Početna stranica Početna stranica > Humanitarna akcija - CVJETNA DRUŽINA – to smo MI!! > Humanitarna akcija za djecu smještanu u SOS dječjem selu > Cvijet.info za SOS Ladimirevce: PROLJEĆE
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - POKLANJAMO CVIJEĆE ZA 16 VRTOVA
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


POKLANJAMO CVIJEĆE ZA 16 VRTOVA

 Odgovori Odgovori Stranica  <12
Korisnik
Poruka
bebolina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Srpanj 2011
Lokacija: Selendra b.b.
Status: Offline
Bodovi: 12672
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bebolina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Svibanj 2012 u 00:29
Admine, veliko ti hvala za ovu slikusmile78
Ja sam sa ekipom volontera iz italije bila tu kad su se po prvi put opremale kućice i kad su se formirale okućniceThumbs%20Up
Nezaboravno iskustvoEmbarrassed
Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovara, a fukara se obogati.   I. Andrić
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
kamilica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 15 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamilica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Svibanj 2012 u 13:12
gdje si se to popeo?!
Moj Osijek pun je sunca!
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Svibanj 2012 u 07:33
Uvijek je nezaboravno iskustvo...
 
bili smo do sada nekih 8-10 puta vise ni ne brojim i svaki put je dirljivo.
kuce su im ponovo obnavljale prosle godine tako da je selo opet u novom ruhu...
 
kamilice nisam se to ja popeto nego čiko strikoman (barem mislim da se tako zove) koji radi mileniske fotografije. ova je bila povodom 20 godina sos dječijeg sela u hrvatskoj. a 15 godina sos sela ladimirevci.
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Listopad 2012 u 22:10
ima koga zainteresiranog za sadnju maćuhica u sos selu
pa da odemo malo do sela???
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Listopad 2012 u 22:32
tek sam sad vidjela ovu sliku prekrasno
Na vrh
lilie View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Belišće
Status: Offline
Bodovi: 2319
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lilie Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Listopad 2012 u 22:57
Kada misliš ići?
znati mnogo ne znači biti mudar
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Listopad 2012 u 06:57
4.11.2012 u jutarnjim satima ili poslijepodnevnim .
ovisi o tome ako netkobude želio ići pa mu ne odgovara ujutro ili poslijepodne.
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Listopad 2012 u 07:26
tek sada vidim ovu fotku i moram reći  da je istovremeno prekrasna i tužna...zašto tužna, možda se netko pita...zato jer ima toliko napuštene djece za milenijsku fotku...
...ja volim brege zelene, na njima kleti drvene, ja volim Zagorje moje, najlepše na svijetu...

zagreb
Na vrh
Monna View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
3. Najljepši vrt - Proljeće 2014

Pridružen: 13 Travanj 2008
Lokacija: Pozega
Status: Offline
Bodovi: 2376
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Monna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Listopad 2012 u 11:02
subota.....da bilo bi ok sto se mene tice, ja sam za!
i bolje poslijepodne....
pozdrav iz Zlatne doline
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Listopad 2012 u 18:10
istina retriver sara, ali na žalost ima ih još i više, tako da je pomankanje za sos mamama i uskoro trebaju doći u selo nove mame i tako osposobiti još kuću ili dvije. a kada završe osmi razred idu o osijek i tamo nastavljaju život a na njihova mjesta dolaze novi klinci.
 
prvi dolazak u selo svakoga ostavlja pod dojmom i ne ode kući ravnodušan. Zato i idemo svake godine nanovo i sadimo cvijeće u selu. da im barem malo ušarenimo njihov maleni svijet a  da oni na neke druge stvari iskoriste novac koji im je bio namjenjen za uređenej vrta.
 
mislim da smo do došli do cifre od oko 10.000 komada cvijetića da smo podjelil do sada... ili će pak sada biti podjeljenj 10.000 cvijetić nisam siguran, moram preraćunati :o)))
 
svakako ako možete pridružite se i vi akciji i ušarenimo njihov dom
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <12
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,188 sekundi.