Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt > Moj povrtnjak
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Povrtnjak i njegovi čuvari
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Povrtnjak i njegovi čuvari

 Odgovori Odgovori Stranica  <1234 18>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
Andina View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
Najljepši vrt pod kišom 2014

Pridružen: 31 Srpanj 2011
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 3306
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Andina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Prosinac 2011 u 10:04
Originalno poslano od člana anabistrica anabistrica napisao:

Originalno poslano od člana Andina Andina napisao:

Pa to je u vrtu prava izložba! Još samo nedostaju Cvijeta i Cvjetko! E pa kad njih staviš, možeš naplaćivati ulaznice. Smile 
 
A kak bi trebali izgledati Cvijeta i Cvjetko? Mogu ih napraviti, samo ne znam kak.

Ovo je izrečeno u šali, s prijedlogom za cvjetna imena. Wink Tvoje su kreacije stvarno maštovite, svidjelo mi se to kako si ih nazvala i na taj način ih "oživila". Doista kreativno i originalno. Thumbs%20Up
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
anabistrica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
4. Najljepši vrt - prijatelj životinja

Pridružen: 09 Studeni 2011
Lokacija: Marija Bistrica
Status: Offline
Bodovi: 4011
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anabistrica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Prosinac 2011 u 22:34
Možemo se igrati. Kad iduće godine napravim strašilo, raspišem natječaj za ime pa dam na glasanje. Uvjet je da ime mora biti neuobičajeno i starinsko.
Lepe ti je Zagorje zelene
Na vrh
anta 188 View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan


Pridružen: 11 Studeni 2011
Status: Offline
Bodovi: 55
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anta 188 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Prosinac 2011 u 22:36
hahaha...samo mogu reći ovo"predobar povrtnjak"....super ideja i sve ljepo napravljeno,vidi se da uzivate u brizi oko povrća s maštovitim idejama:)))))))
Na vrh
hana View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 4007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Prosinac 2011 u 15:37
za ovu vrbu sam pitala kad si je sadila i kako veliku, samo sam postavila pitanje na krivoj temi Wink
"Chi pianta un giardino semina la felicità"

Amelia,It
Na vrh
anabistrica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
4. Najljepši vrt - prijatelj životinja

Pridružen: 09 Studeni 2011
Lokacija: Marija Bistrica
Status: Offline
Bodovi: 4011
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anabistrica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Prosinac 2011 u 23:41
Originalno poslano od člana anta 188 anta 188 napisao:

hahaha...samo mogu reći ovo"predobar povrtnjak"....super ideja i sve ljepo napravljeno,vidi se da uzivate u brizi oko povrća s maštovitim idejama:)))))))
 
Da, uživamo i ubijamo se. Danas smo opet štihali, sve me boli. Ali sutra kad vidim gredice zaboravim na muke.
Lepe ti je Zagorje zelene
Na vrh
anabistrica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
4. Najljepši vrt - prijatelj životinja

Pridružen: 09 Studeni 2011
Lokacija: Marija Bistrica
Status: Offline
Bodovi: 4011
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anabistrica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Prosinac 2011 u 23:43
Hana, jesi vidla moj odgovor malom kaktusu za ogradu?
Lepe ti je Zagorje zelene
Na vrh
osbourne View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 336
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje osbourne Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Prosinac 2011 u 22:59
respect
Na vrh
Mihaela View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 08 Kolovoz 2007
Status: Offline
Bodovi: 401
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mihaela Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Prosinac 2011 u 08:53
Prekrasan vrt i čuvari Thumbs%20Up
klasa optimista
Na vrh
maris40 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 21 Studeni 2011
Status: Offline
Bodovi: 3958
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maris40 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Prosinac 2011 u 21:08
Već sam bila ovdje ali morala sam se vratiti.Mogu samo   reći - ovdje mi je  prelijepo. smile120
ps.imam ime za strašiloLOLLOLLOL
Na vrh
Olja View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 13 Siječanj 2011
Lokacija: Yugoslavia
Status: Offline
Bodovi: 842
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Olja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Prosinac 2011 u 15:07
Danas sam otkrila ovaj vrt,i bas mi se dopao...ograda od vrbe mi je extra,i vec smisljam gde bih ja mogla tako sto napraviti....a cuvari i cuvarke su pre simpa,originalni i veseli smile141
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Prosinac 2011 u 09:09
za povrtjak,strasila,ogradu...
Na vrh
tomica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Listopad 2009
Lokacija: Mostar
Status: Offline
Bodovi: 939
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tomica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Prosinac 2011 u 09:30
smile141
Na vrh
anabistrica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
4. Najljepši vrt - prijatelj životinja

Pridružen: 09 Studeni 2011
Lokacija: Marija Bistrica
Status: Offline
Bodovi: 4011
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anabistrica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Siječanj 2012 u 21:34
Hvala svima na posjeti i pohvalama mog povrtnjaka.
Još uvijek imam u vrtu još malo radiča za salatu i prokulice, sve drugo je pognojeno i preštihano. Na proljeće ću prije frezanja još dodati malo pijeska. Glinena je zemlja i na taj je način razrahljujem. E, da. Sad preko zime pepel od drva svako jutro posipam po gredicama. To mi se pokazalo jako dobro isto za rahljenje.
Lepe ti je Zagorje zelene
Na vrh
Olja View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 13 Siječanj 2011
Lokacija: Yugoslavia
Status: Offline
Bodovi: 842
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Olja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Siječanj 2012 u 00:09
Bas ti hvala za ove detalje za obogacivanje glinovite zemlje... moja je takva,sad je pravo vreme da nabavim i ja pepeo....
Na vrh
anabistrica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
4. Najljepši vrt - prijatelj životinja

Pridružen: 09 Studeni 2011
Lokacija: Marija Bistrica
Status: Offline
Bodovi: 4011
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anabistrica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Siječanj 2012 u 22:43
Originalno poslano od člana Olja Olja napisao:

Bas ti hvala za ove detalje za obogacivanje glinovite zemlje... moja je takva,sad je pravo vreme da nabavim i ja pepeo....
 
Ima još jedna stvar koju nisam spomenula, a to je vapno. Ako pognojiš vrt na jesen, u veljači možeš posipati gredice vapnom. To je isto za rahljenje glinene zemlje. Nikad se ne stavlja vapno istovremeno s gnojem. Ja sam to napravila prije dvije godine i ponovit ću ove, odnosno idući mjesec. Uzmem staro sito i s njim posipam vapno po gredicama. Čak dobro i izgleda kad se to napravi.
Lepe ti je Zagorje zelene
Na vrh
bina View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 09 Lipanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 164
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Siječanj 2012 u 08:44
ovaj vrt, čuvari i vrbova živica sve su to umjetnička djela, ave je prekrasno
Uz cvijeće i život je ljepši
Na vrh
anabistrica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
4. Najljepši vrt - prijatelj životinja

Pridružen: 09 Studeni 2011
Lokacija: Marija Bistrica
Status: Offline
Bodovi: 4011
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anabistrica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Siječanj 2012 u 20:54
Već smišljam kakvu ću čuvaricu napraviti ovog proljeća. Ja za sada još nemam ideju, ima netko kakav prijedlog?
Lepe ti je Zagorje zelene
Na vrh
osbourne View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 336
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje osbourne Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Siječanj 2012 u 12:38
vilu koja štiti vrt od ljudskog emocionalnog otrova:).... iskoristi prozirni tirkizni til:)
Na vrh
anabistrica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
4. Najljepši vrt - prijatelj životinja

Pridružen: 09 Studeni 2011
Lokacija: Marija Bistrica
Status: Offline
Bodovi: 4011
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anabistrica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Siječanj 2012 u 22:35
Vila je dobra ideja, makar mi ne treba zaštita od emocionalnog otrova jer k meni dolaze samo dobri ljudi. Ako i nisu, tu postanu dobri.
Lepe ti je Zagorje zelene
Na vrh
Ksan View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 29 Siječanj 2012
Lokacija: Baranja
Status: Offline
Bodovi: 1303
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Ksan Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Veljača 2012 u 17:15
Anabistrica vrtek ti je prekrasan a strašila da ni ne spominjem  smile76
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1234 18>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,828 sekundi.