Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Bolesti biljaka
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - bijele nakupine na kalanhoji
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


bijele nakupine na kalanhoji

 Odgovori Odgovori Stranica  <12
Korisnik
Poruka
vida7hr View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 26 Siječanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 103
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vida7hr Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Travanj 2009 u 12:12
a jel mislis da bi ta mjesavina naskodila biljci ako je zalijem? sve sam biljke presadila, neke sad, neke lani., osim tog jednog povelikog kaktusa, ali i to budem koji dan.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
mirna View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 07 Svibanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 231
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mirna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Lipanj 2009 u 21:03
Vidim da je diskusija malo zamrla. Je li itko od vas probao nešto od th recepata i kako je prošlo! Meni su se pojavile vunaste uši na puzajućem jasminu i ne znam kako da ih se riješim.
Lijepo molim bilo koga da se javi sa svojim iskustvom.
Na vrh
vida7hr View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 26 Siječanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 103
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vida7hr Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Lipanj 2009 u 22:46
hej, ja sam nakon duzemjesecne bitke s tim usima konacno izasla kao pobjednik :)) koristila sam samo prirodne pripravke (dalmatinski buhac, cak sam spremala koprivu itd) jer imam malu curicu i, istina, potrosila sam par boca, ali nema ih vise. sad stalno prtaim cvijece i jos pokoju nadjem na crasuli, jedno vrijeme su mi cak napae gardeniju, ali nema vise nicega. jedino sto sam morala baciti jedan ogroman kaktus kojeg sam imala vise desetaka godina, ali nije mu bilo spasa:( i misim da je od njega sve pocelo. nolina i crasula su sad super, pa i gardenija, ali jos uvijek povremeno pospricam. citala sam da to zarazeno cvijece treba cesce zalijevati jer da to nepogoduje usima. eto, nadam se da sam pomogla... ako bude kakvih jos pitanja, voljna sam pomoci. veliki pozdrav!
...sreca prati hrabre...
Na vrh
mirna View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 07 Svibanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 231
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mirna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Lipanj 2009 u 10:38
Vida 7hr, puno hvala na odgovoru.
Gdje da nabavim dalmatinski buhač i što misliš kada kažeš da si potrošila nekoliko boca? Jesi li to nabavljala u apoteci ili si sama radila pripravke pa spremala u boce?
 
Na vrh
vida7hr View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 26 Siječanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 103
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vida7hr Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Lipanj 2009 u 17:44
sve te pripravke sam nabavljala u vrtnim centrima, oni su ja mislim u pakiranju od 500ml i takvih kupljenih boca sam potrosila nekoliko, uz jos one moje pripravke od koprive i cigareta.
...sreca prati hrabre...
Na vrh
vida7hr View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 26 Siječanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 103
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vida7hr Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Lipanj 2009 u 17:45
i da, u pocetku sam to kupovala u jednom centru po 65kn/boci, a onda sam skuzila da su svugdje okolo po 25 kn :(((((((
...sreca prati hrabre...
Na vrh
mirna View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 07 Svibanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 231
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mirna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Lipanj 2009 u 20:27
Ah, da! Nekako mi je ta priča s cijenama poznata.
 
Hvala na savjetima. Probati ću nabaviti buhač i javim se kroz neko vrijeme.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <12
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,531 sekundi.