Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moja cvjetna gredica
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moja cvjetna gredica

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2425262728 85>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
anabistrica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
4. Najljepši vrt - prijatelj životinja

Pridružen: 09 Studeni 2011
Lokacija: Marija Bistrica
Status: Offline
Bodovi: 4011
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anabistrica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Svibanj 2012 u 00:05
Lantana, smile79
Lepe ti je Zagorje zelene
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Svibanj 2012 u 09:34
kokotiček...lepi ptiček...baš preslatki detalj u tvojem vrtu poput šalice sa pelargonijom...božuri su divni uz svoju pletenu ogradicu...
pusekSmile
...ja volim brege zelene, na njima kleti drvene, ja volim Zagorje moje, najlepše na svijetu...

zagreb
Na vrh
cvijetićljubac View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 18 Srpanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 741
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje cvijetićljubac Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Svibanj 2012 u 10:07
Uh koliko si kreativna, zavidim ti smile39
 
smile78
Na vrh
anabistrica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
4. Najljepši vrt - prijatelj životinja

Pridružen: 09 Studeni 2011
Lokacija: Marija Bistrica
Status: Offline
Bodovi: 4011
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anabistrica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Svibanj 2012 u 23:29
Sara, Cvjetićljubac puse i vama smile79
Lepe ti je Zagorje zelene
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Svibanj 2012 u 14:07
joooj kaj su lijepi božureki Thumbs%20Up a šalica teglica je super, podsjetila me na one lavorčeke kaj su bili isto tako crveni sa bijelim točkicama i baš joj lijepo njen stanar paše Wink
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
Ksan View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 29 Siječanj 2012
Lokacija: Baranja
Status: Offline
Bodovi: 1303
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Ksan Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Svibanj 2012 u 23:24
 
 

Zanimljiva ogradica jako mi se sviđa, a ovaj božur zaista je prekrasan.
''Nema ljepše nade od one što je nikla iz tuge i nema ljepših snova od onih što ih rađa bol.'' - IVAN CANKAR
Na vrh
blue sky View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje blue sky Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Svibanj 2012 u 23:34
nećeš se ljutiti ako nešto prepišem od tebe Wink
Na vrh
anabistrica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
4. Najljepši vrt - prijatelj životinja

Pridružen: 09 Studeni 2011
Lokacija: Marija Bistrica
Status: Offline
Bodovi: 4011
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anabistrica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Svibanj 2012 u 23:37
Naravno da neću, zato je tu. Šapneš šta prepisuješ da znam na šta mogu biti ponosna?
Konte, i mene je oduševila šalica kad sam je dobila, zbog asocijacije na nekadašnje lavorčeke i zdjele.
Ksan, jako volim božure, a ogradica ih pridržava da ne klonu do zemlje kad cvjetovi otežaju od kiše.
Lepe ti je Zagorje zelene
Na vrh
anabistrica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
4. Najljepši vrt - prijatelj životinja

Pridružen: 09 Studeni 2011
Lokacija: Marija Bistrica
Status: Offline
Bodovi: 4011
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anabistrica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Svibanj 2012 u 00:26
Obadvije dojcije su procvale
 
 
cvate i pajasmin
 
a stolisniku još samo malo fali
Lepe ti je Zagorje zelene
Na vrh
anabistrica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
4. Najljepši vrt - prijatelj životinja

Pridružen: 09 Studeni 2011
Lokacija: Marija Bistrica
Status: Offline
Bodovi: 4011
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anabistrica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Svibanj 2012 u 00:28
samba
 
a ovo je jako stara ruža koju ne treba ničim tretirati, ima puno trnja i jako miriši.
Lepe ti je Zagorje zelene
Na vrh
rosa2 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 29 Srpanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 2168
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rosa2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Svibanj 2012 u 09:00
prekrasne cvijetove ima
cvijet za cvijet=buket
Na vrh
dadinica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2012
Lokacija: Baranja
Status: Offline
Bodovi: 5177
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dadinica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Svibanj 2012 u 13:16
Te dojcije su - kako bi MS rekao - prekokrasne. Još nisam nikada vidjela tu biljčicu. Idem saznati više o njoj. I opet kažem - ajme, ljepote.
Na vrh
Andina View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
Najljepši vrt pod kišom 2014

Pridružen: 31 Srpanj 2011
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 3306
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Andina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Svibanj 2012 u 17:10
Originalno poslano od člana anabistrica anabistrica napisao:


 a ovo je jako stara ruža koju ne treba ničim tretirati, ima puno trnja i jako miriši.

U kojem smislu misliš "stara"? Stara kao vrsta ili stara kao pojedinačna biljka?
Btw, ogradica i božuri mi se jako sviđaju. Onak... baš paše jedno uz drugo.
“Cvijeće su riječi koje čak i malo dijete može razumjeti”.
Artur C. Coxe (američki svećenik i pjesnik)
Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Svibanj 2012 u 18:40

A ove bijele katruže iliti božuri, i meni su danas preslatko zamirisali  !!

  A divila sam se i prekrasnim grmovima ruža !!!  A tek šetnja bosim nožicama do Carol !! 




Uploaded with ImageShack.us

Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
svesa View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 10 Svibanj 2012
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1021
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje svesa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Svibanj 2012 u 21:52
prepreprekrasne grmolike ruže
Na vrh
blue sky View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje blue sky Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Svibanj 2012 u 22:46
ima toga dosta kod tebe  za prepisatiClap od ogradica do šalica ,aranžmana i vrtnih čuvara...
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Svibanj 2012 u 23:17
Toliko prizora za divljenje, ruže i katruže sjajna kombinacija Clap
život je more
Na vrh
anabistrica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
4. Najljepši vrt - prijatelj životinja

Pridružen: 09 Studeni 2011
Lokacija: Marija Bistrica
Status: Offline
Bodovi: 4011
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anabistrica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Svibanj 2012 u 23:38
Sve svoje posjetitelje lijepo pozdravljam, zahvaljujem na posjeti i pohvalama  i pozivam u ponovnu posjetu.
Rosa, Dadinica, kad se malo bolje pogledaju sitni cvjetići dojcije, vidi se njihova ljepota. Izdaleka se sve stopi u jednu cjelinu i ne mogu se uočiti detalji.
Andina, ruža je i stara i starinska. Ovu imam već jako dugo, valjda i 20 godina, a inače je pamtim iz djetinjstva u vrtu moje tete koju sam jako voljela tak da mi je ruža neka vrsta spomena na nju. Mogli bi je tvoji mraveki posaditi negdje na sunčani dio vašeg vrta na jesen. Ruža je jako bodljikava, ali prekrasno miriši i dugo cvate.
Free, drago mi je da si barem malo sama prošetala po vrtu kad već mene nisi našla doma.
Svesa, Lantana, drago mi je da ste uživale u ružama i božurima.
Blue Sky, neizrecivo sam ponosna da netko hoće od mene prepisivati.
 
Lepe ti je Zagorje zelene
Na vrh
Horti View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1187
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Horti Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Svibanj 2012 u 08:46
Bude to takva roza ruža i moja?
Ono rozocvatuće je isto deutzia? Ja sam mislila da samo bijelo cvatu smile42
Na vrh
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Svibanj 2012 u 08:49
Ana opet sam kod tebe,a imam dojam da ti svaku biljku poznam.Ipak me svaki put iznenadiš s nečim što mi je promaknulo,a ovaj put je to deutzia.Da li je to ona roza Mont rose?Ako je,ja bilježim za jedan mali djelić te ljepote.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2425262728 85>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,375 sekundi.