Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - ajamin vrt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


ajamin vrt

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 8788899091 145>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 2 Glasova, Približno 4,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
ajama View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Siječanj 2012
Lokacija: slavonija,
Status: Offline
Bodovi: 5957
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ajama Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Listopad 2013 u 17:49
pogled uz ulicu .to se još malo i nazire nogostupa
 
-poslije igre i kralj i pijun idu u istu kutiju-
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
ajama View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Siječanj 2012
Lokacija: slavonija,
Status: Offline
Bodovi: 5957
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ajama Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Listopad 2013 u 17:51
eto pokazala sam vam slikice naše svakodnevice.radovi na sve strane.bit će tako do proljeća,ali šta da se radi bar će nekad biti kanalizacija
-poslije igre i kralj i pijun idu u istu kutiju-
Na vrh
desert rose View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 11 Ožujak 2013
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2547
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje desert rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Listopad 2013 u 18:16
Oho, kod tebe nije dosadno! Thumbs Up Ima tu jako puno posla ali kada sve bude gotovo sigurna sam da će biti tip -  top! Big smile  Imati ćeš cijelu šumu čuvara kada se razrastu... biti će lijepo... moji nešto kilave, možda im je zemlja predobra...LOL 
Ne vjerujem u duhove, ali vjerujem u snove, a ponekad i u bajke...
Na vrh
klaudija8 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 03 Ožujak 2013
Lokacija: Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 848
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje klaudija8 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Listopad 2013 u 18:20

bas kao sto Nisa kaze - kod tebe ce biti more cuvarkuca Clap 

Na vrh
dadinica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2012
Lokacija: Baranja
Status: Offline
Bodovi: 5177
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dadinica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Listopad 2013 u 18:44
Bravo za vrtne radove i rezultat istih! smile55
(Kičmu, noge, ruke.... to ćemo spominjati nekom drugom prilikom.Wink)

Bravo i za ulične radove, mislim za njihov budući rezultat, mada je sad "nelijepo", i ne daj Bože kiše....

A posebno mi je drago što nisam sama u ludorijama zvanim tubanje i preuređivanje vrta!Wink
Pozdravi iz Baranje!
Na vrh
ajama View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Siječanj 2012
Lokacija: slavonija,
Status: Offline
Bodovi: 5957
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ajama Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Listopad 2013 u 19:09
Originalno poslano od člana desert rose desert rose napisao:

Oho, kod tebe nije dosadno! Thumbs Up Ima tu jako puno posla ali kada sve bude gotovo sigurna sam da će biti tip -  top! Big smile  Imati ćeš cijelu šumu čuvara kada se razrastu... biti će lijepo... moji nešto kilave, možda im je zemlja predobra...LOL 
 
kod mene i inače nije dosadno jer sve moram sama i ne stignem i da hoću
moji čuvari stvarno dobro rastu.očito me treba čuvati
 
 
 
 
 
-poslije igre i kralj i pijun idu u istu kutiju-
Na vrh
ajama View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Siječanj 2012
Lokacija: slavonija,
Status: Offline
Bodovi: 5957
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ajama Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Listopad 2013 u 19:11
Originalno poslano od člana klaudija8 klaudija8 napisao:

bas kao sto Nisa kaze - kod tebe ce biti more cuvarkuca Clap 

 
 
 
klaudija kako će tek biti na proljeće
 
 
 
 
-poslije igre i kralj i pijun idu u istu kutiju-
Na vrh
ajama View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Siječanj 2012
Lokacija: slavonija,
Status: Offline
Bodovi: 5957
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ajama Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Listopad 2013 u 19:13
Originalno poslano od člana dadinica dadinica napisao:

Bravo za vrtne radove i rezultat istih! smile55
(Kičmu, noge, ruke.... to ćemo spominjati nekom drugom prilikom.Wink)

Bravo i za ulične radove, mislim za njihov budući rezultat, mada je sad "nelijepo", i ne daj Bože kiše....

A posebno mi je drago što nisam sama u ludorijama zvanim tubanje i preuređivanje vrta!Wink
 
 
čar vrta je tumbanje.uvijek može bolje,a ruke,noge,leđa uhhh.... ma ko ih šiša
 
 
 
-poslije igre i kralj i pijun idu u istu kutiju-
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Listopad 2013 u 20:40
Dom čuvrkuća je predivan, u proljeće će već biti gužva pred golom jer one su toliko nezahtjevne da svaku ljubav vraćaju trostruko, a kod tebe ljubavi ne nedostaje, a što se tiče ulice , moje iskustvo je da pred izbore uvijek nešto kod nas zpočinju, nešto završe a ostatak čeka nove izbore, pa tako godinama, valjda, da valjda ću za života dočekati da završe sve započetoWink
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
Glikica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 6512
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Glikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Listopad 2013 u 20:48
Ovo si dobro odradila, čuvare zasadila, sad lijepo ometi blato i zemlju sa onih cigli, nabaci malo kamenčića između čuvara, pa nam daj sliku ponovo !
Bit će to super !
Kanalizaciju i izbore neću komentirati. To nam je svima isto.
...i kad poželiš se ravnice, dođi u Vinkovce...
Na vrh
ajama View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Siječanj 2012
Lokacija: slavonija,
Status: Offline
Bodovi: 5957
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ajama Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Listopad 2013 u 17:24

cure moje hvala na posjeti mom vašaru.

glikice moram i sutra nešto raditi,ne može sve isti dan
-poslije igre i kralj i pijun idu u istu kutiju-
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Listopad 2013 u 17:38

 

   Gledam ovu fotku i tek sad shvaćam koliko bi trebala biti sretna jer mi imamo sve, doselili smo gdje je već otkad postavljena biciklističko-pješčaka staza, a i kanalizacija također...Smile


Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
ajama View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Siječanj 2012
Lokacija: slavonija,
Status: Offline
Bodovi: 5957
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ajama Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Listopad 2013 u 17:42
jel' to monstera ostala bez teksta.vjerojatno zamišlja teške radove koji se naziru
-poslije igre i kralj i pijun idu u istu kutiju-
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Listopad 2013 u 17:44
Ma neeeee draga ! smile60   Ne bojim se takvih radova, nema tog posla kojeg ne mogu pokoriti, samo se čudim zašto su vam ovako sve ružno raskopali i pretpostavljam da će to sad tako ostati stajati još neko izvjesno vrijeme ErmmQuestion




Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
blue sky View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje blue sky Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Listopad 2013 u 19:51
vidim da je kod tebe zabavno -samo da potraje lijepo vrijeme ,da nepočmu kišni dani jer onda je to koma govorim iz iskustvaConfused
Na vrh
LeoNata View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 22 Veljača 2011
Lokacija: Dugo Selo
Status: Offline
Bodovi: 278
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje LeoNata Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Listopad 2013 u 23:58
Joooj kod svih isto,ali samo da brzo završe,pa će biti kako spada. Kod nad na žalost samo kopaju,krpaju...isto od izbora do izbora,al to je druga tema! :(
Draga,cuvarkuce jedva čekam da ti se razrastu,iskipit će! :) bit će jako lijepo,ja ih obožavam,nema gdje ih nisam piknula. Sretno ti sa svime!
...budi u miru sa Bogom, bez obzira kako Ga zamišljaš, i bez obzira čemu težiš u bučnom komešanju života, zadrži mir u svojoj duši... ovo je ipak divan svijet, teži da budeš sretan...
Na vrh
ajama View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Siječanj 2012
Lokacija: slavonija,
Status: Offline
Bodovi: 5957
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ajama Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Studeni 2013 u 11:17
evo došle su nam i kiše.možete li zamisliti koje je blato sada.ono krasno žuto,ljepljivo...fuj.
staze su propale i sad su krateri.neću stavljati slike jer je previše depresivno
 
čuvarkuće i sukulenti su moja nova ljubav.sada ih polako unosim u kuću,a i ostalo osjetljivo cvijeće. nisam ni znala da se tolko nakupilo.nekako ćemo ih smjestiti
-poslije igre i kralj i pijun idu u istu kutiju-
Na vrh
Smail View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2010
Lokacija: Dugo Selo
Status: Offline
Bodovi: 2345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Smail Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Studeni 2013 u 13:58
Draga ajama i mene je netko zarazio sa sukulentima i čuvarkućama pa ih imam svaki dan sve više, predivno će izgledati ova tvoja rundela kada nastane gužva. Što se radova tiče, ma sve će to proći a imat će te kanalizaciju, znam da to ne ide uvijek kako bi mi htjeli, bit će bolje.Smile
Zadržite samo vesele prijatelje.
Na vrh
ajama View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Siječanj 2012
Lokacija: slavonija,
Status: Offline
Bodovi: 5957
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ajama Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Studeni 2013 u 18:45
ove krizantemice su bile baš prekrasne.sad već po malo prolaze
 
Picture 018
-poslije igre i kralj i pijun idu u istu kutiju-
Na vrh
ajama View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Siječanj 2012
Lokacija: slavonija,
Status: Offline
Bodovi: 5957
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ajama Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Studeni 2013 u 18:53
ove nisu stigle za dan mrtvih,ali i tako mi je žao obrati ove iz vrta
 
Picture 009
-poslije igre i kralj i pijun idu u istu kutiju-
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 8788899091 145>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,422 sekundi.