Početna stranica Početna stranica > Cvijeće - Forum o cvijeću > Rezano cvijeće i aranžiranje
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Aranzmani za moju dusu
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Aranzmani za moju dusu

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 45678 14>
Korisnik
Poruka
anabistrica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
4. Najljepši vrt - prijatelj životinja

Pridružen: 09 Studeni 2011
Lokacija: Marija Bistrica
Status: Offline
Bodovi: 4011
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anabistrica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Siječanj 2013 u 22:19
Drago mi je da vam se sviđaju bor i aranžmani jer ih radim s velikim veseljem. Ali, jednu stvar moram priznati, ideje pronalazim uglavnom po dućanima i izlozima.
Lepe ti je Zagorje zelene
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Siječanj 2013 u 15:06
jako mi se sviđaju tvoji aranžmani posebno onaj na zidu od bambusa
Na vrh
anabistrica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
4. Najljepši vrt - prijatelj životinja

Pridružen: 09 Studeni 2011
Lokacija: Marija Bistrica
Status: Offline
Bodovi: 4011
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anabistrica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Siječanj 2013 u 22:20
Mari Hug
Lepe ti je Zagorje zelene
Na vrh
Ksan View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 29 Siječanj 2012
Lokacija: Baranja
Status: Offline
Bodovi: 1303
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Ksan Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Siječanj 2013 u 00:01
Bor i aranžman od bambusa zaista je nešto prekrasno, svaka čast na ideji. Tvoj sam obožavatelj i dalje smile58
''Nema ljepše nade od one što je nikla iz tuge i nema ljepših snova od onih što ih rađa bol.'' - IVAN CANKAR
Na vrh
anabistrica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
4. Najljepši vrt - prijatelj životinja

Pridružen: 09 Studeni 2011
Lokacija: Marija Bistrica
Status: Offline
Bodovi: 4011
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anabistrica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Siječanj 2013 u 21:37
Hvala Ksan, evo i vjenčića koje sam napravila za na vrata
 
Lepe ti je Zagorje zelene
Na vrh
anabistrica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
4. Najljepši vrt - prijatelj životinja

Pridružen: 09 Studeni 2011
Lokacija: Marija Bistrica
Status: Offline
Bodovi: 4011
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anabistrica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Siječanj 2013 u 21:39
A ovaj je borek u posudi za vodu za na radijator, smješten na stol na verandi
Lepe ti je Zagorje zelene
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Siječanj 2013 u 21:42
Prava si kreativka.
Ovaj borić u posudi za radijator - odličan
Na vrh
anabistrica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
4. Najljepši vrt - prijatelj životinja

Pridružen: 09 Studeni 2011
Lokacija: Marija Bistrica
Status: Offline
Bodovi: 4011
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anabistrica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Siječanj 2013 u 22:18
Hvala Moon smile78
Lepe ti je Zagorje zelene
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Siječanj 2013 u 07:37
...jako zgodno...bravo AnaClap...
...ja volim brege zelene, na njima kleti drvene, ja volim Zagorje moje, najlepše na svijetu...

zagreb
Na vrh
vila2 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 27 Travanj 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 904
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vila2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Siječanj 2013 u 15:24
Anabistrica, redom prekrasni aranžmani! Jako mi se sviđa! Clap
Na vrh
anabistrica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
4. Najljepši vrt - prijatelj životinja

Pridružen: 09 Studeni 2011
Lokacija: Marija Bistrica
Status: Offline
Bodovi: 4011
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anabistrica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Siječanj 2013 u 23:50
Hvala Sara, hvala Vila2 smile78 smile78
Lepe ti je Zagorje zelene
Na vrh
Fiki View Drop Down
Trajnica
Trajnica


Pridružen: 11 Prosinac 2011
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 2792
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fiki Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Siječanj 2013 u 23:56
Svaka čast ana,stvarno sve dobro iskoristiš!!!oVO je predobro,svaka čast na uloženom trudu,vjeruj isplatilo se
Na vrh
Cimicifuga View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt 2017

Pridružen: 11 Studeni 2009
Lokacija: Velika Gorica
Status: Offline
Bodovi: 5167
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Cimicifuga Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Siječanj 2013 u 17:49
Izuzetno uživam doći na ovu tvoju temu i pogledati što si novoga napravila.
I kod mene postoji poriv da nešto posložim, ukrasim, aranžiram... Sjećam se proteklih (više) desetljeća, kada adventski vjenčići još nisu došli u ove krajeve kao simbol i ukras stola i vrata za vrijeme adventa (došašća) i Božića - u to vrijeme sam čak iz Njemačke nabavljala pribor i sakupljala razne materijale za ukrašavanje i pravljenje vjenčića. Točno se sjećam i prvih vjenčića od bijelih vrbovih šiba (bez ukrasa) koji su se pojavili na Kvatriću u jednom cvjetnom kiosku.
Moje generacije će se sjetiti i niskih keramičkih posuda za slaganje ikebane (sa umetkom koji ima rupice ili metalnim ježom). To mi je bila jedno vrijeme opsesija...
Puno toga što se danas kao normalno nalazi u trgovinama, u šezdesetim i sedamdesetim godinama kod nas nije bilo nigdje za kupiti. Stoga sam svugdje gdje sam putovala kao hrčak tražila i sakupljala razne materijale koji bi mogli poslužiti u stvaranju raznih aranžmana. Tako i danas imam čitave zbirke vazica, raznih dodataka za aranžmane za Uskrs, Božić, Valentinovo, za proljeće, jesen,  zimu... imam hrpu vrećica u kojima su pohranjene razne vrste kamenčića, pužića, školjkica... A trakica i mašnica imam toliko da bih mogla otvoriti manji dućančić...

Osjećam da i ti imaš isti poriv i da sigurno uživaš u onome što napraviš. A zaista ima puno toga što ukazuje na tvoj ukus i umijeće kombiniranja raznih materijala...
Na vrh
Fiki View Drop Down
Trajnica
Trajnica


Pridružen: 11 Prosinac 2011
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 2792
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fiki Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Siječanj 2013 u 19:28
I ja se bavim aranžiranjem..obožavam nekaj uljepšati,..npr. biljke-Kao kaktuse--stavim školjkice...svakakvih materijala..pa izgleda kao da je na prirodnom staništu-što i želim!
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Siječanj 2013 u 14:35
Uvijek rado zavirim u ovu tvoju temu jer znam da će me svaka nova sličica oduševiti. Ovaj put najviše me oduševio bor od bambusa, svaka čast na ideji i izvedbi. Sviđa mi se jako i mali borić - šiška (šiška je češer) Clap
život je more
Na vrh
anabistrica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
4. Najljepši vrt - prijatelj životinja

Pridružen: 09 Studeni 2011
Lokacija: Marija Bistrica
Status: Offline
Bodovi: 4011
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anabistrica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Siječanj 2013 u 23:20
Cimi, Lantana, razveselila me je vaša posjeta.
Cimi, vratila si me u davne dane kad smo se mučili s pronalaženjem vaza, držača za cvijeće, dodatnih materijala. Sve su vaze bile istog oblika, dolje uske, gore široke. Sjećam se tih rupica u koje je bilo nemoguće složiti cvijeće tak da stoji kak treba. A trakice su i moja opsesija tak da možemo zajedno otvoriti dućan LOL.
Lantana, znam ti ja šta je šiška Wink, ova je od pinije. A bor od bambusa sam zamotala u najlon pa ću ga čuvati za iduću godinu. Ako bambus ne bude lijep jer nije sazrio, obojat ću ga u bijelo.
Lepe ti je Zagorje zelene
Na vrh
Glikica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 6512
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Glikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Veljača 2013 u 23:11
Ana, aranžmani su ti krasni i originalni. Duševni čak !
Ali.....imam savjet za tebe, ako dozvoliš: baci te bambuse i taj bor, isjeckaj ga u kompost, uvjerena sam da ćeš iduće godine smisliti nešto još ljepše.
Neki stari mudraci su rekli ovako: kad napraviš nešto što je savršeno, baci to i napravi bolje!

...i kad poželiš se ravnice, dođi u Vinkovce...
Na vrh
natalija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Prosinac 2007
Lokacija: zadar
Status: Offline
Bodovi: 5452
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje natalija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Veljača 2013 u 06:10
ana koju ti imaš maštu i inspiraciju - prelijepo smile71
ne znam uopće što da izdvojim kad mi se sve sviđa
Na vrh
anabistrica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
4. Najljepši vrt - prijatelj životinja

Pridružen: 09 Studeni 2011
Lokacija: Marija Bistrica
Status: Offline
Bodovi: 4011
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anabistrica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Veljača 2013 u 19:55
Glikice, napravit ću ja za sebe novi bor ili aranžman iduće godine, a ovaj čuvam za sina. Njemu se sviđa, a bit će kao novi kad ga pofarbam u bijelo.
Natalija, hvala. Volim se igrati (još uvijek i nadam se uvijek)
Lepe ti je Zagorje zelene
Na vrh
anabistrica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
4. Najljepši vrt - prijatelj životinja

Pridružen: 09 Studeni 2011
Lokacija: Marija Bistrica
Status: Offline
Bodovi: 4011
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anabistrica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Svibanj 2013 u 23:47
Neki sam dan iskoristila sezonu cvatnje đurđica za aranžiranje poklona
Lepe ti je Zagorje zelene
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 45678 14>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,187 sekundi.