Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Ostala hobistika > Razni hobi
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - cvijeće na slikarskom platnu
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


cvijeće na slikarskom platnu

 Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
babaos View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 08 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 19
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje babaos Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: cvijeće na slikarskom platnu
    Objavljeno: 17 Ožujak 2012 u 09:23
Evo i mojeg cvijeća na slikarskom platnu...




i još








I još
 







    







Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
ajama View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Siječanj 2012
Lokacija: slavonija,
Status: Offline
Bodovi: 5957
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ajama Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Travanj 2012 u 19:39
jako lijepo
Na vrh
kvik View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 14 Prosinac 2012
Status: Offline
Bodovi: 13
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kvik Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Prosinac 2012 u 01:34
Smatram da ovakvi radovi zasluzuju puno vise komentara... stoga da malo ozivim temu! Veoma poseban rad!
Na vrh
babaos View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 08 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 19
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje babaos Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Prosinac 2012 u 09:32
Originalno poslano od člana kvik kvik napisao:

Smatram da ovakvi radovi zasluzuju puno vise komentara... stoga da malo ozivim temu! Veoma poseban rad!



Da nije informacija o tvom komentaru završila u mom mailboxu nebi sad bio tu.Pa dobro lijep pozdrav svima a posebno tebi kvik.
Akademski sam slikar ali cvijeće volim tek nešto malo manje od vas ovdje.Dosta vremena provodim u svom vrtu.Očito ne dovoljno jel ga i slikam.To je veoma velik i važan opus u mojoj biografiji.Naravno kako i pretpostavljate to nije samo faktografija i informacija već i povod za oblikovno promišljanje likovnim elementima.Postoji dakle u svemu ovome i uzročno posljedična povezanost koja je važna i presudna.Sve u svemu drago mi je da je bar netko na drugi način komentirao moje uradke.Kad sam stavio ovdje nisam bio pretenciozan ali kad sam pronašao topic u kojem je to već netko drugi učinio pomislio sam da ni ja neću previše smetati sa svojim slikama sa motivom cvijeća.

Koliko je meni cvijeće važno prosudi po ovim umjetničkim slikama u privitku.Portret žene je secesijski sa početka prošlog stoljeća i odjeća kojom se omotala ima na sebi cvijetne motive.Druga slika je stara 250 godina i također ima motiv cvijeća.U XVIII st kad je ova slika madone nastala to uopće nije bio česti motiv na slikama.Obe ove slike posjedujem u svojoj zbirci upravo zbog tog motiva.











Na vrh
stefica.n View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 09 Ožujak 2012
Lokacija: Sl.Brod
Status: Offline
Bodovi: 1443
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stefica.n Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Prosinac 2012 u 10:59
jako lijepe slike,cvijeće je uvije lijepo,bilo na slikarskom platnu na ručnom radu lili u prirodi Clap
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Prosinac 2012 u 07:38
...i meni se sviđaju tvoje slike... zanimljivi potezi kistom i kombinacije boja iz kojih se da iščitati razigrana ljepota duše majstora...

lijepi pozdrav
...ja volim brege zelene, na njima kleti drvene, ja volim Zagorje moje, najlepše na svijetu...

zagreb
Na vrh
blue sky View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje blue sky Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Veljača 2013 u 21:10
lijepo RSara kaže razigrana ljepota -koja se pretače na platnosmile79
Na vrh
babaos View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 08 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 19
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje babaos Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Veljača 2013 u 00:09
Kako vaš vrt djevojke.Ja mirujem i u atelieru i u vrtu.
Na vrh
Glikica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 6512
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Glikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Ožujak 2013 u 18:50
babaos, slike su ti krasne, prodasješ li ih, mijenjaš za nešto? Meni je jedna zapela za oko,pa ?
Da si popunim kolekciju.
...i kad poželiš se ravnice, dođi u Vinkovce...
Na vrh
babaos View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 08 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 19
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje babaos Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Ožujak 2013 u 21:17
Originalno poslano od člana Glikica Glikica napisao:

babaos, slike su ti krasne, prodasješ li ih, mijenjaš za nešto? Meni je jedna zapela za oko,pa ?
Da si popunim kolekciju.



Od 23 slike na ovim fotkama samo je još nekoliko u atelieru.Točno samo još imam tri od ovih ovdje prikazanih.Ali zanima me koja ti se sviđa.Još više zašto ti se sviđa.Lijep pozdrav tebi i ostalima koji su pogledali ove fotke.
Na vrh
dadinica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2012
Lokacija: Baranja
Status: Offline
Bodovi: 5177
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dadinica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Ožujak 2013 u 21:40
Slike su zaista prekrasne...
Nisam kolekcinar, ali me je osvojila treća slika prezadnjeg reda. Ne mogu to objasniti, ali nekako mi je ugrijala dušu.
Ima nešto posebno, zrači.
Pozdravi iz Baranje!
Na vrh
Fany54 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 30 Lipanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2946
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fany54 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Prosinac 2013 u 08:29
prvi put sam ovdje i baš sam oduševljena onim što sam vidjela,pa bi vas zamolila pošto sam i sama samouka i volim slikati posebno cvijeća ,a vi ste kao što vidim akademski slikar,da pogledate moje radove ima ih na staklu a u poslednje vrijeme radim i akril na platnu, pa vas molim da mi ostavite komentar i date svoje mišljenje to bi mi mnogo značilo, naravno i kritike a njih sigurno ima pošto sam samouka.hvala vam unaprijed.smile113
Na vrh
Fany54 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 30 Lipanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2946
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fany54 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Prosinac 2013 u 08:31
zaboravih napisati moji radovi su na temi izrada nakita  pod nazivom mojih ruku djelo tu ima svega i svačega čime se bavim hvalasmile113
Na vrh
Diyya View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 01 Prosinac 2013
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 36
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Diyya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Siječanj 2014 u 19:59
Sve su odlične , svaka čast
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,250 sekundi.