Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Pronalazak cvijeća
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Močvarni Hibiskus
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Močvarni Hibiskus

 Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
Sandra Šteko View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 12 Travanj 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 41
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Sandra Šteko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Močvarni Hibiskus
    Objavljeno: 07 Svibanj 2012 u 19:14

                             Ja    sam u potrazi za močvarnim hibiskusom crvene ili bijele boje...već sam dva puta preko njuškala kupila sjeme al nisam imala sreće...Iz Imotskog sam zna li tko gdje blizu nabavit sjeme u jesen...unaprijed zahvalna

Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Svibanj 2012 u 20:37
bolje nađi reznice ili sadnice.
Na vrh
Sandra Šteko View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 12 Travanj 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 41
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Sandra Šteko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Svibanj 2012 u 20:49

Bi rado ali u mojoj okolici čak ni čuli nisu za močvarni hibiskus..pa nemam gdje nabavit.Svejedno hvala na savjetu

Na vrh
kamenjar View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 10 Svibanj 2011
Lokacija: Vir
Status: Offline
Bodovi: 3340
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamenjar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Svibanj 2012 u 21:36
i ja trazim sadnice mocvarca,posijala sam sjeme prije nekih mjesec dana,i taman kad sam pomislila nista od njega nikla su mi dva...al svejedno bi sadnica kupila ..ako tko cuje gdje ih ima za kupit nek javi 
pas je jedino živo biće koje te voli više od samoga sebe ...



Vir
Na vrh
anđelkad View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 04 Veljača 2012
Status: Offline
Bodovi: 2719
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelkad Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Svibanj 2012 u 22:39
Meni su nikla 4 bila od našeg trave, da malo porastu pa ti proslijedim?
Na vrh
Sandra Šteko View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 12 Travanj 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 41
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Sandra Šteko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Svibanj 2012 u 21:34
jel može jedan za Imotski ako niste predaleko...Big%20smile
Na vrh
kamenjar View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 10 Svibanj 2011
Lokacija: Vir
Status: Offline
Bodovi: 3340
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamenjar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Svibanj 2012 u 21:52
sandra mi smo u zadru ,da si u blizini moj sijanac bi ti dala jer meni ce uvjek anđelka ustupit jedan...tek je niko ,nema sanse da ti ga transportujem (propo bi isti tren)  ,ako ne nabavis do jeseni a moj prezivi ,ide tebi ,ja cu uzet od anđelke (mislim da je bijeli )
pas je jedino živo biće koje te voli više od samoga sebe ...



Vir
Na vrh
anđelkad View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 04 Veljača 2012
Status: Offline
Bodovi: 2719
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelkad Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Svibanj 2012 u 22:01
Ja se slažem,jedan rezerviran za kamenjar ili Sandru, kako već se dogovorite
Na vrh
natalija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Prosinac 2007
Lokacija: zadar
Status: Offline
Bodovi: 5452
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje natalija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Svibanj 2012 u 09:04
mislim da je neko spomenuo da močvaraca ima kod šindije ("čičvarda")

znam da ih je jesenas bilo, prekrasnih, sa tamno crvenim cvjetovima, jer sam ih vidjela kod njega
Na vrh
Sandra Šteko View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 12 Travanj 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 41
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Sandra Šteko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Svibanj 2012 u 09:40
SUPER puno vam hvala pošto ne vjerujem da ću tu igdje nać željno čekam jesen..pošto sam ja početnik u svemu ovom pokušam stavit nešto sličica iz svog vrta pa ako vam se što svidi..odužim se..hvalaTongue
Na vrh
Sandra Šteko View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 12 Travanj 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 41
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Sandra Šteko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Listopad 2012 u 11:43

Nakon duge teške bolesti evo me opet malo na forumu.Bezuspješno sam tragala za močvarkom ili sjemenom..dal vi još imate sjemenja da mi poklonite ja ću se naravno odužit nećim kad bude kod mene.Nemam još toliko biljaka  osim ruža..al radim vrijedno na tom.Smile

Na vrh
goran44 View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 18 Listopad 2012
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 128
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje goran44 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Prosinac 2012 u 22:57
Pozdrav!
Pa zašto ne pogledate na njuškalo.hr, tamo sam vidio da prodaju sjemenke, ako se ne varam 20 sjemenki-20 kuna....
Na vrh
Glikica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 6512
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Glikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Travanj 2013 u 20:53
Nedavno sam naručila,i dobila sjeme močvarca, 12 komada je koštalo 12 kn + 18 kn poštarina i troškovi pakiranja. Od 12 sjemenki, nikle su mi tri ! Toliko o sjemenju sa njuškala !
...i kad poželiš se ravnice, dođi u Vinkovce...
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,313 sekundi.