Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Pozdrav od Bobyce!!
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Pozdrav od Bobyce!!

 Odgovori Odgovori Stranica  <1234 6>
Korisnik
Poruka
Bobyca View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2012
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 63
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Bobyca Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Ožujak 2012 u 13:11
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Bobyca View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2012
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 63
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Bobyca Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Ožujak 2012 u 13:12
Na vrh
Bobyca View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2012
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 63
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Bobyca Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Ožujak 2012 u 13:13
Na vrh
Bobyca View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2012
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 63
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Bobyca Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Ožujak 2012 u 13:13
Na vrh
Bobyca View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2012
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 63
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Bobyca Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Ožujak 2012 u 13:14
Na vrh
Bobyca View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2012
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 63
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Bobyca Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Ožujak 2012 u 13:14
Na vrh
Bobyca View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2012
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 63
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Bobyca Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Ožujak 2012 u 13:14
Na vrh
morema View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 249
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje morema Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Ožujak 2012 u 13:25
Kao prvo dobro nam došla i jako se dugo družila sa nama . Budući da radiš tek dva mjeseca radovi su ti jako uredni i lijepi. Samo nastavi tako.
Na vrh
TaraBraun View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 05 Prosinac 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 844
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TaraBraun Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Ožujak 2012 u 14:25
Jako mi se sviđa ona boja na boci sa anđelom(Rafaelom), kakva je to mješavina, tj. koje boje.
Što je sreća? Znati što se hoće i to strastveno željeti.
Na vrh
Mima35 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 27 Listopad 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1485
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mima35 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Ožujak 2012 u 18:16
Jako su mi se svidjeli tvoji radovi. Posebno mi se svidjela ona sedefasta boca s čudnovatim cvijećem (na drugoj slici u sredini).
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Ožujak 2012 u 19:06
Dobrodošla, radovi su jako lijepi
Na vrh
tifany View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 27 Ožujak 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tifany Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Ožujak 2012 u 19:09
sve pet,a posebno ovaj zadnji tanjurSmile
Na vrh
mumica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 02 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 897
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mumica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Ožujak 2012 u 19:26
smile141
Na vrh
Bobyca View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2012
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 63
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Bobyca Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Ožujak 2012 u 00:20
Originalno poslano od člana TaraBraun TaraBraun napisao:


Jako mi se sviđa ona boja na boci sa anđelom(Rafaelom), kakva je to mješavina, tj. koje boje.










Samo se sjećam da sam za nju koristila ljubičastu temperu i u nju dodavala malo bijele,kad se osušila sroz spužvom sam utapkala srebrnu i zlatnu akrilnu i tako mi je ispala,nažalost nikada više nisam mogla pogoditi da napravim takvu boju,sad rijetko kad bilo šta bojam kistom osim kada raspucavam nešto ostalo sve tapkam sa spužvicom i puno mi bolje ispadne,
Na vrh
klara46 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Studeni 2011
Status: Offline
Bodovi: 772
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje klara46 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Ožujak 2012 u 10:06


bobyca,
radovi ti ne djeluju nimalo početnički...

Clap   Thumbs%20Up    Clap


učiniti dobro, a zatim otići bez buke...
Na vrh
bina View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 09 Lipanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 164
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Ožujak 2012 u 15:49
prekrasni su svi radovi, flaše su mi iznimne
Uz cvijeće i život je ljepši
Na vrh
TaraBraun View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 05 Prosinac 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 844
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TaraBraun Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Ožujak 2012 u 17:54
Hvala Bobyca na odgovoru.
Probat ću smućkati takvu boju. U zadnje vrijeme i ja sve više radim sa spužvicom i zadovoljnija sam kako boja ispadne.
Što je sreća? Znati što se hoće i to strastveno željeti.
Na vrh
Bobyca View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2012
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 63
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Bobyca Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Ožujak 2012 u 12:06
Na vrh
Bobyca View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2012
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 63
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Bobyca Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Ožujak 2012 u 12:06
Na vrh
Bobyca View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2012
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 63
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Bobyca Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Ožujak 2012 u 12:07
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1234 6>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,375 sekundi.