Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moja cvjetna gredica
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moja cvjetna gredica

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2728293031 85>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
anabistrica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
4. Najljepši vrt - prijatelj životinja

Pridružen: 09 Studeni 2011
Lokacija: Marija Bistrica
Status: Offline
Bodovi: 4011
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anabistrica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Lipanj 2012 u 01:06
klematis i ruža si hofiraju na plotu
 
a u podnožju su krizanteme od blue sky. Nadam se da će cvasti u jesen.
Lepe ti je Zagorje zelene
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
ANTHEA View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 12 Lipanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ANTHEA Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Lipanj 2012 u 21:24
sviđa mi se ovo..... tako romantično izgleda!
Nije dovoljno ljubav posaditi, treba je i zalijevati.
Na vrh
lorica10 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 21 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 740
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lorica10 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Lipanj 2012 u 21:38
ova slika klematisa i ruža kao da je iz časopisa, prekrasna kombinacija kod tebe, ma uostalom ne trebam te više niti pohvaljivati, sve uspješno ti ide sa bujnom i šarolikom cvatnjom
Ruka koja daje uvijek je iznad one koja prima.

Na vrh
svesa View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 10 Svibanj 2012
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1021
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje svesa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Lipanj 2012 u 22:25
slažem se sa loricom,prepreprediiiiivvvvnnnooooosmile79
Na vrh
maris40 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 21 Studeni 2011
Status: Offline
Bodovi: 3958
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maris40 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Lipanj 2012 u 22:30
Jako mi se sviđa pupoljčica a i ovo hofiranje klematisa i ruže nije loše.
Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Lipanj 2012 u 22:32
Ovaj plot sa  ružama i clematisom je zaista prekrasan.....
Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
anabistrica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
4. Najljepši vrt - prijatelj životinja

Pridružen: 09 Studeni 2011
Lokacija: Marija Bistrica
Status: Offline
Bodovi: 4011
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anabistrica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Lipanj 2012 u 00:04
Anthea, Lorica, Svesa, Maris, Milice, hvala vam na posjeti, dođite mi opet, čekam vas.
Maris, hoćeš sadit pupoljčicu kad bude vrijeme za to?
 
Jeste li primjetile malu višnju s nedozrelim plodovima? Višnje nisu ni uspjele dozreti jer su ih ptice pojele prije toga. Sve do jedne, nakon kaj su očistile trešnju.
Pero već isprobava lješnjake. Ubere, odleti do obližnjeg drva, zatakne lješnjak u rašlje pa kljuca. Kad vidi da još nisu za konzumaciju, baci ga na zemlju. I tak sve dok lješnjaci dođu do za njega zadovoljavajućeg stupnja zrelosti. Ali, na najveći lješnjak sam objesila cd/dvd-ove pa ću vidjeti hoće li biti efikasno.
A na ruže svaku večer stavljam mrežice da srna ne jede mlade vrhove. Tak da moje ruže spavaju u spavačicama LOL
Lepe ti je Zagorje zelene
Na vrh
enrikova nona View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 6269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje enrikova nona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Lipanj 2012 u 00:10
kod tebe je uvijek zanimljivo, životinja svake vrste , a ograda sa ružom i klematisom je za 10 Thumbs%20Up
<ako nekom das ribu nahranit ces ga jednom, ako ga naucis loviti ribu nahranit ces ga zauvijek> narodna
Na vrh
dadinica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2012
Lokacija: Baranja
Status: Offline
Bodovi: 5177
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dadinica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Lipanj 2012 u 00:14
Ana, ti si nepopravljivi romantičar. Gredica ti je
romantična, ovi na plotu hofiraju, ruže imaju spavaćice...
Ali ideja sa spavaćicama je za 10!
Na vrh
belica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Ožujak 2012
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 2763
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje belica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Lipanj 2012 u 06:33
na tvom bregu ehinacea već počela, divno- moja sprema li se sprema.
Moram izdvojiti ovaj zaljubljeni plot, podsjetio me na one u engleskim vrtovima , nešto fenomenalno je doslovce.Clap
belica,zagreb
Na vrh
ljiljus View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 17 Studeni 2011
Status: Offline
Bodovi: 3244
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ljiljus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Lipanj 2012 u 08:20
Prekrasne pupoljčice  Ane, a tvoj plot - ja bih ga nazvala 
 "NAJ - PLOT 2012"!!!!!
Lipik
Na vrh
maris40 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 21 Studeni 2011
Status: Offline
Bodovi: 3958
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maris40 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Lipanj 2012 u 09:12
Originalno poslano od člana anabistrica anabistrica napisao:





Anthea, Lorica, Svesa, Maris, Milice, hvala vam na posjeti, dođite mi opet, čekam vas.
Maris, hoćeš sadit pupoljčicu kad bude vrijeme za to?
 
Jeste li primjetile malu višnju s nedozrelim plodovima? Višnje nisu ni uspjele dozreti jer su ih ptice pojele prije toga. Sve do jedne, nakon kaj su očistile trešnju.
Pero već isprobava lješnjake. Ubere, odleti do obližnjeg drva, zatakne lješnjak u rašlje pa kljuca. Kad vidi da još nisu za konzumaciju, baci ga na zemlju. I tak sve dok lješnjaci dođu do za njega zadovoljavajućeg stupnja zrelosti. Ali, na najveći lješnjak sam objesila cd/dvd-ove pa ću vidjeti hoće li biti efikasno.
A na ruže svaku večer stavljam mrežice da srna ne jede mlade vrhove. Tak da moje ruže spavaju u spavačicama [IMG]smileys/smiley36.gif" height="17" width="17" align="absmiddle" alt="LOL" />


naravno da hoču,prekrasna mi je
Na vrh
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Lipanj 2012 u 12:47
Anabistrica,evo me opet.Plot ti je kao iz bajke,aono na lnjemu još ljepše.Uvijek uživam na tvom bregu.
Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Lipanj 2012 u 15:39


Lijepo sam ti rekla, treba ih presaditi pod hitno !!  Kad ocvijetaju, poreži lišće, izvadi cijelu biljku, podijeli na nekoliko komada korjenWink i presadi na drugo mjesto !!

A ideja sa spavačicama za ruže, odlična ideja, i jel djelotvorna ??

Vrući pozdrav iz moje grabe na tvoj vreli breg !!smile219
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Lipanj 2012 u 18:14
prekrasno Thumbs%20Up
Na vrh
anabistrica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
4. Najljepši vrt - prijatelj životinja

Pridružen: 09 Studeni 2011
Lokacija: Marija Bistrica
Status: Offline
Bodovi: 4011
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anabistrica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Srpanj 2012 u 01:14
EN, veseli me pohvala ograde, klematis još uvijek cvate, a s druge strane su ribizli i ogrozdi koje nisam ni okusila. Sve su ptice pojele ko i višnje pa su se sada prebacile na jagode i maline. Kupine bi im rado oprostila, ali njih neće jesti.
Dadinice, spavačice funkcioniraju. Ajoooj, sad sam se sjetila da sam ih večeras zaboravila obuči pred spavanje jer sam zalijevala vrt do noći.
Belica, desetak dana me nije bilo doma, sad kad sam se vratila, ehinacee su u punom cvatu. Vjerujem da su i tvoje odlučile pokazati svoju ljepotu.
Ljiljus, Maris, iduće proljeće trebam smanjiti količinu pupoljčica jer se jako šire. Veseli me da ih imam kome dati.
Camellia, drago mi je da nađeš vremena za šetnju po mom vrtu sad kad imaš dvije unučice.
Free, hvala na savjetu, jedino ne trebam lišće rezati jer je već uvenulo. Čujem da postoji mogućnost kiše idući tjedan pa bi onda to mogla napraviti. Kad izvadim korjenje, vidjet ću kakvo je i jel ga mogu podijeliti na više komada. Baš me zanima, a tebe ću imati u vidu. Spavaćice su djelotovrne jer ih i sama jedva skinem ujutro. Okca mreže zapinju za trnje i lišće.
Moon, hvala. Dođi mi opet.
Lepe ti je Zagorje zelene
Na vrh
belica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Ožujak 2012
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 2763
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje belica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Srpanj 2012 u 13:39
jesu i moje su stidljivo krenule, cvijetić dva tri. svejedno me vesele.
Pozdravi iz mojeg jarka na vaše divno carstvo smile78
belica,zagreb
Na vrh
kamilica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 15 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamilica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Srpanj 2012 u 18:32
Lepe ti je Zagorje šarene, a još lepši Anin je vrt!smile83
Moj Osijek pun je sunca!
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Srpanj 2012 u 18:40
hofiranti skupa s plotom su mi jako simpasmile57
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Srpanj 2012 u 12:30
Po povratku s kavice s jednom osobom  Vama dobro znanom i na njezinu preporuku pogledala sam vaš vrt na brijegu. Vrijedne ruke stvore svašta , ali Vaše su ruke prevrijedne. Održavati toliki vrt da tako prekrasno izgleda je pravo umjeće. Hvala Camelliji što mi je ukazala na ovaj prekrasni vrt.
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2728293031 85>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,547 sekundi.