Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moj mali dio zagorskog brega
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moj mali dio zagorskog brega

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 38394041>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
catalpa View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 16 Srpanj 2014
Lokacija: zagorje
Status: Offline
Bodovi: 1763
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje catalpa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Prosinac 2014 u 13:50
samo da se javim i čekam slikice sa ovog divnog brega...smile79
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Prosinac 2014 u 16:30
Znam da je fitnes lopatanje u tijeku ali za nas željne snijega molim malo sniježnog ugođajasmile79
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
Carol View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
1. Najljepši vrt - Zima 2013/14

Pridružen: 14 Lipanj 2011
Lokacija: Zagorski breg
Status: Offline
Bodovi: 2208
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Carol Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Siječanj 2015 u 19:50
Catalpa, ti si blizu pa bi mi bilo drago, kad se i vrijeme proljepša, da dođeš na breg Smile

aralija, na sreću do sada nije bilo puno lopatanja, a fotić mi nije bogzna šta, pa nisam ništa niti slikala smile79
Vu plavem trnaci mi hiža stoji

od zelenih veja je videti ni..
Na vrh
rubensica View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 16 Srpanj 2013
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 325
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rubensica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Siječanj 2015 u 00:44
Jedva cekam nove proljetne slikice iz ovog vrta..
“Nije dovoljno samo živjeti!” – reče leptir, “Potrebno je imati malo sunca, malo slobode i malo cvijeća!” (H.C.Andersen)
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Siječanj 2015 u 08:21
jedva cekamo da se fotic popravi....nemoj nas zanemarivati...ljepa setnjica...smile55
divno je biti nekome nesto....
Na vrh
Carol View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
1. Najljepši vrt - Zima 2013/14

Pridružen: 14 Lipanj 2011
Lokacija: Zagorski breg
Status: Offline
Bodovi: 2208
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Carol Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Siječanj 2015 u 17:14

Nadam se da vas neću zamoriti, stavljam par jesenskih slika iz vrta

Vu plavem trnaci mi hiža stoji

od zelenih veja je videti ni..
Na vrh
Carol View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
1. Najljepši vrt - Zima 2013/14

Pridružen: 14 Lipanj 2011
Lokacija: Zagorski breg
Status: Offline
Bodovi: 2208
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Carol Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Siječanj 2015 u 17:15


Vu plavem trnaci mi hiža stoji

od zelenih veja je videti ni..
Na vrh
Carol View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
1. Najljepši vrt - Zima 2013/14

Pridružen: 14 Lipanj 2011
Lokacija: Zagorski breg
Status: Offline
Bodovi: 2208
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Carol Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Siječanj 2015 u 17:16


Vu plavem trnaci mi hiža stoji

od zelenih veja je videti ni..
Na vrh
Carol View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
1. Najljepši vrt - Zima 2013/14

Pridružen: 14 Lipanj 2011
Lokacija: Zagorski breg
Status: Offline
Bodovi: 2208
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Carol Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Siječanj 2015 u 17:17

sjemenke Irisa još krase gredicu

Vu plavem trnaci mi hiža stoji

od zelenih veja je videti ni..
Na vrh
Carol View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
1. Najljepši vrt - Zima 2013/14

Pridružen: 14 Lipanj 2011
Lokacija: Zagorski breg
Status: Offline
Bodovi: 2208
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Carol Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Siječanj 2015 u 17:20


Gaura, neumorno je cvala do zime



Imala sam i bijelu koja mi se puno više sviđa, ali se bojim da mi se osušila.
Vu plavem trnaci mi hiža stoji

od zelenih veja je videti ni..
Na vrh
Carol View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
1. Najljepši vrt - Zima 2013/14

Pridružen: 14 Lipanj 2011
Lokacija: Zagorski breg
Status: Offline
Bodovi: 2208
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Carol Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Siječanj 2015 u 17:28

Ovo mi je jedina zimska slika

Vu plavem trnaci mi hiža stoji

od zelenih veja je videti ni..
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Siječanj 2015 u 20:02
Pravi cvjetni raj u jesenClapClap a zimska idila još traje, no treba nam još dosta puta prevaliti do nove vegetacijeConfusedConfused i smrzavati sesmile168
Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Siječanj 2015 u 22:07
Ti znas draga Carol da obozavam tvoj bregek ! Kad cu ja opet dosetati do njega ?
                                                                                                                                          Blumen bilder
          
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Siječanj 2015 u 22:38
Originalno poslano od člana Carol Carol napisao:


Ovo mi je jedina zimska slika

Ovo je za mene
 
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
Carol View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
1. Najljepši vrt - Zima 2013/14

Pridružen: 14 Lipanj 2011
Lokacija: Zagorski breg
Status: Offline
Bodovi: 2208
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Carol Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Veljača 2015 u 22:04

Mari, istina, zima kao da je tek počela,

gute Fee draga, iskreno se nadam da ne bude predugo trajalo do našeg viđenja,

aralija, ma kad vidim kako te veseli,rado bi ti poklonila sav snijeg mojeg dijela brega, makar mi se čini, koliko čujem, da ga ima i kod tebe.

Svima
Vu plavem trnaci mi hiža stoji

od zelenih veja je videti ni..
Na vrh
catalpa View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 16 Srpanj 2014
Lokacija: zagorje
Status: Offline
Bodovi: 1763
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje catalpa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Veljača 2015 u 22:20
nema zamora samo odmor uz slikice divnog brega draga carol smile79
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Veljača 2015 u 22:31
Nema draga nema kod mene samo kišurina i + 10 dnevno, nešto gledam na dugoročnoj i kažu da bi ga u Zadru bi moglo biti oko 8 veljače ali nevjerujem možda u zaleđu ali kod mene samo pusta želja, ha, ha sad se sjetila jedne davne epizode , davno je to bilo, djeca mala i u vrtiću, počeo padat snijeg i ja kao brižna mama znajući da će ih tete izvest vani (a oni imaju samo cipelice, normalno za naše podeblje) trčim  grad,   (tako mi zovemo poluotok gdje su se  ono davno vrijeme odvijala sva događanja) koristim pazu i naravno dodatak,  tražim čizmice za moja dva anđela i kad nađem broj, kupim i dođem do vrtića (s kutijama) sunce nemilice sija ja znojna a snijega ni za grudicu što bi stala u šakicu djeteta. Ali ipak ima slike iz tog razdoblja djece na snijegu vani na dvorištu, tete bile zaigrane kao i ja pa slikale. Oprosti ponjelo me sjećanjasmile79
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
rajski vrtovi View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Srpanj 2014
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 1789
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rajski vrtovi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Veljača 2015 u 07:50
Smile Prelijepi su mi tvoji crnogorični divovi koji tako zaštitnički stoje naspram ostalog cvijeća. Ove "obojane" fotkice ipak su mi draže od "crno-bijelih" zimskih. Jedva čekam da se tvojim bregom prostre tepih od jaglaca. Tongue
"I budi kao ruža koja daje miris svima, a ne samo dobrima, ili drvo koje daje hlad i onome koji želi da ga posječe." M.Selimović
Na vrh
panda View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Rujan 2010
Lokacija: Dalj ( Osijek )
Status: Offline
Bodovi: 852
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje panda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Veljača 2015 u 11:38
carol nakon skoro godinu dana sam posjetio tvoj vrt i odusevio me stvarno slike su umjetnicke , biljke za 10-tku raspored sadnje ma sve u sto god pogledam me jednostavno ostavi bez rijeci samo tako nastavi uzivam setajuci smile69
Nihil agenti dies longus est. - Ništa ne radeći, dan je dug.
Na vrh
Carol View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
1. Najljepši vrt - Zima 2013/14

Pridružen: 14 Lipanj 2011
Lokacija: Zagorski breg
Status: Offline
Bodovi: 2208
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Carol Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Veljača 2015 u 18:23

catalpa, ,

aralija,baš si me nasmijala. Kod nas kad krene padati možeš tražiti samo
        čizme koje ti budu dovoljno visoke.

rajski vrtovi, i mene veseli tepih od jaglaca, za sada ih ima samo malo.

panda, hvala na lijepim komentarima.
Vu plavem trnaci mi hiža stoji

od zelenih veja je videti ni..
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 38394041>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,234 sekundi.