2011 u 08:20
 Draga Hamara isplatilo se sve to obići,pa i na jednoj nozi! Prizori sa tvog putovanja su veličanstveni, a posebno su me se dojmili grobovi uklesani u stijeni i Pamukkale.Kao što reče Otok, prizor nad kojim zastaje dah!
Na vrh
Mira K View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 16 Rujan 2009
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 5574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira K Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Studeni 2011 u 12:16
Hamara, hvala na reportaži, već sam se, kroz tvoju reportažu pripremila na te ljepote koje ću doživjeti za tjedan dana. Vidimo se pa ćeš meni i Jagodi dati upute da što bolje iskoristimo vrijeme na tom prekrasnom putovanju.
 Jedva čekamo i MM i jasmile126
Rijeka

Na vrh
hamara View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 25 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3204
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hamara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Studeni 2011 u 11:30
uzivajte a upute cete dobiti Wink
Na vrh
Silvy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 28 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2406
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Silvy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Studeni 2011 u 00:44
Draga hamara,

predivno si nam dočarala putovanje; kao da sam bila s tobom.

Još ako si barem nogu okupala u slanim termalnim izvorima, dobila si snage da nastaviš dalje.

Hvala na slikicama.
Puno pozdrava i smile79
Na vrh
hamara View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 25 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3204
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hamara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Studeni 2011 u 23:05
jesam Silvy, prosetala jesam, ali se zbog noge nisam usudila s ostalima proci pjesice cijeli uspon kroz vodu...
Na vrh
Nataly View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2009
Lokacija: Lič
Status: Offline
Bodovi: 2666
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Nataly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Studeni 2011 u 06:40

Lijepo što si podijelila čari ovog putovanja sa nama. Bila sam u Turskoj, no za Pamukkale prvi put čujem.
Vjerujem da ćemo još detalja čuti na kavi kod Lore.

Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1234 15>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,219 sekundi.