Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Ostala hobistika > Razni hobi
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Jani - voli svašta raditi....
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Jani - voli svašta raditi....

 Odgovori Odgovori Stranica  123 4>
Korisnik
Poruka
jani View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 21 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 1559
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Jani - voli svašta raditi....
    Objavljeno: 31 Siječanj 2012 u 23:51

Od malih nogu stalno nešto radim....kao mala djevojčica sam počela s vezom, kasnije sam krenula s prvim štrikanim krpicama za svoje lutkice, pa sam onda počela šivati.....i tako cijeli život pronalazim nešto novo i učim!

Imam već galeriju u decoupage stranicama, ali otvaram ovu galeriju da pokažem što sam još u zadnje vrijeme počela raditi: kuglice i srčeka oblačim u tkanine, vrpce i sl....
 
 
..gledano sa strane:
 
 
Jedno srce rađeno s kombinacijom svile i čipke:
 
 
Jedno malo za koje sam heklala ovu crnu "čupavu" vrpcu:
 
 
I opet jedno crveno - pravo "valentinovsko"..
 
 
Malo romantike....
 
 
 
 
 
Malo nešto u drugim tonovima....
 
 
...pogled na isto srce samo s druge strane:
 
 
I još jedna zajednička:
 
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
jani View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 21 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 1559
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Veljača 2012 u 00:49

Pred Božić sam radila kuglice za bor:

 
 
 
 
 
Na vrh
jani View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 21 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 1559
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Veljača 2012 u 00:50
Za sada bi bilo dosta....da vas ne pretrpam slikama.....Wink
Na vrh
mandevila View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 341
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mandevila Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Veljača 2012 u 07:57
jani skidam kapu ,to je tak krasno,pedantno s ukusom-ostala sam bez teksta
smile112
Na vrh
maris40 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 21 Studeni 2011
Status: Offline
Bodovi: 3958
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maris40 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Veljača 2012 u 08:02
Prekrasno Jani,za ovo treba imati spretne prstiće. smile141
Na vrh
Cvijetomanijak View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar
*moderator - povrća

Pridružen: 31 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 496
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Cvijetomanijak Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Veljača 2012 u 08:38
Predivno je ovo ,a jesu li to kuglice i srceka od stiropora? i ja sam za bozic radila kuglice svoje,al nikak se nisam mogla dosjetit kako tkaninu zakacit u stiropor,pa sam ih vise s gliterom mazala.Tongue
Na vrh
jani View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 21 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 1559
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Veljača 2012 u 10:00
Curke - hvala vam lijepaWink Uistinu treba imati strpljenja i mirnu ruku, ali mene to veseliHeart
Cvijetomanijak - je, to su stiropor oblici.....išla sam na radionicu i naučila način izrade..
Na vrh
bina View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 09 Lipanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 164
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Ožujak 2012 u 16:15
prekrasno je , toliko sam se oduševila , svaka čast na ovim radovima
Uz cvijeće i život je ljepši
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Ožujak 2012 u 18:59
jako lijepoClap
Na vrh
jani View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 21 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 1559
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Ožujak 2012 u 13:49
Hvala vam drage moje!
 
Evo sada nešto slikica mojih ovogodišnjih jajčeka! Na prvoj su i dva rađena decoupage tehnikom, ostala su sva rađena u tehnici tkanina i vrpčica....
 
 
Za ovo sam jaje potrošila najviše vremena.....osim što ima puno malih površina koje je trebalo obući u tkaninu završno sam radila s dvije vrste vrpca i trebalo mi je uistinu puuuno strpljenja da ga završim kako treba. No, na kraju sam bila zadovoljna učinjenim:
 
 
 
Opet jedna skupna fotografija:
 
 
Crveno-bijela varijanta:
 
 
Roza-bijela varijanta:
 
 
Plavo-tirkizno jaje:
 
 
Jedna nježna izvedba u svijetlim tonovima bež boje:
 
 
Još jedna zajednička slika - slikana iz drugog kuta....
 
Na vrh
ElzaBuba View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 19 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 576
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ElzaBuba Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Ožujak 2012 u 18:57
Jani, ja ću past na g...cu!!
Pa ti si ženo tako svestrana, sve što dirneš pozlati se.
čestitke na strpljenju, izvedbi, a najviše na umjetničkom dojmu ( evo mene kao Milka Babović)
Na vrh
jani View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 21 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 1559
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Ožujak 2012 u 19:36
Hvala ti draga moja E.Buba! Tako lijepe riječi zaslužuju da si izabereš jedno od ovih na slikama.....samo reci koje ti se najviše sviđa i tvoje je draga mojasmile79
Na vrh
tanja-66 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 589
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tanja-66 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Ožujak 2012 u 20:31
Prekrasna jaja, Jani svaka čast
Na vrh
TaraBraun View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 05 Prosinac 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 844
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TaraBraun Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Ožujak 2012 u 10:46
Jani, sve je prekrasnosmile55.
Što je sreća? Znati što se hoće i to strastveno željeti.
Na vrh
Okić View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 09 Ožujak 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 796
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Okić Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Ožujak 2012 u 13:00
Jani moja, jaja su ti predivna. Za mene je ova izvedba znanstvena fantastika. Svaka čast umjetnice. smile58
Na vrh
nada-m View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1087
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nada-m Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Ožujak 2012 u 23:03
Potpisujem sve što su rekle predhodnice, a ako me pitaš da izdvojim jednu pisanicu iz mnoštva odličnih, to bi bila tirkizno plava.
Na vrh
jani View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 21 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 1559
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Ožujak 2012 u 21:08
Tanja, Tara, Okić, Nado - curke hvala najljepša što ste malo zavirile i ovdje. Drago mi je da vam se sviđaju jajčekaHug
Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Ožujak 2012 u 17:16

Sve ti je super pogotovo zadnja dorada.Još se nisam okušala u tome.Djeluje mi pipavo i komplicirano.Malo imam alergiju na krpice jer sam ih u jednom razdoblju života morala trpiti.

Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
natalija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Prosinac 2007
Lokacija: zadar
Status: Offline
Bodovi: 5452
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje natalija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Ožujak 2012 u 18:19
prekrasno, jedna od najljepšiš stvari koje sam vidjela u zadnje vrijeme
bravo jani, zlatne ruke imaš
Na vrh
stefica.n View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 09 Ožujak 2012
Lokacija: Sl.Brod
Status: Offline
Bodovi: 1443
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stefica.n Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Ožujak 2012 u 18:04
ovo je prekrasno,svi rucni radovi,svaka cast na strpljenju i mirnoj ruci
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  123 4>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,250 sekundi.