Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt > Moj povrtnjak
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Povrtnjak i njegovi čuvari
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Povrtnjak i njegovi čuvari

 Odgovori Odgovori Stranica  <12345 18>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
Belina View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 26 Siječanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3901
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Belina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Veljača 2012 u 16:38
ClapDraga AnabistricaClap
prošla sve tvoje stranice,tvoja strašila su tako orginalna,da im se samo divim,a povrće kao iz bajkeClap
"Mića rožica" sa otoka Krka - Omišalj
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
bebolina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Srpanj 2011
Lokacija: Selendra b.b.
Status: Offline
Bodovi: 12672
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bebolina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Veljača 2012 u 00:09
Ostala sam bez teksta na zagorskim bregima.
Bravosmile141
Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovara, a fukara se obogati.   I. Andrić
Na vrh
anabistrica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
4. Najljepši vrt - prijatelj životinja

Pridružen: 09 Studeni 2011
Lokacija: Marija Bistrica
Status: Offline
Bodovi: 4011
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anabistrica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Veljača 2012 u 16:27
Hvala svima, drago mi je da vam se i moj povrtnjak sviđa. Sada se odmara pod bijelim pokrivačem, a ja radim planove za iduću sezonu. Nadam se vašoj ponovnoj posjeti kad vrt bude opet u funkciji s nvom čuvaricom.
Lepe ti je Zagorje zelene
Na vrh
wizardica View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2011
Lokacija: od vamo...tamo
Status: Offline
Bodovi: 2140
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje wizardica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Veljača 2012 u 19:24
Jedino što ču reči je--VRT IZ SNOVA-
Ja sam vikend om na vrtu i nema teoretske šanse da izgleda ovako kao tvoj, nemam puno vremena, a i to malo što bude ubijem se od rada.
Vrtek ko bombončić imašTongue
Lažna prijateljica: Zlo koje vam tapše po ramenu
Na vrh
anabistrica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
4. Najljepši vrt - prijatelj životinja

Pridružen: 09 Studeni 2011
Lokacija: Marija Bistrica
Status: Offline
Bodovi: 4011
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anabistrica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Veljača 2012 u 23:53
Tak sam i ja do prije godinu dana. U ponedeljak sam se jedva odmorila na poslu za compom u udobnom stolcu. A otkad sam u penziji, nema odmora osim po ovakvoj zimi kakva je sada. U vrtu sam cijeli dan, a ne stignem niti sve napraviti kaj si isplaniram. Zato me veseli kad čujem da se moj vrt sviđa mojim posjetiocima. Tongue
Lepe ti je Zagorje zelene
Na vrh
anabistrica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
4. Najljepši vrt - prijatelj životinja

Pridružen: 09 Studeni 2011
Lokacija: Marija Bistrica
Status: Offline
Bodovi: 4011
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anabistrica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Veljača 2012 u 18:07
Makar je zima i vrt još pod snijegom, pripreme su krenule. Posijala sam paradajze 10. veljače
 
Lepe ti je Zagorje zelene
Na vrh
anabistrica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
4. Najljepši vrt - prijatelj životinja

Pridružen: 09 Studeni 2011
Lokacija: Marija Bistrica
Status: Offline
Bodovi: 4011
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anabistrica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Veljača 2012 u 18:10
Neki su već niknuli. Wizardica će ih prepoznati Wink
 
 
 
 
 
Lepe ti je Zagorje zelene
Na vrh
anta 188 View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan


Pridružen: 11 Studeni 2011
Status: Offline
Bodovi: 55
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anta 188 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Veljača 2012 u 09:01
meni će ove godine biti prvi put da sadim vrt.pa me zanima jer može par korisnih savjetnika za mene početnicu...:)
Na vrh
wizardica View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2011
Lokacija: od vamo...tamo
Status: Offline
Bodovi: 2140
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje wizardica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Veljača 2012 u 10:17
@anabistrica
Skidam kapu, ja još nisam posijala rajčice, lani sam se borila sa njima jer su mi se jako izdužile, sad ču ovu sezonu početkom 3 mjeseca jer  i lani sam dio posijala u 3mj i te su dostigle one sijane iz drugog mjeseca. Bile su mi čak štoviše  čvršče i jače, pa da sam sad pri toj odluci.Sijem 80 sorti, nadam se da če me vrijeme poslužiti, lani mi je tuča i suša uništila obilje sorti koje nemogu više nabaviti.anabistrica, lijepo mi je vidjeti pisane etiketice na rajčicamaWink
Lažna prijateljica: Zlo koje vam tapše po ramenu
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Veljača 2012 u 12:22
Curke moje drage ,da vam kažem ja sijem sve oko 15,ožujka i sve mi biljkice budu jako čvrste i što je najvažnije sve imaju dosta debelu stabljiku,a nešto što mi je još interesantnije,uglavnom mi biljkice prešišaju sve koji su sijali ohoho prije mene.
Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
anabistrica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
4. Najljepši vrt - prijatelj životinja

Pridružen: 09 Studeni 2011
Lokacija: Marija Bistrica
Status: Offline
Bodovi: 4011
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anabistrica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Ožujak 2012 u 19:08
Ja sam jedne godine sijala u ožujku pa mi je bilo nekak kasno. Nisu mi dosta ojačale za presadnju na gredicu kad je bilo vrijeme sadnje pa ih uvijek sijem u veljači i to mi se pokazalo dobrim. Još malo pa ću ih prepikirati u teglice pa onda idu preko dana van, a preko noći unutra da se ne prehlade. Jedino nisam znala da i paprike imaju dugi vijek klijanja pa ih još nisam posijala pa ću to napraviti idući tjedan. Do sada sam kupovala flance paprika, a ove godine zahvaljujući vama, sama ih sijem. Baš me zanima hoće li mi biti slonovske Wink.
Lepe ti je Zagorje zelene
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Ožujak 2012 u 19:27
Sad sam nakako "nabasala" na tvoju temu i oduševila sam se. Vrt i plodovi vrta du za 5, a čuvari su krasni i tako lijepo izrađeni. Prava si kreativka smile186
Na vrh
anabistrica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
4. Najljepši vrt - prijatelj životinja

Pridružen: 09 Studeni 2011
Lokacija: Marija Bistrica
Status: Offline
Bodovi: 4011
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anabistrica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Ožujak 2012 u 23:17
Fala, fala, svim posjetiocima svog vrta šaljem smile79
Lepe ti je Zagorje zelene
Na vrh
Ksan View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 29 Siječanj 2012
Lokacija: Baranja
Status: Offline
Bodovi: 1303
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Ksan Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Ožujak 2012 u 21:38
Bistrica, radiš li što u povrtnjaku? Ja bi malo slikica smile143
Na vrh
anabistrica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
4. Najljepši vrt - prijatelj životinja

Pridružen: 09 Studeni 2011
Lokacija: Marija Bistrica
Status: Offline
Bodovi: 4011
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anabistrica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Ožujak 2012 u 00:04
Radim, radim. Sve je posijano i posađeno. Nravano da nisam još posadila flance paradajza i kupusnjača. Hm, mogu slikati vrt, ali sad se niš ne vidi. Možda budem. A strašilo radim tek kad nikne povrće, sad ne stignem jer uređujem gredicu, napravila sam s mm novi plotek, moram i ruže okopati, prebaciti kompost ... Imam posla za tri života. Vjerujem da ste i svi vi u istoj situaciji.
Lepe ti je Zagorje zelene
Na vrh
Ksan View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 29 Siječanj 2012
Lokacija: Baranja
Status: Offline
Bodovi: 1303
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Ksan Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Ožujak 2012 u 23:10
Je da posla kao u prići ali isplati se, nema ništa ljepše nego kad ubereš svojih ruku djelo Smile

Volim vaše vrtove jer uvijek se ima nešto novo naučiti i kakvu dobru ideju ukrasti Embarrassed
''Nema ljepše nade od one što je nikla iz tuge i nema ljepših snova od onih što ih rađa bol.'' - IVAN CANKAR
Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Ožujak 2012 u 23:16
Lijepo je bilo prošetati tvojim vrtom.....
Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
rosa2 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 29 Srpanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 2168
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rosa2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Travanj 2012 u 15:02
prekrasan povrtnjak imas mini rajčice savrseno izgledaju,a tek tvoje krpeno društvo fantasticni su,imam jos jedno pitanje jel ona plantaza kupina tvoja
cvijet za cvijet=buket
Na vrh
mali_vrtlar View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 11 Ožujak 2012
Status: Offline
Bodovi: 108
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali_vrtlar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Travanj 2012 u 15:07
Bravo za tebe, sve ti je lipo i uredno, za razliku od mog traljavluka smile113
zivot je lip, ako ga zivite u prirodi i sa zivotinjama
Na vrh
anabistrica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
4. Najljepši vrt - prijatelj životinja

Pridružen: 09 Studeni 2011
Lokacija: Marija Bistrica
Status: Offline
Bodovi: 4011
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anabistrica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Travanj 2012 u 21:44
Originalno poslano od člana Ksan Ksan napisao:

Je da posla kao u prići ali isplati se, nema ništa ljepše nego kad ubereš svojih ruku djelo Smile

Volim vaše vrtove jer uvijek se ima nešto novo naučiti i kakvu dobru ideju ukrasti Embarrassed
 
Istina Ksan, to je povrće posebno slasno. A najljepše mi je kad dođu sestrini unuci pa jedu mini paradajze sa stabljike, ko voće. Neoprano, naravno.
Krađa ideja, toga mislim da nema, bit ću ponosna ako netko uzme neku moju ideju. Znači da je dobra i drugima, ne samo meni.
Lepe ti je Zagorje zelene
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <12345 18>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,270 sekundi.