Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt > Moj povrtnjak
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moj mali skromni vrt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moj mali skromni vrt

 Odgovori Odgovori Stranica  <12345>
Korisnik
Poruka
Olja View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 13 Siječanj 2011
Lokacija: Yugoslavia
Status: Offline
Bodovi: 842
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Olja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Ožujak 2012 u 21:58
smile113
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Belina View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 26 Siječanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3901
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Belina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Ožujak 2012 u 07:40
[QUOTE=mali_vrtlar] [/QUOTE] Dobro nam došao Mali vrtlar,vrijedan si,naučiti ćemo mi od tebe punoClap
"Mića rožica" sa otoka Krka - Omišalj
Na vrh
zribal View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 29 Listopad 2011
Lokacija: tu blizu Vas
Status: Offline
Bodovi: 822
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zribal Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Ožujak 2012 u 22:51
Mali vrtlar ti imaš dobre učitelje, čini se meni da ćeš ti brzo u velike vrtlare i ja ti to iskreno želim.
Tko ne voli cvita ne voli ni svita.
Na vrh
maris40 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 21 Studeni 2011
Status: Offline
Bodovi: 3958
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maris40 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Ožujak 2012 u 22:57
Prekrasan vrt.Klijalište je bogato,još kad se sve lijepo razraste,bit će plodova.
Na vrh
mali_vrtlar View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 11 Ožujak 2012
Status: Offline
Bodovi: 108
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali_vrtlar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Travanj 2012 u 14:50
Hvala svima na posjeti, radovi su u tijeku, pripreme u vrtlu za pome, tikvice, krastavce, paprike, balancane, njam njam, jedva cekam sve to da krene radjati plodove, evo da Vam pokazem kako kod mene napreduje rasadnik ljetnih radosti Tongue

paprike su jos uvik sa kotiledonima, dan dva ih razdvaja od pravih listova




posijao sam 5 vrsta rajcica, imam Marmande, Heinz, Chery, Šljivarice i nama svima poznat i jako drag St Piere :)))














tikvice su najnaprednije u mom malenom zelenom raju i njima se veselim jako puno jer ih volimo svi u kuci :)))






u mom malenom vrtu se nalaze i jagode, sezonske, malene su ali slatke ko med ,,, cvitaju tako da bi ih uskoro i moglo biti






kupus sam posijao svoj rsad takodjer koji cu posaditi izmedju poma, kazu da onda lipo napreduje, ja prvi put probajem




grasak lipo napreduje Tongue






krompir je izvirio jedan iz zemljem, nadam se ostalima uskoro smile148





krastavci idu sporije ali sigurno i zdravo Embarrassed












zivot je lip, ako ga zivite u prirodi i sa zivotinjama
Na vrh
anabistrica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
4. Najljepši vrt - prijatelj životinja

Pridružen: 09 Studeni 2011
Lokacija: Marija Bistrica
Status: Offline
Bodovi: 4011
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anabistrica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Travanj 2012 u 00:36
Još jednom sam svratila u tvoj vrt da vidim taj nered. A kad tamo, nereda niotkuda. Ne znam o čem pričaš. A za presadnice sam ti zavidna. Ja sam isto dosta toga posijala ali nemam dosta svjetla za njih u kući pa su se izdužili. Neke spašavam, a neke sam morala baciti na kompost. Nešto ću morat smisliti za iduću sezonu sijanja.
Lepe ti je Zagorje zelene
Na vrh
Cvijetomanijak View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar
*moderator - povrća

Pridružen: 31 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 496
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Cvijetomanijak Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Travanj 2012 u 10:08
Bas kao sto kaze Anabistrica i ja sam ti zavidna za presadnice,paradajz ove godine ne mrda ...2 lista i to je to ...al graska sto imas jaooo...Daje meni jedna njiva da ga toliko posijem.
Velika gorica
Na vrh
mali_vrtlar View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 11 Ožujak 2012
Status: Offline
Bodovi: 108
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali_vrtlar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Travanj 2012 u 16:13
anabistrica cekaj ti nek ja pokazem ono sta skrivan cilo vrime Tongue nije sve prikazano ni onako kako se cini po slikama, rasadnik sam napravio od dvije spojene police koje imas kupiti u svakom vecem centru, kao police za trgovinu i dodju ti oko 100-tinjak kuna /kom i njih mozes staviti negdje vanka u zaklonici i na juznoj strani  , pa sam ih oblozio sa najlonom prozirnim i tako sam ove godine podigao rasad , cvjetomanijak grasak ne znam jel imam 10-ak redova, iako slikovno izgleda kao neka njiva Tongue
zivot je lip, ako ga zivite u prirodi i sa zivotinjama
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Travanj 2012 u 16:53

krasno je pratiti razvoj biljaka u tvom vrtu

Na vrh
bina View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 09 Lipanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 164
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Travanj 2012 u 13:04
prekrasno je .... oduševljena sam razvojem i što mogu pratiti nastanak jednog povrtnjaka, time više što si muškarac a još i mlad, svkak ti čast
Uz cvijeće i život je ljepši
Na vrh
Lovro View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2010
Lokacija: Varaždin
Status: Offline
Bodovi: 4174
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lovro Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Travanj 2012 u 13:31
...i meni se učinilo ko polje graška..
....LOL...išla sam na gugl tražiti kaj su balancane!!!!EmbarrassedTongueBig%20smile
Varaždin, stari moj grad!
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Travanj 2012 u 13:44
Bravo Mali vrtlar. Bit će povrća svih mogućih vrsta.
Lošinj

Ne bojim se juga, ne bojim se bure, ne bojim se neba, dubine ni dna
Podivljali valovi me uzalud jure, na krilima vjetra poletjet ću ja...
Na vrh
gospina trava View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 5954
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gospina trava Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Travanj 2012 u 17:35
Mali Vrtlaru palac gore .Pravi si!
Na vrh
mali_vrtlar View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 11 Ožujak 2012
Status: Offline
Bodovi: 108
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali_vrtlar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Travanj 2012 u 11:28
Hvala svima na javljanju i pohvalama, evo nekoliko slikica od danas, sta se vrta tice radovi su stali, zovu velike kise, pa necu moci obavljati nista u vrtu, ali zato sam navalio gnjaviti rasad smile161
Kupus lipo napreduje, pa ocekujem da ce nakon svih tih kisa koje najavljuju u zemlju, za tikve sam siguran da hoce jer sam to trebao obaviti vec, al eto nadam se da ce izdrzati u rasadu jos neko vrijeme, jer bi mogle poceti cvitati ubrzo ...

evo mog kupusa ...










... na dalje pomice su dosegle nekih 10-ak cm, jos toliko i one su spremne za svoju gredicu Tongue







... kao sto sam i rekao pa da vidite tikvice su nestrpljive za sadnju u gedicu , a ni meni nije sve jedno da se guraju u rasadniku smile148


... a ovako izgleda teren u kojem ja boravim i u koji ce sav ovaj rasad da se nastani, da napomenem kako su poceli krompiri da izlaze iz zemlje, grasak lipo napreduje, a nikle su mi i blitva i salata i rikula .....



.... i za kraj da pokazem dvije slikice gdje sam ovih dana setao i brao sparoge .... priroda i nista drugo oko mene, raj na zemlji ....





toliko od mene za sada, a sada iden malo da vidim kako kod Vas napreduje zeleno drustvo Tongue ... ETO MEEEEE :)


zivot je lip, ako ga zivite u prirodi i sa zivotinjama
Na vrh
enrikova nona View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 6269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje enrikova nona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Travanj 2012 u 11:55
smile141za tvoje povrće super ti se drži , navratim ja redovno Thumbs%20Up
<ako nekom das ribu nahranit ces ga jednom, ako ga naucis loviti ribu nahranit ces ga zauvijek> narodna
Na vrh
mali_vrtlar View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 11 Ožujak 2012
Status: Offline
Bodovi: 108
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali_vrtlar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Travanj 2012 u 12:07
.... hehehe hvala ti na posjetama, jedva da sam spasio neke stvari od ove bure sta je poharala dalmacijom, ali cvrsta ruka zeljezo kuje, u ovom slucaju njeznu ruku biljka prepoznaje, tako su i ove moje podigle svoje malene glavice i krenule u daljnji rast ... koliko sam bio u šoku nisam ni poslikao sta se sve desilo, tako da idemo dalje Tongue
zivot je lip, ako ga zivite u prirodi i sa zivotinjama
Na vrh
Sanja123 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 11 Ožujak 2011
Lokacija: Osijek
Status: Offline
Bodovi: 2021
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Sanja123 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Travanj 2012 u 12:51
Evo i mene malo kod tebe. Vrt ti uopće ne izgleda kao početnički, sve je lijepo, rasada zdrava, krasna, ima je dosta za jedno pet vrtova. Nadam se da će biti još slikica da se divimo i nagledamo.






U jednom malom dijelu svijeta ja sam najvažniji čovjek.Bog me je postavio ondje,dodijelio mi posebno mjesto s posebnom zadaćom.On čini sve da u tom svijetu budem sretan-a ponekad mi pomaže cvijećem.
Na vrh
mali_vrtlar View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 11 Ožujak 2012
Status: Offline
Bodovi: 108
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali_vrtlar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Travanj 2012 u 15:45
hoce Sanja123, ako Bog da bi ce svega ove godine, moja prva vrtlarska godina, pa kako bude, nisam bas sa zemljom zadovoljan, jer je glinasta dosta, pa me malo to smeta, al redovito ja nju razrahlim pa na taj nacin i raste nesto, inace brzo se sabije, pa biljke imaju tezak dotok zraka i vode, zato sam ja tu da im olaksam brzi napredak Tongue
zivot je lip, ako ga zivite u prirodi i sa zivotinjama
Na vrh
anabistrica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
4. Najljepši vrt - prijatelj životinja

Pridružen: 09 Studeni 2011
Lokacija: Marija Bistrica
Status: Offline
Bodovi: 4011
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anabistrica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Travanj 2012 u 00:58
Čuj, meni to uopće ne izgleda ko glinena zemlja. Baš naprotiv, izgleda dosta rahlo. Ajme, a rajčice već idu u zemlju kod tebe. Tu fi ih mraz ofuril za čas. Sreća da nije ništa još niknulo u vrtu, sad bi sve bilo ofureno kak je bila niska temperatura u svitanje. Klijanci su ti izvrsni. Reci, kakav ti je kupus, jel to onaj duguljasti dalamtinski? Tražim sjeme ili presadnice, ali toga tu kod nas na sjeveru nema.
Nestrpljivo čekam da vidim šta to još skrivaš cijelo vrijeme.
Lepe ti je Zagorje zelene
Na vrh
mali_vrtlar View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 11 Ožujak 2012
Status: Offline
Bodovi: 108
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali_vrtlar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Travanj 2012 u 12:43
vrsta kupusa je slava, nekako njega najvise volim,je da nije vrime da njega posijem sada, jer tesko da ce se zaglaviciti u ovo vrime, al eto nek bude manjih glavica, ja zadovoljan, zemlja je dosta teska za radit, al eto uz redovito okopavanje, oranje, malciranje uspijem nekako izvuci povrce iz nje, inace drukcije ne znam kako bi Disapprove ... evo upravo sam sada odgrnuo rasadnik ,da ga malo ovo sunca pomiluje Tongue
zivot je lip, ako ga zivite u prirodi i sa zivotinjama
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <12345>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,391 sekundi.