Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Ostala hobistika > Razni hobi
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Jani - voli svašta raditi....
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Jani - voli svašta raditi....

 Odgovori Odgovori Stranica  <1234>
Korisnik
Poruka
jani View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 21 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 1559
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Ožujak 2012 u 09:34
Kiki, Natalija, Štefica - hvala cure na lijepim riječimasmile78
Kiki - ja ti volim raditi sve što je pipkavo, a krpice su mi nekako od malih nogu prirasle srcu....
Slikica ovog jajčeka je dokaz tome da volim raditi sve pipkavo, jedino su malo bolili prsti od silnih pribadača, ali krajnji rezultat je umanjio bolove!
Napravila sam još jedno malo kompliciranije ali ga nisam poslikala....možda uspijem doći do njega da ga pokažem.....
 
 
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
tifany View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 27 Ožujak 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tifany Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Ožujak 2012 u 13:44
divno,tako je sve elegantno i nekako profinjeno Wink
Na vrh
jani View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 21 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 1559
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Ožujak 2012 u 13:56
Hvala ti TifanyHeart
Na vrh
nada-m View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1087
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nada-m Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Ožujak 2012 u 23:06
Ponovo sam bila ovdje, i vidim da su ti tkanine pri srcu, jer inaće nebi mogla napraviti ovo što si napravila, mislim na srca,kuglice i nakraju pisanice ,savršeno
Na vrh
jani View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 21 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 1559
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Ožujak 2012 u 23:20
Jesu Nado - od malih nogu.....od haljinica koje sam šivala svojim lutkama....
 
Hvala na posjeti i lijepim riječima!
Na vrh
klara46 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Studeni 2011
Status: Offline
Bodovi: 772
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje klara46 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Travanj 2012 u 10:44
kooooonačno sam te uspjela i ovdje pronaći... Embarrassed
no, da, vidjela sam i ranije,
al ti nisam ostavila komentar... Embarrassed

ostavila si me bez teksta... smile71
ko što Grašo pjeva u šegrtu Hlapiću:
ljubav pozlati sve ...

Smile


učiniti dobro, a zatim otići bez buke...
Na vrh
jani View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 21 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 1559
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Travanj 2012 u 10:47
Hvala ti KlaraWinkHeart
"Nijedna osoba ne zaslužuje tvoje suze, a ona koja zaslužuje neće te nikada rasplakati"
Gabriel Jose Garcia Marquez
Na vrh
tanja-66 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 589
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tanja-66 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Travanj 2012 u 18:32
Svaka čast na strpljenju i umjeću, smile64
Na vrh
jani View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 21 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 1559
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Travanj 2012 u 09:45
Hvala TanjaHeart
"Nijedna osoba ne zaslužuje tvoje suze, a ona koja zaslužuje neće te nikada rasplakati"
Gabriel Jose Garcia Marquez
Na vrh
dinazg View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 30 Travanj 2012
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 156
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dinazg Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Lipanj 2012 u 07:43
dakle Jani.. ostala sam bez riječi.. kako to radiš? daj par savjeta, molim te!
Na vrh
jani View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 21 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 1559
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Lipanj 2012 u 12:09
dina,tesko je to ovako objasnjavati. na jesen cemo popiti jednu kavicu i onda cu ti pokusati objasniti. hvala ti sto si zavirila i u ovu moju galeriju!
"Nijedna osoba ne zaslužuje tvoje suze, a ona koja zaslužuje neće te nikada rasplakati"
Gabriel Jose Garcia Marquez
Na vrh
jani View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 21 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 1559
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Siječanj 2013 u 01:52
Ovu svoju galeriju sam već jako dugo zapustila.....skoro sam i zaboravila za nju. Danas i jučer sam radila nešto što ne spada u decoupage pa sam se maloprije sjetila da i ovdje mogu sve to postaviti.....
 
Dakle - već duže vrijeme se spremam raditi nešto s frosty-em i nikako uloviti vrijeme da i to probam. Ne znam zbog čega sam stalno odgađala svaku varijantu gdje se mora peći u pećnici - ispalo je bolje nego što sam se nadala. Evo par stvari koje sam radila:
 
Vazica (za mali buketić) ili čaša za kozmetička pomagala kao što su četke za rumenila, olovke, maskare i sl....., moguće je i jedno i drugo jer je dosta visoka ...
 
 
 
 
 
 
 
Radila sam i svijećnjake za lučice u manjim čašama:
 
 
 
 
 
Kako i sam naziv moje galerije glasi - Jani voli svašta raditi.....puno toga sam isprobala i volim raditi, pa tako i nakit u raznim varijantama. Danas sam napravila jedan broš i medaljon za ogrlicu:
 
 
 
 
"Nijedna osoba ne zaslužuje tvoje suze, a ona koja zaslužuje neće te nikada rasplakati"
Gabriel Jose Garcia Marquez
Na vrh
tatjanabajcic View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 06 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3874
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tatjanabajcic Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Siječanj 2013 u 08:18
jANI PUNA SI IDEJA, DIVNE SU TI STVARI,KAKO SI NA JAJE STAVILA ODLJEV, SUPER.
Na vrh
stenik View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2011
Status: Offline
Bodovi: 384
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stenik Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Siječanj 2013 u 09:09
jani je opet puna ideja, a radovi lijepi i naravno uredni i maštoviti Thumbs%20Up
Na vrh
crvena dalija View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 11 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje crvena dalija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Siječanj 2013 u 10:01
O,a sad ljepo molim objašnjenja za ćaše i kameju inače sve što sam vidjela je predobro,  ovu tvoju galeriju sam otkrila bila oko božiča ,ima još nekolicna cura sa cifa isto imaju divnih stvari
DA BI ČOVIJEK BIO SRETAN NIJE VAŽNO DA PUNO IMA ,NEGO DA MALO TREBA....

Na vrh
jani View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 21 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 1559
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Siječanj 2013 u 10:07
Dalija - reci što te konkretno zanima....nema problema, sve ću objasniti.
Čaše su rađene s frosty-em kojeg sam kupila u NB-u, pečene u pećnici, a onda nakon toga sam nanosila ostale smjese, lijepila satenske vrpce i medaljončeke.
Svijećnjake sam isto radila frosty-em zlatnim i transparentnim, zapekla i naknadno dodalu konturnu pastu....
To bi bilo otprilike to.....
"Nijedna osoba ne zaslužuje tvoje suze, a ona koja zaslužuje neće te nikada rasplakati"
Gabriel Jose Garcia Marquez
Na vrh
tanja-66 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 589
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tanja-66 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Siječanj 2013 u 10:15
Prekrasno kao i uvijek,
bez obzira o kojoj se galeriji radi
Na vrh
stenik View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2011
Status: Offline
Bodovi: 384
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stenik Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Siječanj 2013 u 10:27
sad sam naučila još nešto (nisam znala da se frost treba zapeći), jani divna si, a za radove ponavljam- PREDIVNI
Na vrh
TaraBraun View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 05 Prosinac 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 844
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TaraBraun Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Siječanj 2013 u 12:51
Predivni svi, od prvog do zadnjeg.
Što je sreća? Znati što se hoće i to strastveno željeti.
Na vrh
vlatka- View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao


Pridružen: 02 Prosinac 2012
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 229
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vlatka- Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Siječanj 2013 u 13:35
Bravo Jani, prava si majstorica puna ideja...
Sve ti je prelijepo...
Jednostavno... divim ti se...
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1234>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,203 sekundi.