Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moj mali dio zagorskog brega
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moj mali dio zagorskog brega

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3334353637 41>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Siječanj 2014 u 20:39
Znaš šta, ovaj suncokret čiju sam sliku upravo ponovila mi baš paše u ovu bjelinu, izgleda mi kao ooogromno sunce i baš razveseli, pogotovo nakon "teretane". A prognostičari nam najavljuju još... nadam se samo da nebu ko prošle zime.
Ivanić-Grad
Dok ne pokušate, ne znate što ne možete učiniti. Henry James
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Siječanj 2014 u 21:46
Carol draga,baš je romantično kod tebe.Sigurna sam da nakon lopatanja tebi više nije bilo do gledanja.
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Siječanj 2014 u 22:14
Originalno poslano od člana Carol Carol napisao:


I ovaj najviši, "gospon Smrekar" se sav naheril pod težinom




Ovo je predobro obavezno se prijavi za Najljepši vrtovi u 2014 imamo novi natječaj za vrt pod snijegom
Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Siječanj 2014 u 23:36
Vjerujes mi da bi sad najradije tapkala s tobom po ovom snijegu !
Kako je god tebi tesko ali on je predivan !    
Na vrh
Carol View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
1. Najljepši vrt - Zima 2013/14

Pridružen: 14 Lipanj 2011
Lokacija: Zagorski breg
Status: Offline
Bodovi: 2208
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Carol Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Siječanj 2014 u 00:04

Klaudija

blue sky

desert rose, znam kak ti je, jer i ja imam "uske veze" s tvojim krajem

kat.rea, mislim da mi je ostala koja sjemenčica od suncokreta , a "cosmopoliten bude ove godine, nadam se, još veći tak da radi ribicama u jezercu hlad,

Camellia, samo se nadam da ne bude novih, većih količina

admin, hvala, vidjela sam da je natječaj otvoren

gute Fee, ovaj je bil jako mokar, na mjestima dubok do koljena, a sada je sve zamrzlo - temperatura se sve više spušta

    
Vu plavem trnaci mi hiža stoji

od zelenih veja je videti ni..
Na vrh
Nisa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
Najljepši cvijet u cvijetnjaku 2017

Pridružen: 16 Ožujak 2013
Lokacija: Drinovci
Status: Offline
Bodovi: 3089
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Nisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Siječanj 2014 u 07:28
Prava zimska idila, prekrasne slike Carol.
Samo Bog može činiti nemoguće, ali ti možeš činiti moguće.
Na vrh
Carol View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
1. Najljepši vrt - Zima 2013/14

Pridružen: 14 Lipanj 2011
Lokacija: Zagorski breg
Status: Offline
Bodovi: 2208
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Carol Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Veljača 2014 u 18:59

Nisa hvala, "idila" pomalo nestaje, ali snijega još uvijek ima dosta. Od "sunčane prognoze", danas sam vidjela samo ovo



Jasmin proviruje ispod "snježne deke"



Vu plavem trnaci mi hiža stoji

od zelenih veja je videti ni..
Na vrh
miska View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Travanj 2013
Lokacija: Kvarner
Status: Offline
Bodovi: 8574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miska Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Veljača 2014 u 19:59
Savršen vrt prepun cvijeća,
prekrasna stazica od panjića i drvena ogradica uz nju,
slatko jezerce i pod debelim snježnim pokrivačem je sve za 5!
Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Veljača 2014 u 20:39
Bas danas su na njemackoj TV rekli da si kupimo zuto cvijece i
stavimo u stanove , jer upravo to zuto cvijece lijeci zimsku
depresiju !     
                     
Na vrh
Medvjed34 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1640
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Medvjed34 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Veljača 2014 u 16:21
Super ti je vrt zimi! Sam da nema preveć štete od snijega
Živi svaki dan kao da ti je prvi
Na vrh
Carol View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
1. Najljepši vrt - Zima 2013/14

Pridružen: 14 Lipanj 2011
Lokacija: Zagorski breg
Status: Offline
Bodovi: 2208
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Carol Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Veljača 2014 u 23:27

miska, hvala ti. Ogradica je napravljena da se "noćni šetači" znaju ravnati gdje se smije, a gdje ne, hodati (gazi po cvijeću)

gute Fee, žuto cvijeće asocira na sunce. Nemam niš u kući, ali zato bude žutila pun vrt. Narcise su provirile, samo da se i sunce pojavi.

Medo, rajše ga imam kad je zeleni. Štete nema, jedino mi je polomilo ljetne jorgovane, ali oni i tak idu brzo na proljetno friziranje
Vu plavem trnaci mi hiža stoji

od zelenih veja je videti ni..
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Veljača 2014 u 23:36
Zimska idila pomalo nestaje na bregu, i proviruju cvjetići , koliko god se ja trudila reći da mi je žao zbog pretrpljenih šteta, toliko i volim vidjeti ove sniježne sličice koje me uvijek oduševljavaju a onda mislim" imaju privilegiju" ovi na bregima, ljepotu krajolika (zanemarimo lopatanje i fitnes) a i admin ih časti s najljepšim vrtom pod snijegom a gdje smo mi?????? gdje kišurine vladaju a onda i mahovina, i ne samo u vrtu već i po trotoarima se sve zeleni.
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
panda View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Rujan 2010
Lokacija: Dalj ( Osijek )
Status: Offline
Bodovi: 852
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje panda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Veljača 2014 u 00:58

Miscanthus sinensis Cosmopolitan lani je stigao iz Istre i lijepo se razrastao
 
 
zanim me gdje si narucila ovaj miskanthus meni je prekrasan i ja bih ga nabavio moze odgovor na pp :D
Nihil agenti dies longus est. - Ništa ne radeći, dan je dug.
Na vrh
Mira K View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 16 Rujan 2009
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 5574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira K Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Veljača 2014 u 01:09
Lijepe su ti slike brijega pod snijegom i to ima svojih čari ( mada nisam ljubitelj snijega ...)
Nadam se da će sve to prestati i da ćemo se vidjeti, ti nam često navratiš...
Možda budeš mogla i 26.02. kada će vjerovatno biti kavica i to sa razlogom...
 
Ružice su pod najlonom i drže se jako dobro, zato jedno Heart za tebe!
smile79
Rijeka

Na vrh
Carol View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
1. Najljepši vrt - Zima 2013/14

Pridružen: 14 Lipanj 2011
Lokacija: Zagorski breg
Status: Offline
Bodovi: 2208
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Carol Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Veljača 2014 u 23:37

aralija, na sreću svako je nečim "privilegiran", pa eto možemo uživati, ti u našim, mi u tvojim "privilegijama" . Kiše bome niti nama ne manjka, da samo vidiš moj "nazovi travnjak", prije bi to bio mahovnjak.

panda, Miscanthus je poklon.

Mira
Vu plavem trnaci mi hiža stoji

od zelenih veja je videti ni..
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Veljača 2014 u 17:32
Krasne slike vrta pod snijegom 
Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Veljača 2014 u 22:12
Dosla sam vidjeti kak je kod tebe jer onda po prilici znam kak je kod mene ,
mislim vremenski , po ljepoti se moj vrt s tvojim ne moze mjeriti !    
Na vrh
Carol View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
1. Najljepši vrt - Zima 2013/14

Pridružen: 14 Lipanj 2011
Lokacija: Zagorski breg
Status: Offline
Bodovi: 2208
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Carol Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Veljača 2014 u 18:58

moon    

gute Feee i na naše zagorske brege stiže polako proljeće, ptičice su se raspjevale, a proljetni cveteki polako otvaraju svoje nježne latice





ovi dremavci su još skroz zatvoreni



ovome, između bambusa, je malo toplije



breg je pun jaglaca



Vu plavem trnaci mi hiža stoji

od zelenih veja je videti ni..
Na vrh
blue sky View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje blue sky Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Veljača 2014 u 20:48
sad se već i osjeti miris zemlje a uz pjesmu ptičica sve je ljepše , znaš kako ide ona pjesma-"Miris proljeća polako opija..."Smile
Na vrh
belica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Ožujak 2012
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 2763
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje belica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Veljača 2014 u 06:56
ee draga ja se šećem po tvom dijelu bregeka... od proljeća naravno LOL, i fino uživam, gledam kako se sve rascvalo, topim se među cvijećem, tražim jezerce... neki dan sam se sjetila upravo one male kamene ptičice na njemu Heart.... a onda si me odjednom grubo ubacila u snijeg LOL... muka mi došlo.

Zaista je bregek sve divniji i divniji draga i jedva čekam dan da ponovo uživo prošetam njime.

smile169
belica,zagreb
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3334353637 41>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,219 sekundi.