Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Okić - evo mene moji ljudi
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Okić - evo mene moji ljudi

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 23456 31>
Korisnik
Poruka
Okić View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 09 Ožujak 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 796
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Okić Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Siječanj 2012 u 17:09
Kutijica za malenu Zrinku!
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
TaraBraun View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 05 Prosinac 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 844
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TaraBraun Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Siječanj 2012 u 17:14
Sviđa mi se i boca i kutija. Ona maslina na boci, da li je to velika ili mala salveta, ja tražim malu, ali svi hoby dućani imaju veliku.
Što je sreća? Znati što se hoće i to strastveno željeti.
Na vrh
Okić View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 09 Ožujak 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 796
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Okić Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Siječanj 2012 u 18:50
Hvala svima koje ste pogledale moje radoveka . Trudim se napraviti najbolje što mogu, ali od svega mi je najvažnije da uživam dok radim i veselim se svakom uratku.
TaraBraun,  maslina je velika salveta, 33 x 33, ako ti odgovara možeš dobiti jednu.  
 
 
 
 
 
Na vrh
maris40 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 21 Studeni 2011
Status: Offline
Bodovi: 3958
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maris40 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Siječanj 2012 u 20:06
Boca s maslinom je savršena.smile141
Na vrh
Okić View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 09 Ožujak 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 796
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Okić Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Siječanj 2012 u 21:15
Hvala Maris40, davno sam je napravila za jednog dalmatinca. Jedna od mojih prvih boca i motiv masline me oduševio. smile78
Na vrh
TaraBraun View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 05 Prosinac 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 844
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TaraBraun Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Siječanj 2012 u 11:35
Hvala Okić na ponudi, za ovo što trebam bolja bi mi bila mala, pa ću pričekati možda se negdje pojavi.
Što je sreća? Znati što se hoće i to strastveno željeti.
Na vrh
Mima35 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 27 Listopad 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1485
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mima35 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Siječanj 2012 u 20:05
Skroz simpatična kutija. Baš je nekako u mom stilu.
Na vrh
Okić View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 09 Ožujak 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 796
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Okić Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Siječanj 2012 u 22:10
Hvala Mima35, moram ti reći da od svih tvojih radova najviše mi se sviđaju kutijice, a tko zna možda podsvjesno prepisujemosmile71, pa i ja prepisala od tebe.
Na vrh
kerber View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 18 Siječanj 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 278
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kerber Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Veljača 2012 u 15:41
Krasni radovi..medek  na  kutijici..sjajansmile73
Na vrh
jani View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 21 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 1559
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Veljača 2012 u 15:45
Okić - draga, gdje si ti nama? Ništa te nema na forumu......
A i sajam salveta je tu, 23. je pred vratima......jaaaaaviiiiii seeeeee
Na vrh
Okić View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 09 Ožujak 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 796
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Okić Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Veljača 2012 u 15:27
Hvala Kerber, imam puno novih radova, samo dok stignem poslikati. Uživam u izradi ali u slikanju baš i ne. Iako obbožam vidjeti vaše radove. Pozdrav
Na vrh
kerber View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 18 Siječanj 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 278
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kerber Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Veljača 2012 u 11:36
Ajde žrtvuj  se s tim slikanjem  i počasti nas s novim radovima.....ja čekamsmile186
Na vrh
bina View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 09 Lipanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 164
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Ožujak 2012 u 10:18
prekrasni radovi, ali flaša sa maslinom mi je prekrasna i neobična, ma sve je ......
Uz cvijeće i život je ljepši
Na vrh
klara46 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Studeni 2011
Status: Offline
Bodovi: 772
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje klara46 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Ožujak 2012 u 14:02
Originalno poslano od člana kerber kerber napisao:

Ajde žrtvuj  se s tim slikanjem  i počasti nas s novim radovima.....ja čekamsmile186


i ja čeeeekaaaaam... Wink
nestrpljivo...


učiniti dobro, a zatim otići bez buke...
Na vrh
Gogs View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 11 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1484
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Gogs Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Ožujak 2012 u 23:02
Uskoro će slike... Malo ali slatko (no nije sve u veličini), tako bi ja ocjenila štand na sajmu. (mislim na veličinu stola da me ne bi krivo razumjele ha ha). Jako, jako lijepi radovi, ma vidjet ćete svi pa onda prosudite.
Na vrh
TaraBraun View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 05 Prosinac 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 844
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TaraBraun Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Ožujak 2012 u 16:39
Da sam bar znala da si i ti na sajmu, došla bih te pozdraviti. Ma ja sam došla samo do Jani i sa njom brbljala, a ostalo nisam ni stigla pogledati jer me čekao muž i klinac pa je njima bilo malo dosadno. Trebala sam ipak doći sama. Valjda će biti prilike drugi put, tada i ja planiram izlagati.
Što je sreća? Znati što se hoće i to strastveno željeti.
Na vrh
sarajka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 28 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3644
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarajka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Ožujak 2012 u 18:11
ma ta boca sa maslinom me je zaista oduševilasmile120
Na vrh
Okić View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 09 Ožujak 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 796
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Okić Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Ožujak 2012 u 18:16
Hvala Gogs  i na posjeti, veći štand se ne bi niti isplatio, drago mi je da sam ga podijelila sa prijateljicom.
Tara i meni je žao, Jani ti je vjerojatno zaboravila reći da sam tamo. Koliko sam vidjela, osim zbog druženja nije baš da se isplati izlagati na toj lokaciji. Ili premalo reklame! Svi se dive radovima, ali se kupuje iznimno malo. Ja sam ipak uživala što sam upoznala nove ljude, vidjela već poznate.Dobila neke ponude i nove ideje.
 
Upoznala sam Mimu, baš mi je bilo izuzetno drago.
 
Hvala Jani na druženju - draga i simpatična kao i to što radi. Djevojke od srca smile79
 
Na vrh
Okić View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 09 Ožujak 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 796
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Okić Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Ožujak 2012 u 18:20
Sarajka hvala ti, ja obožavam masline. Inače kao što sigurno znaš sve je bolje uživo.
Drugi tjedan stavljam  puno slika, slikala sam prije izlaganja na 5.događalici, nadam se da su uspjele bolje nego ove do sada.  Pozdrav!
Na vrh
klara46 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Studeni 2011
Status: Offline
Bodovi: 772
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje klara46 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Ožujak 2012 u 10:32
draga okić,
čestitke na izložbi...
bogatstvo radova me baš jako ugodno iznenadilo...
kako većine slika nema tu u galereriji,
nisam ni znala da ih toooooliko imaš
i da su tako krasni... Embarrassed  Clap

jedva čekam slike... Smile


učiniti dobro, a zatim otići bez buke...
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 23456 31>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,266 sekundi.