Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moja cvjetna gredica
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moja cvjetna gredica

 Odgovori Odgovori Stranica  <1234 85>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
enrikova nona View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 6269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje enrikova nona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Studeni 2011 u 17:55
dobro nam došla , prekrasne biljke imaš , radujem se druženju smile57
<ako nekom das ribu nahranit ces ga jednom, ako ga naucis loviti ribu nahranit ces ga zauvijek> narodna
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
anabistrica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
4. Najljepši vrt - prijatelj životinja

Pridružen: 09 Studeni 2011
Lokacija: Marija Bistrica
Status: Offline
Bodovi: 4011
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anabistrica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Studeni 2011 u 18:25
Monstera, ako želiš sjeme pakujca, napiši pa ću ga sačuvati iduće ljeto. Ima ga pregršt - i roza i plavog. A može i drugima.
Lepe ti je Zagorje zelene
Na vrh
lorica10 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 21 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 740
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lorica10 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Studeni 2011 u 18:29
Želim ti dobrodošlicu.
vrt ti je smile120
Ruka koja daje uvijek je iznad one koja prima.

Na vrh
dijana7566 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka

DONATOR

Pridružen: 25 Veljača 2011
Lokacija: Osijek
Status: Offline
Bodovi: 3643
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dijana7566 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Studeni 2011 u 19:26
Prekrasno šarenilo! Dobro došla i puno slikica nam pokazala!
Na vrh
Tea View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 20 Prosinac 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 3658
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Studeni 2011 u 19:41
Anabistrica dobrodošla smile73 prekrasna cvjetna gredica smile93smile93smile93 samo naprijed smile141
Hodaj pokraj mene i samo budi moj prijatelj
Na vrh
gospina trava View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 5954
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gospina trava Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Studeni 2011 u 20:47
Lako te krene kad imaš kaj pokazati.Dobro došla!
Na vrh
Emilly View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 11 Listopad 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1664
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Emilly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Studeni 2011 u 20:50
smile55Predivno! Tako si ja nešto želim jednog dana kad se riješim djece LOL
Za sad moram imati travnjak za nogomet Embarrassed
Na vrh
anabistrica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
4. Najljepši vrt - prijatelj životinja

Pridružen: 09 Studeni 2011
Lokacija: Marija Bistrica
Status: Offline
Bodovi: 4011
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anabistrica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Studeni 2011 u 22:20
Kad odu djeca, dođu unuci pa eto opet nogometa. Al' vrt je velik pa ima mjesta za sve. Evo nastavka u slikama.
 
juka u cvatu
 
sruja je korisna, ali kvari slike
 
volim lupinus
 
 
i drač je lijep kad ga preseliš u cvjetnjak
 
 
 
Lepe ti je Zagorje zelene
Na vrh
Tea View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 20 Prosinac 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 3658
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Studeni 2011 u 22:27
Predivno smile93smile93smile93jako mi se sviđaThumbs%20Up
Hodaj pokraj mene i samo budi moj prijatelj
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Studeni 2011 u 22:37
Ančice čega sve lijepoga ima kod tebe.Ja se opet palim na plavo cvijeće,ovo plavo ispred rudbekije je pakujac ili ? Rudbekija je isto jako lijepa,a onaj žuti grmić pored Yucce,molim te reci mi što je to? Lupinusi su ti također jako lijepi!
Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Studeni 2011 u 22:42
imas predivan vrt
Na vrh
anabistrica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
4. Najljepši vrt - prijatelj životinja

Pridružen: 09 Studeni 2011
Lokacija: Marija Bistrica
Status: Offline
Bodovi: 4011
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anabistrica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Studeni 2011 u 22:47
Još jednom hvala na pohvalama. To me veseli. Da, plavi je pakujac, a ima i perunika. A žuto, to je još jedan drač u mom cvjetnjaku. Obični kantarion, neki kažu gospina trava. Meni se baš sviđa, tak da sam za čaj brala po okolnim livadama a ovaj sam ostavila nek raste. Ono drugo žuto, to je lizimahija.
Lepe ti je Zagorje zelene
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Studeni 2011 u 23:02
Da Ančice mislila sam na onaj sitnocvjetni žuti grmić,valjda je to lizimahija ( Iako moram priznati ja ne znam što je to) ali je jako lijepo.Kantarion sam već nekoliko puta iskapala,imam na međi u vrtu,no očito u pogrešno vrijeme,ali ne odustajem dok ga ne posadim u svom dvorištu.
Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Studeni 2011 u 04:13
Originalno poslano od člana anabistrica anabistrica napisao:

Monstera, ako želiš sjeme pakujca, napiši pa ću ga sačuvati iduće ljeto. Ima ga pregršt - i roza i plavog. A može i drugima.
Prije svega bih ti poželjela dobrodošlicu, uz koju moram primijetiti da tvoj vrt nipošto nije cvjetna gredica! Tongue
I mene je kao i Monsteru oduševio taj visoki pakujac, nisam ni znala da postoje takvi! Ako budeš imala viška sjemena sjeti me se! Embarrassed
Time is something you can never get back..
Na vrh
anabistrica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
4. Najljepši vrt - prijatelj životinja

Pridružen: 09 Studeni 2011
Lokacija: Marija Bistrica
Status: Offline
Bodovi: 4011
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anabistrica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Studeni 2011 u 23:47
Dogovoreno. Kad će biti sjemena, sakupim ga i objavim.
A sad nastavljam sa slikicama.
 
lanjska slika agapantusa jer ove godine nije cvao
 
rosne astre
 
evo opet pakujac
 
pokušavam dobiti drvce od glicinije
 
jjapanske anemone
 
još jedna slika japanskih anemona
 
cvijeće pripremljeno za vazu
 
 
to je sve za danas. Sutra nastavljam
Lepe ti je Zagorje zelene
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Studeni 2011 u 14:22
Dobrodošla u cvjetno društvo! smile73
Puno lijepog cvijeća, izvrsne fotografije i lijepi i interesantni detalji u vrtu Clap
život je more
Na vrh
kamenjar View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 10 Svibanj 2011
Lokacija: Vir
Status: Offline
Bodovi: 3340
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamenjar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Studeni 2011 u 14:40

prava raskoš kod tebe,sviđa mi se....glicinija je super ,na koji način je oblikuješ u drvce?

Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Studeni 2011 u 16:53
krasan vrt, cvijeće
Na vrh
anabistrica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
4. Najljepši vrt - prijatelj životinja

Pridružen: 09 Studeni 2011
Lokacija: Marija Bistrica
Status: Offline
Bodovi: 4011
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anabistrica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Studeni 2011 u 23:57
Kad je glicinija narasla dugačko, odrezala sam je na visini od oko 1,5 m. Imala je dvije grane - izboja, pa sam oplela jedan oko drugog. Onda sam zabola uz nju letvu i na svakih desetak cm povezala gliciniju uz letvu da ostane ravna i uspravna. S vremena na vrijeme provjeravam da povez ne uraste u drvo pa ga mijenjam da bude labaviji. Izboje koji stalno tjeraju režem i čekam da grane odebljaju i postanu deblo stabalca od glicinije.
I to je to. Mislim da mi je sada stara dvije godine.
Lepe ti je Zagorje zelene
Na vrh
anabistrica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
4. Najljepši vrt - prijatelj životinja

Pridružen: 09 Studeni 2011
Lokacija: Marija Bistrica
Status: Offline
Bodovi: 4011
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anabistrica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Studeni 2011 u 00:25
cinije
 
 
iskrica viri kroz lozu
 
ovu sam euforbiju (samoniklu) donijela sa Cresa
 
 
lampica
 
Lepe ti je Zagorje zelene
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1234 85>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,281 sekundi.