Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - vrt u ravnici
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


vrt u ravnici

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2526272829 30>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 2 Glasova, Približno 3,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
rajski vrtovi View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Srpanj 2014
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 1789
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rajski vrtovi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Travanj 2015 u 08:30
Nemoj ti nas zaboraviti jer je tvoj vrt zaista impresivan. Glicinija, javor, kerija, ... sve jedno ljepše od drugog. Pusa malom bombončiću. smile78
"I budi kao ruža koja daje miris svima, a ne samo dobrima, ili drvo koje daje hlad i onome koji želi da ga posječe." M.Selimović
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Travanj 2015 u 10:02
ajme,glicinia orlove kadje...sve u svemu ajme divote...kuca izgleda pravo rajski...odlicne kombinacije i razlaslo lijepo...vjerujem da se puno truda ulaze a to se uvjek isplati...smile55
divno je biti nekome nesto....
Na vrh
Rembrant View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar
Najljepši vrt - jesen 2013

Pridružen: 22 Svibanj 2012
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 450
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Rembrant Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Travanj 2015 u 13:00
Kaktus- Polje tulipana je i dalje veliko ali se smanjuje jer ti hibridi kao sto su papagajke nisu nesto za ovo nase  tlo,verovatno vole vise peskovito tlo,ali i dalje ima dosta pa ih sadim u jesen.

Kamenjarka1-Pozdrav

Rajski vrtovi-Sto bih zaboravio: Evo slike kamenjara kod mene,i judino drvo je procvetalo,meni se ono svidja,u pozadini judinog drveta je tamaris,on isto tako lepo cveta u prolece,a zahvalna je biljka raste bez problema ,samo zabodes grancicu u zemlju.Kao vrba. Mislim ako neko bude gledao i citao da zna.




Josipa-NU-ulazem trud ali se i isplati,ne znam primeti se senka na kuci,tako da tacno mozes da vidis da wisterija raste na juznoj strani kuce i vecinom dana ima sunce,i tu sam prilicno siguran da je zahtevna u pogledu sunca,tlo manje vise,i rezidba. Normalno da se oreze gde smeta nema tu neke pameti.
 

Judino drvo sam drasticno orezao u jesen,mislim da i ono voli dobro da se orezuje inace kod nas relativno brzo raste.



Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Travanj 2015 u 08:46
judino drvo je jako lijepo...vidim da ga mnogi traze...a sa svoj gliciniom sam nesto pobrkala...nez tocno al skoro sam sigurna da je mjesto...budem poslikala pa cete vidjeti na temi glicinie...poz iz slavonije..smile106.
divno je biti nekome nesto....
Na vrh
OSica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 30 Svibanj 2012
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1105
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OSica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Travanj 2015 u 14:01
Pa kada se pojaviš sve rasturiš.Prekrasno je u tvom vrtu i bravo za tulipane,prava aleja............
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Travanj 2015 u 14:55
Jako lijepe slike Thumbs Up, mene zanima što ćeš posaditi na to mjesto kad ocvatu tulipani ?
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
Rembrant View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar
Najljepši vrt - jesen 2013

Pridružen: 22 Svibanj 2012
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 450
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Rembrant Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Svibanj 2015 u 20:50
Josipa nerazumem sta si pobrkala,nisam video na temi Glicinije kakav je problem u pitanju.

OSICa-juce sam ih povadio, svake godine su sve manje lukovice,ipak nasa zemlja neodgovara za ove hibridne.

korijenko- posle tulipana svake godine sadim paradajz ili rajcice sve mi jedno kako se kaze,danas sam posadio, slikacu ovih dana da vi date svoj komentar da li sam dobro uradio  da mogu da  ga vezujem da ide u visinu.Necu vise da ga drze kolci,nego sam napravio neku skalameriju.
Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Svibanj 2015 u 21:30
Prošetala, uživala...smile141. Pozdrav tvojoj najmlađoj princezi.....
Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Svibanj 2015 u 11:28
rembrante tek sad vidim pupove,mislim da sam ju trebala na suncanije staviti dopodne je na hladovini...dok su vase ocvale moja tek krenula...na to sam mislila...no,ipak joj je prvo ljeto u mom vrtu....mozda se ipak samo treba priviknuti..lijepa setnjica po tvome dvoristu...pravi uzitak....smile64
divno je biti nekome nesto....
Na vrh
Rembrant View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar
Najljepši vrt - jesen 2013

Pridružen: 22 Svibanj 2012
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 450
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Rembrant Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Svibanj 2015 u 15:04
Milice-Smile
Josipa stavi slike tvoje Wisterije kad procveta





















Ovako sam ja zamisljao ulaz u vrt,vatreni grm se spojio sa obe strane i cveta,posle toga cele godine bobice koje su isto tako lepe,da sam stavio ruzu puzavicu em ne cveta istim intezitetom ima mnogo skidanja procvetalih ruza,i bezbroj puta ubadanja prilikom prolaza a i prilikom orezivanja. Vatreni grm je zakon  za  pravljenje lukova.




















Na vrh
Rembrant View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar
Najljepši vrt - jesen 2013

Pridružen: 22 Svibanj 2012
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 450
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Rembrant Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Svibanj 2015 u 15:27
Ovako sam ove godine namestio da vezujem paradajz umesto kolaca,valjda ce izdrzati .Sa desne strane pored cesme vidi se  crvenolisni javor  valjda je "CRIMSON KING" ili nesto slicno,platio sam ga 16.5 Evra, dosta je visok nadam se da ce biti dobra zamena za  kuglastu katalpu koja nije htela da raste pa sam je izvadio.



Na vrh
Andina View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
Najljepši vrt pod kišom 2014

Pridružen: 31 Srpanj 2011
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 3306
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Andina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Svibanj 2015 u 17:15
Kako bih rado prošetala ovim tvojim parkom. A šetala bih polako, polako... duboko disala i maksimalno uživala!
“Cvijeće su riječi koje čak i malo dijete može razumjeti”.
Artur C. Coxe (američki svećenik i pjesnik)
Na vrh
Rembrant View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar
Najljepši vrt - jesen 2013

Pridružen: 22 Svibanj 2012
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 450
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Rembrant Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Svibanj 2015 u 21:20
Andina View Drop Down
Ne bi morala samo da setas mogla bi i da se odmaras,evo ja se upravo vratih iz vrta, pola dana sam proveo u njemu,umalo da zaspim na ljuljasci dok je unuka hvatala insekte oko lampe.
Na vrh
lucy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 02 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2541
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lucy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Svibanj 2015 u 22:37
Ovdje se doista ima u čemu uživati.
Sutra je novi dan.
Na vrh
kamenjarka1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2015
Lokacija: Drinovci BiH
Status: Offline
Bodovi: 1656
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamenjarka1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Svibanj 2015 u 06:56
Rembrant moj naklon definitivno ne idete maleni ispod zvjezda koliko ljubavi ostavljate vašim naraštajima to me zadivljuje izdvojiću klematise jerpo njiman vidim  kako ih pazite svaku grančicu uvežete poštovanje iza sve drugo to je za me raj i ako me ikad put nanese volila bi svratit kod vas netreba mi ni kava samo da se uživo nagledam te ljepote puno puno pozdrava vama i vašoj supruzi od hercegovke
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Svibanj 2015 u 07:30
kako kaze kamenjarka mali raj sve na svome mjestu i tako se lijepo uklapa....javor je preivan,nisi ga puno ni platio a dosta je velik...moj je jos sitan i planiram ga kao grmic pustiti...budem ovih dana gliciniu poslikala...zivs je to je najbitnije...treba jojvremena mislim da ce iduce godine procvjetati u punom sjaju...ipak je darivana od srca....smile57
divno je biti nekome nesto....
Na vrh
Rembrant View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar
Najljepši vrt - jesen 2013

Pridružen: 22 Svibanj 2012
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 450
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Rembrant Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Svibanj 2015 u 20:35
lucy-pozdrav,drago mi je da ti se svidja

Kamenjarka1-Ako te put nanese kod nas (moje mesto je izmedju Bg i Ns) javi mi na PP .Pa valjda moze kava i jos nesto pride.Prenecu supruzi tvoje pozdrave.

Josipa-Nu-Kupio sam i ja dva sitna po 6 Evra prosle godine ali toliko sporo rastu da je to razocaravajuce.Pa sam se odlucio za nesto vece visine.

Hteo bih da kazem u vezi komentara forumaskih vrtova,primetili ste da ja ne komentarisem . Neka se niko ne ljuti, ima toga dosta da se pohvali,ali sam primetio da nema ni jednog forumasa muskog pola koji komentarise, pa da ja ne budem crna ovca,malo mi nezgodno.




Na vrh
kamenjarka1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2015
Lokacija: Drinovci BiH
Status: Offline
Bodovi: 1656
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamenjarka1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Svibanj 2015 u 07:30
e moj rembrante muški ne komentarišu ali vjerujte da se dive vašem djelu barem moj kojem svaku vašu sliku pokažem i on počima da razmišlja o proširenju okućnice i stvaranju nečeg  sličnog za svoje buduće naraštaje Hug
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Svibanj 2015 u 09:54
To je točno što kaže Kamenjarka , i ja često pokažem svom mužu lijepe slike iz nečijeg vrta i uvijek se oduševi i često "pokrade" kakvu ideju.
Ovo sa paradajzima sam gledala na Tv u nekoj emisiji, jako dobra ideja Thumbs Up
Stvarno ti je sve po špagi, svaka čast Clap
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
Rembrant View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar
Najljepši vrt - jesen 2013

Pridružen: 22 Svibanj 2012
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 450
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Rembrant Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Lipanj 2015 u 22:07
Uvukao se brsljen u terasu ,odlicno ne moram ga zalivati.


























































A sada ono najvaznije. Magnolija grandiflora ce mi prvi put cvetati posle 8 godina. Ja sam se cak trudio i da izazovem da rastu grane u sredini glavne grane da ne bude suplja  kako su to obicno magnolije grandiflore ,tako da rastu jos 2 grane u sredini,zimus su malo smrzle zato sto nisu stigle da odrvene ali ove godine ce odrveneti.













Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2526272829 30>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,250 sekundi.