Početna stranica Početna stranica > Cvijeće - Forum o cvijeću > Orhideje i mesožderke
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Orhideje - generalna tema
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Orhideje - generalna tema

 Odgovori Odgovori Stranica  <12345 33>
Korisnik
Poruka
Zvjezdana View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Siječanj 2008
Lokacija: Zg i okolica :D
Status: Offline
Bodovi: 2055
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Zvjezdana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Siječanj 2012 u 16:11
svašta pa i ova je lijepa.. a jel ti miriše još ili?


ma vidim i ja da moram ju presadit čim prije a nisam zemlje uzela tukson tako da morat ću po zemlju u baumax ili negdje u blizini

paph mi se čini ok zemlja mu...a valjda neću zabrljat...


i da ja sam baš tukson na kvadrat... zaljevam ih sa vodom iz vodovoda a ima kišnice... zabrijala sam da je iz bunara voda još uvijek vodovodna jer su nam u nju vatrogasci vozili dok nismo imali vodovod... a sad ide s krova... od sljedećeg puta zalivam s kišnicom...
baš sam blesa... jedno vrijeme sam ih zalivala sa vodom iz sušilice ali neznam nisam vidila neko poboljšanje... krećem na kišnicu definitivno
Per aspera ad astra.



Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Tea View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 20 Prosinac 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 3658
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Siječanj 2012 u 16:11
Zvjezdana,bravo za ulov ClapPrekrasne ljepotice,cattleya posebnosmile93Jako mi se dopala...možda i ja seb jednu takvu uzmem,nikad se ne znaWink
Hodaj pokraj mene i samo budi moj prijatelj
Na vrh
Zvjezdana View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Siječanj 2008
Lokacija: Zg i okolica :D
Status: Offline
Bodovi: 2055
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Zvjezdana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Siječanj 2012 u 16:14
nije bilo nego ta jedna te boje tea i uzela sam ju zato jer miriše... bilo je još neka žučkasta i neka narančaste sitnog nekog cvijeta te su bile najjadnije

i htjela sam uzet dendrobium jedan ali radije sam tri phala uzela :D dendrobiume budem hvatala na rasprodajama :)
Per aspera ad astra.



Na vrh
Emilly View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 11 Listopad 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1664
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Emilly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Siječanj 2012 u 17:12
Originalno poslano od člana Zvjezdana Zvjezdana napisao:

svašta pa i ova je lijepa.. a jel ti miriše još ili?



Da, sve catt mi miriše Big%20smile
Na vrh
d.i.n.a. View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 24 Lipanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 495
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje d.i.n.a. Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Siječanj 2012 u 19:55
Vezano za Kaliu, kod mene je isto čudna situacija sa plaćanjem, u moju korist. Naime, mama i ja smo uzele 9 phalova,5 po 35 kn, 3 po 60 kn čini mi se, i jedna 160 kn. Žena mi je naplatila 7 po 35, 1 po 60 i ovu zadnju 160. Nešto im ne štima sa cijenama i naplačivanjem istih...Meni svejedno, uštedila sam 50 kn.
Tena 28.3.2010
Na vrh
bebolina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Srpanj 2011
Lokacija: Selendra b.b.
Status: Offline
Bodovi: 12672
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bebolina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Siječanj 2012 u 20:20
Cure, svaka čast za Vaše nove dejice, baš ste me zarazile.
Kako ja nisam blizu Kalije, Bauhausa kao ni mbm-a, odlučila sam danas otići u MBM Poreč, naoružala se fotićemSmile kako bi ovjekovjećila rapsodiju dejica i evo šta me tamo dočekaloThumbs%20Down

Da cure, ovo je kompletna ponuda cvijeća u MBM Poreč!!!
Pitam zaposlenice gdje su dejice??? Odgovor je bio poražavajući, nemaju grijanja, nemaju lož ulja, zato nemaju ni cvijeća. Zaista je u trgovini polarna zimaConfused ni jedna biljćica ne bi preživila te uvijete.
Evo istog stola, te bijede od ponude mbm-a.

...ono u pozadini je umjetno cvijećeUnhappy

Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovara, a fukara se obogati.   I. Andrić
Na vrh
kikach View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 19 Lipanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 497
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kikach Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Siječanj 2012 u 20:21
Zvjezdana stvarno su prekrasne..nemrem izdvojit najljepšuClap
Na vrh
Emilly View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 11 Listopad 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1664
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Emilly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Siječanj 2012 u 20:22
Ajoj! Mogu si mislit kako si bila razočarana...
Ništa drugo ti ne preostaje nego put pod noge pa u Zg smile156
Na vrh
bebolina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Srpanj 2011
Lokacija: Selendra b.b.
Status: Offline
Bodovi: 12672
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bebolina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Siječanj 2012 u 20:25
Originalno poslano od člana Emilly Emilly napisao:

Ajoj! Mogu si mislit kako si bila razočarana...
Ništa drugo ti ne preostaje nego put pod noge pa u Zg smile156
Baš sam se razočarala, vratila se doma ljuta k'o paprika.
Za desetak dana stižem do metropole, samo već unaprijed znam da do vrtnog centra neću stićiConfused
Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovara, a fukara se obogati.   I. Andrić
Na vrh
Emilly View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 11 Listopad 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1664
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Emilly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Siječanj 2012 u 20:30
Eh, to ti se ni ne broji! Taman bi ti mogle ići na akciju ove koje su sad u Kaliji. Vjerojatno će već ocvasti do tad. Probaj se bar tamo na brzinu zaletit Wink
Na vrh
bebolina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Srpanj 2011
Lokacija: Selendra b.b.
Status: Offline
Bodovi: 12672
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bebolina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Siječanj 2012 u 20:37
Da samo znaš kako bi si rado za kolica zakačila koji cimb??smile43
Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovara, a fukara se obogati.   I. Andrić
Na vrh
Emilly View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 11 Listopad 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1664
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Emilly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Siječanj 2012 u 20:41
Pa mogu ti ja uzet koji, nije uopće problem. Samo reci boju Wink

Na vrh
bebolina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Srpanj 2011
Lokacija: Selendra b.b.
Status: Offline
Bodovi: 12672
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bebolina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Siječanj 2012 u 21:07
Originalno poslano od člana Emilly Emilly napisao:

Pa mogu ti ja uzet koji, nije uopće problem. Samo reci boju Wink

Žuta, roza, crvena, bijela....oš još??smile156
Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovara, a fukara se obogati.   I. Andrić
Na vrh
Emilly View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 11 Listopad 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1664
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Emilly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Siječanj 2012 u 21:11
Samo se ti zezaj, odem ja ujutro pa ti kupim sve boje  smile222
Na vrh
bebolina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Srpanj 2011
Lokacija: Selendra b.b.
Status: Offline
Bodovi: 12672
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bebolina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Siječanj 2012 u 21:16
Baš bi me rastužilasmile156
Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovara, a fukara se obogati.   I. Andrić
Na vrh
Emilly View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 11 Listopad 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1664
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Emilly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Siječanj 2012 u 21:29
Onda je dogovoreno Wink
Na vrh
Zvjezdana View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Siječanj 2008
Lokacija: Zg i okolica :D
Status: Offline
Bodovi: 2055
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Zvjezdana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Siječanj 2012 u 21:31
bebolina baš prejadno užas...

i ja sam gledala cimbe ali mi bilo preskupo dat 160 kn čini mi se... pokušat ću opet s njima moram ocvale nabavit :D
sad znam šta sam krivo radila s onim jednim :D
Per aspera ad astra.



Na vrh
bebolina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Srpanj 2011
Lokacija: Selendra b.b.
Status: Offline
Bodovi: 12672
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bebolina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Siječanj 2012 u 22:11
I onda mi netko kaže da griješim kad kažem da živim u selendriThumbs%20Down
@Zvjezdana, imaš sad cymbe u Kaliji po puno povoljnijoj cijeni
pogledaj

Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovara, a fukara se obogati.   I. Andrić
Na vrh
kikach View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 19 Lipanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 497
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kikach Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Siječanj 2012 u 22:19
evo i cijena u mbm lučko:
 
Na vrh
bebolina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Srpanj 2011
Lokacija: Selendra b.b.
Status: Offline
Bodovi: 12672
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bebolina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Siječanj 2012 u 22:24
Originalno poslano od člana kikach kikach napisao:

evo i cijena u mbm lučko:
 
Jesi vidla one iz mbm-a PorečLOL
Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovara, a fukara se obogati.   I. Andrić
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <12345 33>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,219 sekundi.