Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moja cvjetna gredica
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moja cvjetna gredica

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 4142434445 85>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
anabistrica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
4. Najljepši vrt - prijatelj životinja

Pridružen: 09 Studeni 2011
Lokacija: Marija Bistrica
Status: Offline
Bodovi: 4011
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anabistrica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Prosinac 2012 u 00:41
Sara, Moon smile78
Lepe ti je Zagorje zelene
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Mira K View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 16 Rujan 2009
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 5574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira K Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Prosinac 2012 u 08:32
Kako su lijepi tvoji zagorski bregiSmile
Malo sam se vratila unazad, nije me dugo bilo i vidim krasne krizanteme ali moram temeljito pročitati savjet za njih.
 
Samo da ostavim trag i jednu smile78
Rijeka

Na vrh
anabistrica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
4. Najljepši vrt - prijatelj životinja

Pridružen: 09 Studeni 2011
Lokacija: Marija Bistrica
Status: Offline
Bodovi: 4011
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anabistrica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Prosinac 2012 u 22:38
Miro, hvala na posjeti i cmokiću. Krizanteme imam prvu godinu zahvaljujući Blue Sky pa nisam ni ja znala da ih treba kratiti u početnoj fazi rasta da bi se granale. Druge će godine valjda biti bolje.
I ja tebi šaljem smile78
Lepe ti je Zagorje zelene
Na vrh
kamenjar View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 10 Svibanj 2011
Lokacija: Vir
Status: Offline
Bodovi: 3340
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamenjar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Prosinac 2012 u 15:49
Originalno poslano od člana anabistrica anabistrica napisao:

Sara, pogledaj kakav mi je tvoj mini puzavac (tradeskantia). Stavila sam ga u kupaonicu preko zime ali mislim da ću ga tu ostaviti za stalno, baš mi se dopada.
 
super ideja ,predivna ti je ..ja moju osisala ,u biti sve tradescantije sam osisala jer su mi bile preduge a nadam se da ce sisanjem samo oformit da budu gusce
pas je jedino živo biće koje te voli više od samoga sebe ...



Vir
Na vrh
dadinica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2012
Lokacija: Baranja
Status: Offline
Bodovi: 5177
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dadinica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Prosinac 2012 u 22:46
Samo da ostavim pozdrav!

Malo sam šetala i skupljala ideje...
Pozdravi iz Baranje!
Na vrh
blue sky View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje blue sky Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Prosinac 2012 u 23:00
draga sada je kod tebe vjerovatno sve bijelo kao i kod mene ,možda bi trebale na godinu malo isforsirati krizanteme da nam ranije cvatu tako da uspiju proći prije snježnih radosti
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Prosinac 2012 u 17:29
Ej gdje su snježne sličice jer ja ih mogu vidjeti samo na CIF-u a u njima uživam, zato naprijed fotić u ruke jer pod snježnim pokrivačem sve igleda bajkovito.
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
anabistrica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
4. Najljepši vrt - prijatelj životinja

Pridružen: 09 Studeni 2011
Lokacija: Marija Bistrica
Status: Offline
Bodovi: 4011
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anabistrica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Prosinac 2012 u 23:41
Kamenjar, Dadinica, Blue Sky, Aralija, snijega ima oko pola metra. Sve je bijelo, a danas je sunce sjalo pa je bilo blještavo ko u bajci. Imali smo i fitness, očistili smo snijeg ispred kuće, a hrpu koju smo napravili, iskoristila sam za nešto poput snješka.
 
Lepe ti je Zagorje zelene
Na vrh
anabistrica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
4. Najljepši vrt - prijatelj životinja

Pridružen: 09 Studeni 2011
Lokacija: Marija Bistrica
Status: Offline
Bodovi: 4011
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anabistrica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Prosinac 2012 u 23:42
Blue Sky, šta znači isforsirati krizanteme? Kak se to radi?
Lepe ti je Zagorje zelene
Na vrh
belica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Ožujak 2012
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 2763
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje belica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Prosinac 2012 u 07:15
Ma fenomenalan je ! ovo je najbolji snješko na svijetu ! ja i moja Karlica mu dajemo ime Đuro !!!! LOL
belica,zagreb
Na vrh
dijana7566 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka

DONATOR

Pridružen: 25 Veljača 2011
Lokacija: Osijek
Status: Offline
Bodovi: 3643
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dijana7566 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Prosinac 2012 u 07:31
Đuro je baš štosan
Pozdrav iz Osijeka
Na vrh
Glikica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 6512
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Glikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Prosinac 2012 u 08:50
Ovaj snješkić je odličan, kako dobra kreacija !
...i kad poželiš se ravnice, dođi u Vinkovce...
Na vrh
kikach View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 19 Lipanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 497
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kikach Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Prosinac 2012 u 11:33
snješko je genijalan!! izgleda kao onaj iz 'a je to' smile133
Na vrh
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Prosinac 2012 u 12:21
Anabistrica kod tebe je sve posebno pa tako i tvoj snješko.Stvarno je poseban.Ja ih mogu napraviti puno koliko je snijega,ali mi je hladno,brrr.
Na vrh
Anastazija_ View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
1. Najljepši vrt - Proljeće 2014

Pridružen: 09 Lipanj 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 6004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anastazija_ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Prosinac 2012 u 12:44

Snješko je ludnica, super je !
Mene podsjeća na glave od Loleka i Boleka    .
U životu nije važno koliko puta padneš , već koliko si se puta spreman dignuti.
Na vrh
ajama View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Siječanj 2012
Lokacija: slavonija,
Status: Offline
Bodovi: 5957
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ajama Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Prosinac 2012 u 13:06
samo da se zna maznula sam ti sliku snješka i postavila na radnu površinu mog kompjutera.ugrozila sam ti autorska prava
-poslije igre i kralj i pijun idu u istu kutiju-
Na vrh
blue sky View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje blue sky Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Prosinac 2012 u 17:32
 Prva asocijacija-a je to -ti su mi majstori bili pravi baš sam ih voljela,stvarno si to super napravilasmile55
u vezi krizantema pa znaš ono kada se skraćuje dan ,tako da ih zamračujemo pokrivajući ih sa vrećama ili nečim sličnim da pomisle da bi trebale cvasti ranije jer eto zima ćeWink 
Na vrh
anabistrica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
4. Najljepši vrt - prijatelj životinja

Pridružen: 09 Studeni 2011
Lokacija: Marija Bistrica
Status: Offline
Bodovi: 4011
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anabistrica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Prosinac 2012 u 01:05
Belica, mislila sam mu dati ime Zurilo jer je provirio iz snijega pa zuri u daljinu. Ali, neka bude Đuro, paše mu.
Camellia, bome mi je bilo vruče dok sam ga radila, nema brrrr
Ajama, drago mi je da ga gledaš svaki dan, za autorska prava se dogovorimo. Može sjeme, sadnice ... smile156
Dijana, Glikica, Kikach, Anastazija, Blue Sky, smile78
 
Lepe ti je Zagorje zelene
Na vrh
anabistrica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
4. Najljepši vrt - prijatelj životinja

Pridružen: 09 Studeni 2011
Lokacija: Marija Bistrica
Status: Offline
Bodovi: 4011
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anabistrica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Prosinac 2012 u 01:07
Jučer sam ustala rano, prije sunca pa sam ga čekala da izviri iza brega. Isplatilo se čekati
 
Lepe ti je Zagorje zelene
Na vrh
anabistrica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
4. Najljepši vrt - prijatelj životinja

Pridružen: 09 Studeni 2011
Lokacija: Marija Bistrica
Status: Offline
Bodovi: 4011
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anabistrica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Prosinac 2012 u 01:11
A temperatura je bila u debelom minusu - 17. Palo je inje pa je bilo i sve bijelo i grmlje i drveće
 
 
 
 
 
 
Lepe ti je Zagorje zelene
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 4142434445 85>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,297 sekundi.