Početna stranica Početna stranica > Cvijeće - Forum o cvijeću > Rezano cvijeće i aranžiranje
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Aranzmani za moju dusu
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Aranzmani za moju dusu

 Odgovori Odgovori Stranica  <1234 14>
Korisnik
Poruka
anabistrica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
4. Najljepši vrt - prijatelj životinja

Pridružen: 09 Studeni 2011
Lokacija: Marija Bistrica
Status: Offline
Bodovi: 4011
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anabistrica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Veljača 2012 u 19:52
Razveselile ste me svojim komentarima pa ću staviti i zimske aranžmane
 
Adventski
 
Lepe ti je Zagorje zelene
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
anabistrica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
4. Najljepši vrt - prijatelj životinja

Pridružen: 09 Studeni 2011
Lokacija: Marija Bistrica
Status: Offline
Bodovi: 4011
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anabistrica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Veljača 2012 u 19:55
božižno-novogodišnji
 
 
 
Lepe ti je Zagorje zelene
Na vrh
anabistrica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
4. Najljepši vrt - prijatelj životinja

Pridružen: 09 Studeni 2011
Lokacija: Marija Bistrica
Status: Offline
Bodovi: 4011
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anabistrica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Veljača 2012 u 19:57
i tri vjenčića
 
 
Lepe ti je Zagorje zelene
Na vrh
Nina22 View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 20 Veljača 2012
Status: Offline
Bodovi: 215
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Nina22 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Veljača 2012 u 20:04
Prekrasni su.Ako dobiješ inspiraciju za Uskrs javi nam.
Na vrh
blue sky View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje blue sky Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Veljača 2012 u 20:13
prekrasni su ti nastavi tako dalje doći ćemo vidjeti a nešto i prepisati
Na vrh
maris40 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 21 Studeni 2011
Status: Offline
Bodovi: 3958
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maris40 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Veljača 2012 u 20:22
smile227Prekrasni aranžmani Anabistrica,a najljepši mi je s licitarskim srčekima.smile141
Na vrh
anabistrica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
4. Najljepši vrt - prijatelj životinja

Pridružen: 09 Studeni 2011
Lokacija: Marija Bistrica
Status: Offline
Bodovi: 4011
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anabistrica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Veljača 2012 u 20:23
Imam par slika od prije
 
 
 
 
Lepe ti je Zagorje zelene
Na vrh
natalija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Prosinac 2007
Lokacija: zadar
Status: Offline
Bodovi: 5452
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje natalija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Veljača 2012 u 21:10
ana bistrica oduševljena sam smile94
svaki je lijep za sebe, na svoj način, kao da svaki ima svoju priču
predivni su, jedva čekam da te opet ponese
Na vrh
anabistrica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
4. Najljepši vrt - prijatelj životinja

Pridružen: 09 Studeni 2011
Lokacija: Marija Bistrica
Status: Offline
Bodovi: 4011
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anabistrica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Ožujak 2012 u 23:59
Jučer sam napravila jedan bez cvijeća
 
tu se vide detalji
 
a danas sam ga prepravila, umetnula sam male cvjetiće
Lepe ti je Zagorje zelene
Na vrh
Ksan View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 29 Siječanj 2012
Lokacija: Baranja
Status: Offline
Bodovi: 1303
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Ksan Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Ožujak 2012 u 02:28
Prekrasno, jako mi se sviđa. Žena ima ideja svaka čast smile211
Na vrh
Perla View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
DONATOR

Pridružen: 22 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1296
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Perla Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Ožujak 2012 u 04:23
Jako mi se sviđaju tvoji aranžmani!
Jednako su zanimljivi i lijepi oni rustikalni i oni jednostavni, odmjereni, minimalistički.
Primjetila sam da aranžmane u plitke posude slažeš u ''češljeve - ježeve''. Zanima me gdje si ih uspjela kupiti? Već duže vrijeme ih tražim, ali ih ne mogu naći.
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Ožujak 2012 u 10:14
do danas nisam primijetila ovu stranicu...aranžmani su prekrasni, svi do jednoga, svaki na svoj način...ne mogu se sjetiti s kim, ali s nekim sam pričala da osjećam umjetničku dušu u tebi...ovdje se to i potvrdilo...aranžmani su umjereni i elegantni, nisu kičasti,  ali moraš priznati da imaš sreću što živiš u našem lijepom Zagorju, koje ti daje obilje ideja i plodova za njih.
Bravo majstoriceClapClapClap
...ja volim brege zelene, na njima kleti drvene, ja volim Zagorje moje, najlepše na svijetu...

zagreb
Na vrh
anabistrica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
4. Najljepši vrt - prijatelj životinja

Pridružen: 09 Studeni 2011
Lokacija: Marija Bistrica
Status: Offline
Bodovi: 4011
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anabistrica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Ožujak 2012 u 18:55
Sara, Perla, Ksan, razveselile ste me svojim komentarima, jer aranžiranje je moja velika radost. Volim ja cvijeće u vrtu, ali volim ga i u vazi. Zato i imam dosta pribora za to, pa i ježeva s kojima me je prijateljica snabdjela. Original su iz Japana. Perla, mogu je pitati ako ima koji za prodat i po kojoj cijeni, pa ti javim na pp. Problem je jedino kaj je to prilično teško za slanje poštom.
Lepe ti je Zagorje zelene
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Ožujak 2012 u 19:03
Svi su krasni smile71
Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Ožujak 2012 u 22:40
Svi uradci su ti fenomenalni ali oduševila me posljednja ikebana!!  Tako jednostavna ali jako oridinalna!!  Prekrasno!!  Za takve stvari treba imati oko i inspiraciju, a ti to jednostavno imaš!!
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
anabistrica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
4. Najljepši vrt - prijatelj životinja

Pridružen: 09 Studeni 2011
Lokacija: Marija Bistrica
Status: Offline
Bodovi: 4011
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anabistrica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Ožujak 2012 u 22:52
... i materijala, a toga uvijek nađem otkad ne živim u gradu Wink
Neki dan sam morala odrezati jedno crnogorično drvce pa sam se malo poigrala s njegovim grančicama i na taj način prenijela njegovu ljepotu u kuću.
Lepe ti je Zagorje zelene
Na vrh
anabistrica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
4. Najljepši vrt - prijatelj životinja

Pridružen: 09 Studeni 2011
Lokacija: Marija Bistrica
Status: Offline
Bodovi: 4011
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anabistrica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Ožujak 2012 u 23:00
[QUOTE=Lantana]Krasni aranžmani, a toliko jednostavni. Clap Imaš stila!
Ova instalacija mi se jako sviđa, da li je ovo drvo breza, kod nas ih nema, a meni su takol lijepe.

Lantana, nije to breza nego trešnja premazana vapnom. Trešnja se srušila pa kad su je pilili molila sam par šnitica. Tak je nastala i ova vrlo jednostavna instalacija.
Lepe ti je Zagorje zelene
Na vrh
lucy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 02 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2541
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lucy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Ožujak 2012 u 23:35
Slučajno sam naletjela na ovu temu. Sad samo da zapamtim kako ću je drugi put naći.
Svaki je aranžman za pohvalu, meni se osobno jako sviđa vjenčić od pruća ovješen na ormar. Ustvari sviđa mi se kao cjelina, ormar, pletene boce, vjenčić. Prekrasno, kao da gledam neki katalog o retro stilu uređenja. I jako mi se sviđa kako si ukrasila bijelu policu (komodu?). Djeluje decentno, pročišćeno. Jako lijepo.
Sutra je novi dan.
Na vrh
Mira K View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 16 Rujan 2009
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 5574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira K Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Ožujak 2012 u 11:24
I ja sada naletila na ovu temu i baš mi je drago da sam vidjela krasno djelo tvojih ruku ClapClapClap
Rijeka

Na vrh
lorica10 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 21 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 740
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lorica10 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Ožujak 2012 u 11:54
jako dekorativno Wink
Ruka koja daje uvijek je iznad one koja prima.

Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1234 14>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,188 sekundi.