Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Savjeti
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Kos u vrtu?
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Kos u vrtu?

 Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
marino15 View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan


Pridružen: 17 Rujan 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 29
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje marino15 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Kos u vrtu?
    Objavljeno: 12 Ožujak 2012 u 14:15
Na jednom malenom komadicu zemlje mi rastu kadifice i neveni.sad kad su topliji dani uvijek mi dođe neki kos i počne kopat po zemlji i sve onda raskopa.strah me kad to bude niklo pa će sve uništit.zna netko kako da se rijesim tog kosa?da napravim neka strasila ili da ga upucam jer nema druge?unistit ce mi svo cvijeće kad bude počelo rastConfused
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
natalija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Prosinac 2007
Lokacija: zadar
Status: Offline
Bodovi: 5452
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje natalija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Ožujak 2012 u 07:57
marino ko prvo zabranjeno je i kažnjivo ubijati ih ,
a ko drugo kos je i vrlo korisna ptica, unatoč tome što ti sada "pravi štetu"
on će ti ove sezone uništiti puno nepoželjnika u vrtu, a da ne spominjem njegov lijepi pjev

moj savjet ti je da s nečim pokušaš zaštititi taj dio, možda prekriješ zemlju s nečim ili postaviš neke tjeralice i strašila
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Ožujak 2012 u 10:07
Još nikad nisam čula da nekome u vrtu smeta mali kos!?
Nigder lepše kak je vu Međimurju
kam se zglednem ružice mi cvetaju.
Na vrh
Lovro View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2010
Lokacija: Varaždin
Status: Offline
Bodovi: 4174
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lovro Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Ožujak 2012 u 13:47
Mi smo ih baš jučer slušali...prekrasni koncert su nam poklonili...
Poslušaj savjet od Natalije, molim te!
Varaždin, stari moj grad!
Na vrh
marino15 View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan


Pridružen: 17 Rujan 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 29
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje marino15 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Ožujak 2012 u 12:26
Sad sam isao u vrt da idem zastiti taj komadic zemlje da mi kos ne raskopa a kad dođem vidim punu zemlju mravi.sigurno kos njih jede. zna netko kako se rijesit tih mravi?ima ih miljun i svaki nosi seme od kadifice?kako da ih se rijesem svo sjeme ce mi uzet?Cry 
Na vrh
natalija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Prosinac 2007
Lokacija: zadar
Status: Offline
Bodovi: 5452
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje natalija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Ožujak 2012 u 08:35
jučer sam vidjela jednu javnu površinu, obrađenu i zasijanu travom, tj. tek je zasijana, po rubovima je posut vjerojatno neopitroid, ne obilno, tek tanki trag
sigurno kao obrana od mrava - da ne nose sjeme

možeš i ti probati
Na vrh
maslacak7 View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Lokacija: Betina
Status: Offline
Bodovi: 2828
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslacak7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Ožujak 2012 u 10:03
za kosa neznam rijesenje al sigurno i pomaze  u vrtu iako zna napraviti pravu stetu. a za mrave sam cula da ih treba potopiti..znaci puno vode ..
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,297 sekundi.