Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Pronalazak cvijeća
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Gdje mogu kupiti venerinu muholovku
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Gdje mogu kupiti venerinu muholovku

 Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
lily13 View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 02 Prosinac 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 8
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lily13 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Gdje mogu kupiti venerinu muholovku
    Objavljeno: 02 Prosinac 2007 u 16:59
smile156bok,ljudi,ja sam nova na forumu i pokušavam s prilagoditi!lol!forum je zakon i pošto vidim da mi možete pomoći(vi iskusniji),imam jedno pitanje:Gdje mogu kupiti venerinu muholovku(u okolici splita)i kolika joj je cijena!?                         hvalaSmile
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Prosinac 2007 u 17:27
Bilo je u pevecu, barem sam ju ja kupio ljetos.
A ima jedan naš član koji se bavi uzgojem. poslao sam mu mail pa ce se i on javiti dali ima koju za prodati.

Bez brige nešto cemo naci!!!
Na vrh
frida View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 17 Rujan 2007
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3399
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje frida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Prosinac 2007 u 19:58
 danas sam je i ja vidjela u Pevecu i to vrlo lijepu i veliku biljku ( očito nova pošiljka) ...mislim da je cijena bila oko stotinjak kn, ali nisam sigurna....
Na vrh
Aleksandar View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar
Autor: biljke mesožderke

Pridružen: 26 Srpanj 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 43
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Aleksandar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Prosinac 2007 u 20:48
Originalno poslano od člana frida frida napisao:

 danas sam je i ja vidjela u Pevecu i to vrlo lijepu i veliku biljku ( očito nova pošiljka) ...mislim da je cijena bila oko stotinjak kn, ali nisam sigurna....


Ti bogca! Sto kuna za Dionaea-u! Dead To mi se cini malo skupo. Obicno nepenthesi dosezu takve cijene Smile

Ja imam nekoliko dionaea viska, slobodno mi se javi na u2u Wink
Na vrh
frida View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 17 Rujan 2007
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3399
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje frida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Prosinac 2007 u 21:32
 Ne znam tražiš li ovu, ali upravo je ovako izgledala ta u Pevecu danas


Na vrh
frida View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 17 Rujan 2007
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3399
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje frida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Prosinac 2007 u 21:38
 Ja se ispričavam...sad sam ubrala preko drugog topica da ne tražiš ovakvu nego onu nisku...
Na vrh
Aleksandar View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar
Autor: biljke mesožderke

Pridružen: 26 Srpanj 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 43
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Aleksandar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Prosinac 2007 u 21:40
Originalno poslano od člana frida frida napisao:

 Ne znam tražiš li ovu, ali upravo je ovako izgledala ta u Pevecu danas





Ovo na slici je nepenthes Wink
Na vrh
lily13 View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 02 Prosinac 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 8
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lily13 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Prosinac 2007 u 16:30
hvala svima!!i ja sam čula da ima u peveca,prije dvije godine je tamo kupila moja prijateljica,ali koliko god sam puta bila tamo,oni su mi postavili ovakvo pitanje:ŠTA JE TO?hehe.Big%20smilea mislim a ta mesožderka na slici nije venerina muholovka,već ona koja ima ko zube na listovima!!!ta mi je zakon!!ipak hvala svima!smile78
Na vrh
frik View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 05 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje frik Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Travanj 2008 u 14:34
Ako netko zna gdje mogu nabaviti muholovku neka mi se javi. Ne vjerujem da ću u pevcu naletjeti na nju. Okolica Zagreba. Fakat sam frik. pomoziteSmile
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Travanj 2008 u 14:37
ako nema u pevecu ima je aleksandar sigurno!!!! Posaljem mu privatnu poruku pa ti se javi!!! Smile
Na vrh
Aleksandar View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar
Autor: biljke mesožderke

Pridružen: 26 Srpanj 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 43
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Aleksandar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Travanj 2008 u 01:37
Ako ne uspješ naći u trgovinama mogu ti ja poslat jednu ;)
Na vrh
skitnica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1556
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje skitnica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Svibanj 2008 u 19:28
ja sam je danas kupio u gramatu na žitnjaku.ako ti to nije daleko idi tamo.ostalo je još par komada
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,297 sekundi.