Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Ostala hobistika > Razni hobi
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Jani - voli svašta raditi....
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Jani - voli svašta raditi....

 Odgovori Odgovori Stranica  <1234>
Korisnik
Poruka
jani View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 21 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 1559
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Siječanj 2013 u 13:49
Hvala vam djevojčice moje. Šaljem vam svimasmile79
"Nijedna osoba ne zaslužuje tvoje suze, a ona koja zaslužuje neće te nikada rasplakati"
Gabriel Jose Garcia Marquez
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
crvena dalija View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 11 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje crvena dalija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Siječanj 2013 u 15:33
Frosti kad kupim onda te bum udavila pitanjima o njemu zanima me dali onu cameu imaš kalup pa radiš odljev ili kupuješ gotovu ?
DA BI ČOVIJEK BIO SRETAN NIJE VAŽNO DA PUNO IMA ,NEGO DA MALO TREBA....

Na vrh
jani View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 21 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 1559
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Siječanj 2013 u 10:20
C-dalija, kupila sam si kalup - imaš ga kod Repro Uni Cat na fejsu!
Nema problema što se tiče pitanja, kada ga kupiš....ali nije nikakav problem, naneseš ga na staklo (ja sam u dva sloja, dobro osušila prvi, zatim nanijela drugi), kada je suho stavila sam u pećnicu na nekih 130 stupnjeva cca pola sata. I to je to!
 
"Nijedna osoba ne zaslužuje tvoje suze, a ona koja zaslužuje neće te nikada rasplakati"
Gabriel Jose Garcia Marquez
Na vrh
jani View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 21 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 1559
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Siječanj 2013 u 10:22
Ovo zimsko vrijeme me uvijek potakne da krenem malo s pletenim i heklanim stvarčicama. Napravila sam jednu kapu i sada me "krenulo", ne odvajam se od heklice........
 
Photo:%20Malo%20sam%20se%20primila%20heklanja%20;%29
"Nijedna osoba ne zaslužuje tvoje suze, a ona koja zaslužuje neće te nikada rasplakati"
Gabriel Jose Garcia Marquez
Na vrh
crvena dalija View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 11 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje crvena dalija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Siječanj 2013 u 19:02
Baš je super i hvala na odgovoru
DA BI ČOVIJEK BIO SRETAN NIJE VAŽNO DA PUNO IMA ,NEGO DA MALO TREBA....

Na vrh
jani View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 21 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 1559
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Veljača 2013 u 21:53
Radila sam koješta pa evo novih sličica:
 
Šablonirani sat na drvenoj podlozi.....
 
 
...detalj šablone....
 
 
 
 
Mala drvena kutija srce rađena šablonom, folijom, i nijansiranjem u nekoliko tonova ljubičaste:
 
 
...pogled na unutrašnjost koju sam podstavila gužvastom svilom....
 
 
Još jedna šablonirana kutijica:
 
 
 
pogled sa strane:
 
 
 
Poklon koji sam radila kumčetu za promociju:
 
 
Poklopac doze za vatice:
 
 
 
Privjesak za ogrlicu:
 
 
Drvena narukvica:
 
 
Pogled na medaljonček:
 
 
 
"Nijedna osoba ne zaslužuje tvoje suze, a ona koja zaslužuje neće te nikada rasplakati"
Gabriel Jose Garcia Marquez
Na vrh
tatjanabajcic View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 06 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3874
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tatjanabajcic Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Veljača 2013 u 21:58
Pa kad ti radiš svašta, onda je i to svaštalijepo.Sat je super
Na vrh
jani View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 21 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 1559
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Veljača 2013 u 22:00
Hvala ti Tajči Heart
"Nijedna osoba ne zaslužuje tvoje suze, a ona koja zaslužuje neće te nikada rasplakati"
Gabriel Jose Garcia Marquez
Na vrh
crvena dalija View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 11 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje crvena dalija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Veljača 2013 u 06:47
NISAM još do sd vidijela tolko jednostavnosti i ljepote sat je mrak kao i sve šta napraviš, možeš li mi molim te reču čime si tj kako si izrađivala poklopac i medaljon za kumče več sam na jednom tvom medaljonu vidijela taj uzorak ali je ovaj puno upećatljivijiClap
DA BI ČOVIJEK BIO SRETAN NIJE VAŽNO DA PUNO IMA ,NEGO DA MALO TREBA....

Na vrh
jani View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 21 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 1559
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Veljača 2013 u 09:50
Crvena dalija - kao prvo hvala ti na lijepim riječima za moje radove Heart
Poklopac, medaljon i narukvicu sam radila s Darwi masom....razvaljala ju, na to stavila čipku, izrezala oblik srca, poklopca i širinu narukvice. Za poklopac i narukvicu sam koristila Bastel kleber ljepilo i na ljepilo lagano utisnula svježu masu i pustila da se dobro osuši. Nakon što se sve dobro posušila obojala sam bež bojom i onda tonirala s ljubičastim tonovima. Na kraju je sve polakirano 4 puta. To bi bilo to.......nadam se da sam pomogla ;) 
"Nijedna osoba ne zaslužuje tvoje suze, a ona koja zaslužuje neće te nikada rasplakati"
Gabriel Jose Garcia Marquez
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Veljača 2013 u 15:09
majstorica
Na vrh
jani View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 21 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 1559
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Travanj 2013 u 23:35
Evo me ponovno malo s novim radovima!
Na gipsane odljeve sličice sam lijepila odljeve anđeleka u gipsu, Darwi i fimo masi.....
 
 
 
 
 
 
"Nijedna osoba ne zaslužuje tvoje suze, a ona koja zaslužuje neće te nikada rasplakati"
Gabriel Jose Garcia Marquez
Na vrh
jani View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 21 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 1559
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Travanj 2013 u 23:59
Još jedan anđeo .....
 
 
Radila sam i heklanu košaricu - recikliranje "šuškavih" vrećica iz placa i pekarne:
 
 
Šalica koja je napukla mi je poslužila za poigravanje špagom (ujedno ju špaga drži čvrsto) školjkicama i mašnama....
 
 
"Nijedna osoba ne zaslužuje tvoje suze, a ona koja zaslužuje neće te nikada rasplakati"
Gabriel Jose Garcia Marquez
Na vrh
jani View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 21 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 1559
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Rujan 2013 u 22:56
Radilo se u zadnje vrijeme dosta toga, ali nisam imala priliku stavljati slike......
U zadnje vrijeme dosta volim raditi sa šablonama, pa sam tako napravila i ove crno-bijele podloške za čaše. Obično volim da podlošci imaju dva lica, pa stavljam sliku gdje se vidi i jedna i druga strana:
 
 
Ovo mi je posebno draga podloga, rađeno kompletno u domaćoj izvedbi, muž je dobio zadatak ispiliti motiv koji sam mu iscrtala, ja pobrusila i fino obradila i na kraju dobila ovo:
 
 
...... par dana me držala crvena faza pa sam napravila i komplet svijećnjaka i podložaka za čaše:
 
 
"Nijedna osoba ne zaslužuje tvoje suze, a ona koja zaslužuje neće te nikada rasplakati"
Gabriel Jose Garcia Marquez
Na vrh
jani View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 21 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 1559
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Rujan 2013 u 23:00
Napravila sam i komplet samo za svoj gušt, kutija za maramice i vaza:
 
"Nijedna osoba ne zaslužuje tvoje suze, a ona koja zaslužuje neće te nikada rasplakati"
Gabriel Jose Garcia Marquez
Na vrh
vlatka- View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao


Pridružen: 02 Prosinac 2012
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 229
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vlatka- Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Rujan 2013 u 14:07
Evo me i na ovoj tvojoj galeriji....
Jako lijepo, kao i sve ostalo....
Da li je na ovoj kutiji šablona ili transfer i gdje kupiš ove lijepe šablone?
Na vrh
jani View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 21 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 1559
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Rujan 2013 u 16:28
draga Vlatka - hvala ti lijepa!
Na kutiji s gornje strane su šablone, a s donje je motiv s neke prastare salvete.
Inače, šablone ti kupujem kojekuda - Megacolor, NB hobby, Lumos, Chemaco, Perlica - a i kod Monart (na fejsu) sam nešto uzimala..... neke i sama režem...
"Nijedna osoba ne zaslužuje tvoje suze, a ona koja zaslužuje neće te nikada rasplakati"
Gabriel Jose Garcia Marquez
Na vrh
jani View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 21 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 1559
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Veljača 2014 u 21:55
Dosta dugo me nije opet ovdje bilo, pa da malo osvježim galeriju......

Ovo je zadnji uradak i stavljam vam slikicu da vidite. Igrala sam se opet s dasom i čipkom, špagom i patinama:

"Nijedna osoba ne zaslužuje tvoje suze, a ona koja zaslužuje neće te nikada rasplakati"
Gabriel Jose Garcia Marquez
Na vrh
jani View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 21 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 1559
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Veljača 2014 u 22:17
Početkom ove godine sam odlučila malo smanjiti svoje "hrčak-rezerve" (znate ono.....ništa se ne baca....) i krenula sam s uređivanjem hrpe sitnih stvari koje su čekale na red.
Tako je i ova limenkica od nesice došla na red i sada je ukras na mom radnom stolu:

"Nijedna osoba ne zaslužuje tvoje suze, a ona koja zaslužuje neće te nikada rasplakati"
Gabriel Jose Garcia Marquez
Na vrh
jani View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 21 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 1559
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Veljača 2014 u 22:33
Od starog etuija za naočale i malog ogledala za torbu sam si napravila komplet:





"Nijedna osoba ne zaslužuje tvoje suze, a ona koja zaslužuje neće te nikada rasplakati"
Gabriel Jose Garcia Marquez
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1234>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,641 sekundi.