Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - vrt u ravnici
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


vrt u ravnici

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 23456 30>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 2 Glasova, Približno 3,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
stefica.n View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 09 Ožujak 2012
Lokacija: Sl.Brod
Status: Offline
Bodovi: 1443
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stefica.n Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Svibanj 2012 u 13:21
prošetala sam malo tvojim vrtom i sve mi je prekrasno Thumbs%20Up
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Rembrant View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar
Najljepši vrt - jesen 2013

Pridružen: 22 Svibanj 2012
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 450
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Rembrant Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Svibanj 2012 u 14:48
Pozdrav za Araliu,Dadu,Rosu,Silvy, i Steficu hvala Vam na lepim recima, bas godi,drago mi je sto Vam se svidja moj vrt, bice jos slika samo da jos nesto procveta i da dobijem inspiraciju za slikanje.Nadam se da cemo se dugo druziti.
Na vrh
Rembrant View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar
Najljepši vrt - jesen 2013

Pridružen: 22 Svibanj 2012
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 450
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Rembrant Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Lipanj 2012 u 21:24
Jos slika mog vrta. Danas sam vadio lale, da nije malo rano, ali vec se suse listovi ako budem cekao nece se ni videti gde su.Je li neko zna da li je Crni slez visegodisnja perena,ili nije-unapred hvala




Uploaded with ImageShack.us

Uploaded with ImageShack.us

Uploaded with ImageShack.us

Uploaded with ImageShack.us

Uploaded with ImageShack.us

Uploaded with ImageShack.us

Uploaded with ImageShack.us

Uploaded with ImageShack.us

Uploaded with ImageShack.us

Uploaded with ImageShack.us

Uploaded with ImageShack.us

Uploaded with ImageShack.us

Uploaded with ImageShack.us
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Lipanj 2012 u 21:28

ponovo sam tu i ponovo uživam, stvarno je pravi zeleni raj

Na vrh
Rembrant View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar
Najljepši vrt - jesen 2013

Pridružen: 22 Svibanj 2012
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 450
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Rembrant Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Lipanj 2012 u 21:36
Zdravo Moon. Uzivaj, ja bas i nemogu posle ovih kisa, korov raste kao lud, treba okopavati i pleviti-Pozdrav
Na vrh
dijana7566 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka

DONATOR

Pridružen: 25 Veljača 2011
Lokacija: Osijek
Status: Offline
Bodovi: 3643
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dijana7566 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Lipanj 2012 u 21:53
 Ona zelena ležaljka viče" dođi se odmoriti u Dreamland". Pa..teško je odoliti takvom pozivu i uživati u ljepotama tvog vrta
Pozdrav iz Osijeka
Na vrh
Rembrant View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar
Najljepši vrt - jesen 2013

Pridružen: 22 Svibanj 2012
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 450
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Rembrant Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Lipanj 2012 u 22:49
Dijana zato tamo i stoji, kada se umorim legnem na nju i meditiram.(odmaram, nisam ja fakir he, he)
Na vrh
Carol View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
1. Najljepši vrt - Zima 2013/14

Pridružen: 14 Lipanj 2011
Lokacija: Zagorski breg
Status: Offline
Bodovi: 2208
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Carol Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Lipanj 2012 u 22:52
Originalno poslano od člana Rembrant Rembrant napisao:

Hvala Gricka,bio sam svugde po malo, pa sam dosao i kod Vas da Vam pravim drustvo-Pozdrav
 
 
 
Nadam se da kod nas neces ostati samo malo, da ces nam dugo raditi društvo pa da uzivamo u tvojem vrtu.
Vu plavem trnaci mi hiža stoji

od zelenih veja je videti ni..
Na vrh
Rembrant View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar
Najljepši vrt - jesen 2013

Pridružen: 22 Svibanj 2012
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 450
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Rembrant Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Lipanj 2012 u 21:45
Cerol i ja se nadam.
Na vrh
Rembrant View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar
Najljepši vrt - jesen 2013

Pridružen: 22 Svibanj 2012
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 450
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Rembrant Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Lipanj 2012 u 21:54
Originalno poslano od člana dijana7566 dijana7566 napisao:

 Ona zelena ležaljka viče" dođi se odmoriti u Dreamland". Pa..teško je odoliti takvom pozivu i uživati u ljepotama tvog vrta -Dijana, zaboravih da ti kazem da je tamo iznad natpisa bio lepo svodovan Vatreni grm, taman je porastao lepo, onaj mraz ga je unistio, sada opet treba cekati 4-5 godina. Mozda bi bila lepsa neka ruza puzavica, ali ne bih voleo da sa njenim trnjem zakacim neki od mojih mladeza.



Na vrh
azriela View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 14 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 384
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje azriela Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Lipanj 2012 u 00:15
Originalno poslano od člana Rembrant Rembrant napisao:



Uploaded with
ImageShack.us
tu bi se rado smjestila na dekicu pod neko drvo s dobrom knjigom:) lonicera,clematisi i ukrasni luk ostavili su me bez daha..očaravajuć vrt
dosadna ko tekut
Na vrh
ivna View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 2773
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ivna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Lipanj 2012 u 06:45
Rembrante, kao prvo uz malo zakašnjenje i od mene dobrodošlica i uz nju mogu samo reći da si ovaj dio foruma uz ostale vrtove "obojao" predivnim bojama Smile! Nemam riječi za ovu ljepotu koju si stvorio, oaza mira i opuštanja, predivno Clap!Stol , stolice i ležaljka u tvom vrtu naprosto mame...a nekako najviše od svega što mi je upalo u oči jest viskoa zelena ograda kojom si znatiželjnike odvojio od svog malog raja (bar mi to na slikama tako izgleda), to mi je životna želja što se tiče vrta al neostvariva...Pozdrav...
Na vrh
Belina View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 26 Siječanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3901
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Belina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Lipanj 2012 u 07:09
smile120Veselim se tvom dolasku!Sa nama dugo bio,da uživam u tvom vrtu,koji je preljep,skladan i rascvijetanClap
Navraćati ću opet.
Lijeo pozdrav sa otoka.
"Mića rožica" sa otoka Krka - Omišalj
Na vrh
KARMEN View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1443
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje KARMEN Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Lipanj 2012 u 09:11
Ovo je stvarno Dreamland. Predivne biljke oduševili me clematisi i koliko ih imaš. A tek česma. Ne mjenjaj ju. Baš ovakva je savršena za tvoj vrt. Zaista svaki kutak mami da ga se pogleda, obiđe, sjedne i odmori da se utisci slegnu. Divno!
Na vrh
Andina View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
Najljepši vrt pod kišom 2014

Pridružen: 31 Srpanj 2011
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 3306
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Andina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Lipanj 2012 u 10:21
Rembrante, umjetniče, moj duboki naklon! smile211Uz Muhlenbergiin i Lantanin, ovo mi je najljepši vrt-park-okućnica na forumu.
Budem li ikada imala prilike stvoriti svoj vrt i poživim li dovoljno dugo da sve naučim, tvoja će mi okućnica biti uzor.
Slažem se s Karmen - ne diraj česmu. Ako ti baš ne odgovara boja, možda samo da je "obučeš" u mahovinu (ako nije baš na direktnom suncu)? Pogledaj recept što su ga stavili Božikovine negdje pri dnu ove stranice http://www.cvijet.info/forum/forum_posts.asp?TID=6455
“Cvijeće su riječi koje čak i malo dijete može razumjeti”.
Artur C. Coxe (američki svećenik i pjesnik)
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Lipanj 2012 u 10:41
Malo kasnim s dobrodošlicom, tek sam danas vidjela ovaj raj za oči. Od svog vrta napravio si uistinu vlastitu zemlju iz snova, s pravom si je tako i nazvao!
 
Time is something you can never get back..
Na vrh
Rembrant View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar
Najljepši vrt - jesen 2013

Pridružen: 22 Svibanj 2012
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 450
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Rembrant Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Lipanj 2012 u 13:07
Originalno poslano od člana ivna ivna napisao:

Rembrante, kao prvo uz malo zakašnjenje i od mene dobrodošlica i uz nju mogu samo reći da si ovaj dio foruma uz ostale vrtove "obojao" predivnim bojama [IMG]smileys/smiley1.gif" align="absmiddle" alt="Smile" />! Nemam riječi za ovu ljepotu koju si stvorio, oaza mira i opuštanja, predivno [IMG]smileys/smiley32.gif" align="absmiddle" alt="Clap" />!Stol , stolice i ležaljka u tvom vrtu naprosto mame...a nekako najviše od svega što mi je upalo u oči jest viskoa zelena ograda kojom si znatiželjnike odvojio od svog malog raja (bar mi to na slikama tako izgleda), to mi je životna želja što se tiče vrta al neostvariva...Pozdrav...

Ivna, to si u pravu ali kada me pitaju za ogradu ja im kazem kao, zato je posadjena da stvori u vrtu mikro klimu, i zacudo uvek upali jer ko zna mozda je i moguce.Ma sta ima da gledaju neka oni sade svoj krompir, i tako govore kakve ja imam koristi od toga, a ja kazem-hranim dusu.

Na vrh
Rembrant View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar
Najljepši vrt - jesen 2013

Pridružen: 22 Svibanj 2012
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 450
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Rembrant Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Lipanj 2012 u 13:25
Azriela- hvala drago mi je da ti se svidja moj vrt          Belina-Navrati uvek kad bude novih slika uvek si dobrodosla                                               Karmen-bilo je ili Greenland ili Dreamland, ja sam odabrao ovaj drugi naziv                                Andina-hvala sto se tice cesme kada se Vama svidja onda se i meni svidja,nesto cu vec napraviti da je ulepsam,mahovina nemoze jer je na direktnom suncu.        Misty-da-hvala,ti na lepim recima, znas ispocetka sam poceo za svoju dusu a posle sam pomislio sto da to ne podelim sa drugim ljudima, koji vole prirodu.
Na vrh
Tea View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 20 Prosinac 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 3658
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Lipanj 2012 u 13:46
Originalno poslano od člana aralija aralija napisao:

Blago Vama koji imate toliko okućniceEmbarrassedSretni ste ljudi, PREDIVNO

aralija,ovo si dobro reklaClap  PREDIVNOsmile57
Hodaj pokraj mene i samo budi moj prijatelj
Na vrh
Rembrant View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar
Najljepši vrt - jesen 2013

Pridružen: 22 Svibanj 2012
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 450
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Rembrant Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Lipanj 2012 u 23:06
Danas sam nesto romanticno raspolozen. Slike mog -"Dreamlanda" nocu.Danas je lepo vece padala je kisa ali vidi se sa zapada da ce se razvedriti, pa sam uslikao zalazak sunca.







Uploaded with ImageShack.us

Uploaded with ImageShack.us

Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us

Uploaded with ImageShack.us

Uploaded with ImageShack.us

Uploaded with ImageShack.us

Uploaded with ImageShack.us

Uploaded with ImageShack.us

Uploaded with ImageShack.us

Uploaded with ImageShack.us

Uploaded with ImageShack.us

Uploaded with ImageShack.us

Uploaded with ImageShack.us
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 23456 30>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,281 sekundi.