Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Ostala hobistika > Razni hobi
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Jani - voli svašta raditi....
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Jani - voli svašta raditi....

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 234
Korisnik
Poruka
Fany54 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 30 Lipanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2946
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fany54 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Veljača 2014 u 05:22
prvi put sam kod tebe u gostima i pogledala koliko  mašte i kreativnosti imaš sve je prelijepo, i sama volim ručne radove bavim se heklanjem pletenjem a najviše slikam u glavnom oduševljena sam tvojim radovima
smile55
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
jani View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 21 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 1559
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Veljača 2014 u 23:07
Hvala Fany54
"Nijedna osoba ne zaslužuje tvoje suze, a ona koja zaslužuje neće te nikada rasplakati"
Gabriel Jose Garcia Marquez
Na vrh
tatjanabajcic View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 06 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3874
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tatjanabajcic Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Veljača 2014 u 15:00
Jani, pa ako je svašta, neka ja svašta, i ja budem tako nešto svašta napravila.
Radovi su ti super
Na vrh
jani View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 21 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 1559
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Veljača 2014 u 00:34
Hvala Tajči - jedva čekam i tvoje slikice novih radova !!!

Evo još jednog od mojih satova - proizvodnja u potpunosti moja.......gipsani odljev sam radila sama, šablonu sam rezala ja, a i kazaljke sata sam bojala u smeđu i zlatnu boju (što se doduše na slici baš i ne kuži :((( )



I još nešto moram napomenuti - na ovom satu sam išla isprobati 2k varijantu s drvofiksom kao step 1, a step 2 je original Cadence. I kao što vidite drage moje, raspucalo se bez greške!!! Na nekim drugim radovima sam isprobavala čak i miksanje step 1 od "mađarca" a step 2 Cadence, pa onda step 1 mađarac a step 2 Crackle Sotile - I SVE SE RASPUCALO najnormalnije.
"Nijedna osoba ne zaslužuje tvoje suze, a ona koja zaslužuje neće te nikada rasplakati"
Gabriel Jose Garcia Marquez
Na vrh
stenik View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2011
Status: Offline
Bodovi: 384
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stenik Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Veljača 2014 u 07:03
waooooooooo
Na vrh
jani View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 21 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 1559
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Ožujak 2014 u 09:31
Nedavno sam otkrila i ove cvjetove:




"Nijedna osoba ne zaslužuje tvoje suze, a ona koja zaslužuje neće te nikada rasplakati"
Gabriel Jose Garcia Marquez
Na vrh
jani View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 21 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 1559
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Ožujak 2014 u 00:57
Krenula je sezona izrade jaja u raznoraznim tehnikama pa tako i ja probavam svašta. Ove godine sam prvi puta radila ovaj sistem obrade i dopao mi se - šteta što nisam imala više jaja doma, kada me već krenulo............

"Nijedna osoba ne zaslužuje tvoje suze, a ona koja zaslužuje neće te nikada rasplakati"
Gabriel Jose Garcia Marquez
Na vrh
Anastazija_ View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
1. Najljepši vrt - Proljeće 2014

Pridružen: 09 Lipanj 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 6004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anastazija_ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Ožujak 2014 u 09:30

Pregledala sam sve od prve do zadnje slike i stvarno sam oduševljena !
Za ovo treba imati super mirnu ruku i jako puno strpljenja.
Imaš super ideje - samo tako nastavi  Smile !
U životu nije važno koliko puta padneš , već koliko si se puta spreman dignuti.
Na vrh
jani View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 21 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 1559
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Ožujak 2014 u 10:17
Hvala Stenik i Anastazija na lijepim riječima i posjeti moje galerije
"Nijedna osoba ne zaslužuje tvoje suze, a ona koja zaslužuje neće te nikada rasplakati"
Gabriel Jose Garcia Marquez
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Lipanj 2014 u 21:52
Evo i mene , pogledala od početka jer mje je naziv privukao, stvarno znaš raditi svašta, mene su oduševila jajca i kuklice u raznoraznim izvedbama, a i decupage tehnika pa satovi sve jesmile227
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
jani View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 21 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 1559
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Lipanj 2014 u 21:55
Hvala Aralija na lijepim komplimentima <3
"Nijedna osoba ne zaslužuje tvoje suze, a ona koja zaslužuje neće te nikada rasplakati"
Gabriel Jose Garcia Marquez
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 234
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,266 sekundi.